Dodaj do ulubionych

Niszczyciel czołgów dla Polski

10.09.19, 09:44
www.defence24.pl/mspo-2019-pgz-i-mbda-w-programie-niszczyciela-czolgow
Byłem na targach MSPO w Kielcach i widziałem prototyp tego niszczyciela czołgów. Niezle się to zapowiada, bardzo dobra skuteczność i celność. Bolszewickie czołgi mogą zostać na dobre wyeliminowane a marzenia Kacapii o dotarciu w kilka dni do Warszawy zostaną mocno przytępione.

Jednak coś się dzieje. Pięknie prezentował się Krab, Rak, Borsuk, dużo różnych rodzajów Rosomaka o różnym przeznaczeniu, . . . . tylko to zainstalowanie rakiet ppanc spike!!!
Ale byłem w sobotę, która była dniem otwartym i nie było już zagranicznych producentów. Tylko polscy!!!
Jeżeli chce się zobaczyć pełną ofertę targową, trzeba jechać tam w normalne dni targowe ale wówczas wstęp kosztuje( w tym roku 80 zł)
Edytor zaawansowany
  • buona_parte 11.09.19, 18:00
    czizus napisał:
    > Byłem na targach MSPO w Kielcach i widziałem prototyp tego niszczyciela czołgów

Szkoda, że póki co kończy się na "prototypie".
    Biorąc pod uwagę mizerię WP w zakresie obrony ppanc. to stoimy gorzej niż w 1939 roku... :>

--
    -------------------
    czizus to stan umysłu... :>
  • amunicyjny1 11.09.19, 19:47
    Szkoda że nie ma prototypu...jest za to kolejny Miś....

--
    getyarn.io/yarn-clip/67588714-0425-4292-814d-62d0e030fd2e
  • czizus 12.09.19, 09:45
    b
    >
    > Szkoda, że póki co kończy się na "prototypie".
    > Biorąc pod uwagę mizerię WP w zakresie obrony ppanc. to stoimy gorzej niż w 193
    > 9 roku... :>

Gorzej niż w 1939 r? Oj, chyba lekka przesada. Polska armia cały czas modernizuje się i jak się okazuje nie jest prostą czynnością zamiana uzbrojenia sowieckiego na zachodnie. To wymaga i czasu i pieniędzy i niekończących się szkoleń bo ta zmiana to olbrzymi skok jakościowy. Ale to idzie.

Są już spike, pioruny, za moment będą jaweliny, czołgi Leopard, Rosomaki w najróżniejszych konfiguracjach, lada moment będą borsuki i na 100% te niszczyciele czołgów w kooperacji z Brytyjczykami i ich systemem rakietowym nowej generacji naprowadzanych radiolokacyjnie w myśl zasady - "wystrzel i zapomnij" o zasięgu do 12 km.

Kacapia może już ścinać drzewa bo będzie potrzebowała dużo drewna na trumny jeżeli zechce realizować te genialne pomysły mocarstwowe.
  • amunicyjny1 12.09.19, 10:34
    Przecież pisałem co chcą nam wcisnąć, dlatego MESKO. pokazało ''moskita'' Jeżeli wcisną nam ''angola'' to projekt moskit pójdzie do gleby

--
    getyarn.io/yarn-clip/67588714-0425-4292-814d-62d0e030fd2e

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka