Dodaj do ulubionych

Lepiej grać w piłkę, niż wojować.

10.06.19, 23:46
Proponuję mecze futbolowe jako sposób rozwiązywania konfliktów międzynarodowych, zamiast rozstrzygania ich na polu bitwy.

--
Sink'em all
Edytor zaawansowany
  • gangut 11.06.19, 00:55
    Znaczy od razu poddać się Niemcom?
  • stary_chinczyk 11.06.19, 01:20
    W tam zaraz poddać. Nasi kibice by ichniejszym wp...lili.
    Trudniej byłoby w hokeja bo tam biją się zawodnicy.
  • bmc3i 11.06.19, 01:35
    gangut napisał:

> Znaczy od razu poddać się Niemcom?

Jesli tak sie poddać jak 3 ostatnich meczach przed Euro 2016 i jednym podczas mistrzostw, to tak.

--
    Sink'em all
  • amunicyjny1 11.06.19, 16:20
    Taaaa, a kto będzie mecze drukował....?
  • bmc3i 11.06.19, 17:49
    amunicyjny1 napisał(a):

> Taaaa, a kto będzie mecze drukował....?

Twierdzisz że ostatnie 4 mecze Polski z Niemcami zostały wydrukowane?

--
    Sink'em all
  • amunicyjny1 11.06.19, 18:10
    A gdzie pisałem o jakimkolwiek kraju, a drukowanie meczów od okręgówki po sam szczyt nie jest chyba dla nikogo tajemnicą
  • bmc3i 11.06.19, 18:17
    amunicyjny1 napisał(a):

> A gdzie pisałem o jakimkolwiek kraju, a drukowanie meczów od okręgówki po sam s
    > zczyt nie jest chyba dla nikogo tajemnicą

Owszem jest dla kazdego tajemnica oprócz Ciebie. Po aresztowaniach ponad 200 osób, kilkudziesieciu wyrokach wiezienia, kilkudziesieciu w zawieszeniu, korupcja w polskim futbolhu skonczyla sie dobre lata temu. Ale tacy jak Ty będą ją dalej przedstawiać jako wciąz istniejace zjawisko, w ramasch ogólnego przedastawiania Polski w jak najgorszym świetle w każdej możliwej sprawie, nawet kosztem faktów.

--
    Sink'em all
  • amunicyjny1 11.06.19, 18:45
    Przeczytaj mój post jeszcze raz, albo do skutku. A o faktach, to ty lepiej nie pisz
  • bmc3i 11.06.19, 18:49
    amunicyjny1 napisał(a):

> Przeczytaj mój post jeszcze raz, albo do skutku. A o faktach, to ty lepiej nie
    > pisz

Napisales dokładnie to: drukowanie meczów od okręgówki po sam szczyt nie jest chyba dla nikogo tajemnicą

--
    Sink'em all
  • amunicyjny1 11.06.19, 19:05
    Oczywiście, i to w każdym kraju
  • bmc3i 11.06.19, 19:25
    amunicyjny1 napisał(a):

> Oczywiście, i to w każdym kraju

"Okregówka" jest tylko w Polsce.

--
    Sink'em all
  • amunicyjny1 11.06.19, 19:31
    A inni to mają tylko pierwszą ligę.. W tamtym tygodniu np Hiszpanie zaczęli zastanawiać się nad paroma dziwnymi meczami
  • bmc3i 11.06.19, 19:40
    amunicyjny1 napisał(a):

> A inni to mają tylko pierwszą ligę.. W tamtym tygodniu np Hiszpanie zaczęli zas
    > tanawiać się nad paroma dziwnymi meczami

Bynajmniej. Tylko w Europie istnieją najrózniesze systemy rozgrywkowe, wiele o znacznie głębszych strukturach niż polska struktura pięciopoziomowa. W Niemczech wyczynowo uprawia piłke nożną 1 mln kobiet. W Polsce wszystkich mezczyzn kopiacych piłkę wyczynowo jest 600 tys, i nigdzie indziej poza polską nie ma poziomu o nazwie kolokwialnej "okregówka"

--
    Sink'em all
  • amunicyjny1 11.06.19, 19:58
    Bezirksliga. jest odpowiednikiem naszej okręgówki i to dosłownym
  • bmc3i 11.06.19, 20:03
    amunicyjny1 napisał(a):

> Bezirksliga. jest odpowiednikiem naszej okręgówki i to dosłownym

Juz znalazłeś w internecie? Jesli piszes o "okregówce" to dla każdego kto to czyta, piszesz o polskiej lidze.

--
    Sink'em all
  • amunicyjny1 11.06.19, 20:10
    Po prostu spytałem Niemca z naprzeciwka
  • krzy-czy 11.06.19, 21:18
    no,gdzieś tam w świecie,parę latek temu chłopaki kopali piłkę i zaraz była WOJNA FUTBOLOWA.
  • profes79 12.06.19, 07:27
    Przypomina mi się Kajko i Kokosz - woje Mirmiła i mecz w piłkę z Omsami :D
    Skończyło się na tym, że Omsowie wezwali zawodników rezerwowych :D

--
    Witoldzbazin i Big_news - mała (na szczęście) wesoła gromadka trolli FŁ

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.