Dodaj do ulubionych

przechowanie mebli do przeprowadzki???

18.12.09, 21:02
Czy jest coś takiego w Bydgoszczy?? Czeka mnie wyprowadzka z
mieszkania i zanim zamieszkam w budującym sie domu muszę przeczekac
w malutkim mieszkanku- nie mam co zrobić z meblami bo sie tam nie
zmieszczą. Czy magazynowanie mebli jest możliwe w Bydzi?
Edytor zaawansowany
  • robak.kosmita 18.01.17, 11:15
    Hej ja w Krakowie korzystam z przechowalni mikro max storage mozliwe, że maja tez przechowalnie w bydgoszczy. Pozdzwoń popytaj przechowalnia-rzeczy-krakow.pl
  • keszkana 26.01.17, 13:32
    self-storage-krakow.pl są solidni, ja mam juz u nich rzeczy od dwóch lat :D
  • kwiatek884 15.03.18, 11:44

Na pewno w Bydgoszczy też takie firmy działają i chyba od doby się płaci za takie przechowanie. Zawsze można też znajomych popytać czy nie mają miejsca . Jak ja remontowałem mieszkanie to większość gratów stało u kumpla na strychu
  • mc_piter 31.03.18, 12:10
    Również polecam Less Mess w Wawie. Świetna sprawa i super obsługa.
  • aga-miski 29.04.18, 17:48
    Teraz jest też w krakowie i wszędzie z darmowym dowozem. Mega.
  • helamilosz 17.06.18, 19:48
    I we Wrocławiu się otwierają. Ogólnie to zdecydowanie najlepsza sieć tego typu w Polsce.
  • michal_karas 13.05.18, 14:22
    W warszawie tylko Less Mess.
  • minow343 24.05.18, 14:25
    Jednak opowiem się za Besto na Kłobuckiej. Mają niższe ceny.
  • andrzej1303 10.06.18, 14:47
    Potwierdzam, zdecydowanie najlepszy wybór. Fajnie, że zaczynają się rozwijać też na inne miasta.
  • andzerwolek 23.06.18, 10:09
    W Krakowie też Less Mess otworzyli i zdecydowanie trzyma poziom tych warszawskich.
  • aralkaole 25.06.18, 11:31
    Sporo firm z tej branzy wychodzi na przeciw oczekiwaniom rynku. Ofert jest oczywiscie wiele jednak te lepsze przefiltrujesz w bardzo latwy sposob otoz na podstawie wachlarza uslug jakie oferuja. Roznie to bywa z przeprowadzkami .. czasami w najmniej oczekiwanym momencie mozna nastapic zmiana planow. Dobrze jakby firma miala cos takiego jak magazynowanie ( na przykladzie Fortis - www.fortis-przeprowadzki.pl/magazynowanie/ ) wtedy musimy doplacic ekstra ale lepsze to niz wozenie tego wszystkiego spowrotem do punktu wyjscia.
  • kiba2626 21.07.18, 16:33
    Też dla krakusów polecam Less Mess, nowe rozwiązanie a zdecydowanie najlepsze w mieście.
  • kruszynkaniemala 17.07.19, 14:33
    SIEMKA :) JAK CHCESZ COŚ W KRAKOWIE TO POLECAM "MIKRO MAX STORAGE". ORIENTOWAŁAM SIĘ TROCHĘ W KRAKOWSKICH PRZECHOWALNIACH KILKA DNI TEMU JAK SIĘ PRZEPROWADZAŁAM, TO ZE WSZYSTKICH MIELI NAJLEPSZĄ OFERTĘ.
  • fszystkofiem 10.08.19, 15:00
    serdecznie polecam Less Mess :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka