Dodaj do ulubionych

Tomasz Markowski - poseł PiS

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.03.04, 14:57
ciekawe od kiedy poseł Markowski ma mieszkanie w Bydgosczy...? z tego co mi
wiadomo wiekszość czasu spędza w Warszawie z jakąś kobietą(raczej nie żoną,
ale kto wie?)... Pochodzi zresztą z W-wy i az dziw bierze że nie ma tam
mieszkania...
Obserwuj wątek
      • radca PRAWO i SPRAWIEDLIWOSC 17.05.04, 22:01
        pamietam jak TOMKA MARKOWSKIEGO przywitalem - gdy przybyl poraz pierwszy
        do Bydgoszczy.Zostal przyslany do Bydgoszczy - by utworzyc nowe struktury
        powstajacego KOMITETU WYBORCZEGO - " PRAWA i SPRAWIEDLIWOSCI".

Wtedy uwierzylem,ze jest to szansa na budowanie NOWEJ POLSKI - Polski, gdzie
        bedzie wreszcie PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC i taka wtedy mialem nadzieje

napisalem TREN poswiecony Sp DAWIDOWI w roku 1998, nie wiedzac jeszcze wtedy,ze
        pojawi sie taka NADZIEJA w postaci partii politycznej " PRAWO i SPRAWIEDLIWOSC"
        i kto - jak, kto , ale sami bracia KACZYNSCY sie za to wezma.

---------------------------------------

" Zegnajac w Nadzieji

Synku Ty widzisz to wszystko z gory.
        Laki,pastwiska i ryby w stawach.
        Widzisz tez nieraz te "czarne chmury"
        podazajace nad "panstwem prawa".

Nie trac Nadzieji,badz dobrej mysli
        bo w koncu kiedys sie wypogodzi.
        Moze tez w pore ludziom sie wysni...
        Slonce i radosc z czasem nadchodzi.

Gdy praworzadnosc kiedys powroci
        i "czarne chmury" wiatry rozwieja
        strach i niepewnosc zniknie wsrod ludzi,
        a sprawiedliwosc bedzie Nadzieja.

Twoj tata

1998 r.

----------------------------------

radca
      • radca Re: Tomasz Markowski - poseł PiS 17.05.04, 22:13
        Gość portalu: AREK napisał(a):

> A CZESIU i jego patroni-exposłowie Grześ i Kosmos NIE MAja PRACY WIĘC PISZą
        > BZDURY

- "GRZES2 - to cos sobie kojarze :) czy to nie te co "krecil lody" ?
        " KOSMOS" ? - tego jeszcze nie slyszalem :)
        " CZESIU " ? - tez nie wiem , kto taki

radca
          • radca Re: Tomasz Markowski - poseł PiS 18.05.04, 20:46
            santiago78 napisał:

> Grzesiu S., Kosma Z. i Czesiu W.
            > ... to proste....

- " Grzesiu S " ? to moze chodzic o GRZEGORZA SZREIBERA ?
            " Kosma Z." ? - moze KOSMA ZLOTOWSKI ?
            " Czesiu W. " ? - czyzby chodzilo o CZESLAWA WISZNIESKIEGO ? :)))

> a może to Tomkowi R. teczka noszona za Markowskim się znudziła...
            > w końcu to dzieki niej robi oszałamiajacą karierę....

- " Tomek R " ? - to moze chodzi zapewne o TOMKA REGE ???

Jako ciekawostke moge podac,ze to ja akurat TOMKA REGE wypromowalem na samym
            wstepie i zaczalem go faworyzowac -gdy dopiero co sie zaczal tworzyc KOMITET
            ORGANIZACYJNY " PRAWA I SPRAWIEDLIWOSCI"

Jeszcze wtedy nie bylo wogole w Bydgoszczy TOMASZA MARKOWSKIEGO.

ale pewne wydarzenia i pewne osoby - spowodowaly,ze wycofalem sie z dalszej
            aktywnosci i dzialan w celu osiagania i dzielenia sie STOLKAMI.

Na pierwszym spotkamiu w AKADEMII BYDGOSKIEJ - gdzie byl juz TOMASZ MARKOWSKI,
            powiedzialem :
            " NALEZY SOBIE NA SAMYM POCZATKU ZADAC PYTANIE * CZY KTOS ZAPISUJE SIE
            DLA KARIERY - CZY DLA SPRAWY " ?

niestety,ae zauwazylem,ze wtedy pewne osoby - zaczely juz " DZIELIC SKORE NA
            NIEDZWIEDZIU "

Wycofalem sie .... i nie wiem teraz - czy dobrze zrobilem ?

radca
              • radca Re: Tomasz Markowski - poseł PiS 18.05.04, 22:05
                santiago78 napisał:

> no to obaj uczestniczyliśmy w tymj spotkaniu.....

- :)))

pamietasz wszystko ?, albo prawie wszystko ?

ciesze sie,ze bylismy w tym samym miejscu i przy jednym stole :)

pozdrawiam serdecznie

radca
                  • radca Re: Tomasz Markowski - poseł PiS 18.05.04, 22:15
                    santiago78 napisał:

> ale po kilku rozmowach z Markowskim wiedziałem ze nic z tego nie bedzie....

- ale to byly dopiero poczatki wtedy, mozna bylo sie jeszcze dogadywac,
                    ustalac i tworzyc plan dzialania oraz program

moze zbyt pochopnie to oceniles ?

radca
                          • radca Re: Tomasz Markowski - poseł PiS 18.05.04, 22:33
                            santiago78 napisał:

> nie wiem kim jesteś.....

> Andrzej B.?

- :))) nie,nie
                            wiem,kto to jest ANDRZEJ B. On tez byl na tym spotkaniu i byl z nim jakis
                            pan na wozku inwalickim ( chyba jakis szef stowarzyszenia lub fundacji
                            ds spraw niepelnosprawnych )

Ja nazywam sie ANDRZEJ KANIECKI.

radca
                                • radca Re: Tomasz Markowski - poseł PiS 18.05.04, 22:45
                                  santiago78 napisał:

> wybacz ze sie nie przedstawię na forum z imienia i nazwiska...ale chyba
                                  > zrozumiesz...

- oczywiscie,ze zrozumie :)
                                  wystarczy,ze ja wiem i juz kojarze :)

Ja ukazalem,bo i tak jest powszechnie wiadomo - kim jestem.

radca
                              • radca Re: Tomasz Markowski - poseł PiS 18.05.04, 22:43
                                santiago78 napisał:

> kojarzę nazwisko
                                > nawet chyba (napewno!!!) spotkaliśmy się na jednym kamerlanym spotkaniu przy
                                > mostowej w ogróku piwnym...

tak myslalem

Pamietam ten dzien, jak jechalem z AUSTRI.Bylem juz wtedy na liscie KOMITETU
                                ZALOZYCIELSKIEGO " PRAWA I SPRAWIEDLIWOSCI" - numerem 13 :)))
                                Ucieszylem sie bardzo,ze akurat trafila sie mi *trzynasta* na liscie.
                                *Trzynastka* byla zawsze dla mnie szczesliwa i pomyslna.

Wracajac do tego spotkania przy KASKADZIE - to pamietam,jak gonilem autem
                                w deszczu ( jednoczesnie zachowujac ostroznosc i trzymajac sie przepisow
                                drogowych) - by zdazyc na to spotkanie. Grupa czekala wtedy - by moc spokojnie
                                omowic i przyjac pewien program dzialan.

Mysle,ze wiesz kim jestem i napewno kojarzysz - bo ja przyjechalem na to
                                spotkanie jako ostatni :)

radca
                                • santiago78 Re: Tomasz Markowski - poseł PiS 18.05.04, 22:46
                                  radca napisał:

> santiago78 napisał:
                                  >
                                  > > kojarzę nazwisko
                                  > > nawet chyba (napewno!!!) spotkaliśmy się na jednym kamerlanym spotkaniu pr
                                  > zy
                                  > > mostowej w ogróku piwnym...
                                  >
                                  > - :)))
                                  > tak myslalem
                                  >
                                  > Pamietam ten dzien, jak jechalem z AUSTRI.Bylem juz wtedy na liscie KOMITETU
                                  > ZALOZYCIELSKIEGO " PRAWA I SPRAWIEDLIWOSCI" - numerem 13 :)))
                                  > Ucieszylem sie bardzo,ze akurat trafila sie mi *trzynasta* na liscie.
                                  > *Trzynastka* byla zawsze dla mnie szczesliwa i pomyslna.
                                  >
                                  > Wracajac do tego spotkania przy KASKADZIE - to pamietam,jak gonilem autem
                                  > w deszczu ( jednoczesnie zachowujac ostroznosc i trzymajac sie przepisow
                                  > drogowych) - by zdazyc na to spotkanie. Grupa czekala wtedy - by moc
                                  spokojnie
                                  > omowic i przyjac pewien program dzialan.
                                  >
                                  > Mysle,ze wiesz kim jestem i napewno kojarzysz - bo ja przyjechalem na to
                                  > spotkanie jako ostatni :)
                                  >
                                  > radca

nie apmiętam kto był ostatni :-(
                                  ale pamiętam człowieka z Austrii ;-)

ale jak doskonale widzimy PiS pod wodzą Markowskiego wyglada jak wygląda....
                                  a z tamtego spotkania pozostało jedynie wspomnienie...bo ja przynajmniej nie
                                  zauważyłem jego efektów...

a przyszłość PiSu w Bydgoszczy widzę czarno...a raczej wogóle jej nie widzę bo
                                  jest niewiadomą....

--
                                  armyofgod.com/
                                  • radca Re: Tomasz Markowski - poseł PiS 18.05.04, 22:53
                                    santiago78 napisał:

> radca napisał:
                                    >
                                    > > santiago78 napisał:

> nie apmiętam kto był ostatni :-(
                                    > ale pamiętam człowieka z Austrii ;-)

> ale jak doskonale widzimy PiS pod wodzą Markowskiego wyglada jak wygląda....
                                    > a z tamtego spotkania pozostało jedynie wspomnienie...bo ja przynajmniej nie
                                    > zauważyłem jego efektów...

- nie wiem i nie moge nic powiedziec, poniewaz z TOMASZEM MARKOWSKIM -
                                    ostatni raz widzialem sie na spotkaniu w AKADEMII BYDGOSKIEJ

> a przyszłość PiSu w Bydgoszczy widzę czarno...a raczej wogóle jej nie widzę
                                    > bo jest niewiadomą....

- a szkoda, widzialem sie ostatnio z TOMKIEM REGA , ale jakos mnie
                                    nie zapraszal do wstapienia w szeregi " PRAWA I SPRAWIEDLIWOSCI"

byc moze uznal,ze " PRAWO I SPRAWIEDLIWOSC" - to nie dla mnie ?

radca
                                      • radca Re: Tomasz Markowski - poseł PiS 18.05.04, 23:18
                                        santiago78 napisał:

> tomek nie ma zadnegi interesu zapraszać kogokolwiek do PiSu...
                                        > bo i dlaczego? tylko mu konkurencję radco zrobisz....a on i tak wiele energii
                                        > traci na kopanie sie po kostkach ze schreberem czy złotowskim...no i łaska
                                        > markowskiego też na pstrym koniu jeździ....

- taaak, takie odnioslem wrazenie - ze jednak o konkurencje chodzi

hmmm, sam juz nie wiem - czy tak sie dzieje we wszystkich partiach ?
                                        Czy trzeba sie jeszcze dodatkowo " ZWALCZAC" w szeregach partii ?

Zawsze wydawalo sie mi,ze jesli sie jest w jakiejs organizacji ( partii) - to
                                        powinno sie dzialac solidarnie i wzajemnie sie uzpelniac i wspierac .

Jak mozna zyc i byc AKTYWNY - a jednoczesnie nie ufac sobie i swemu otoczeniu ?

radca

ps. myslalem,ze moze UNIA WOLNOSCI bedzie tym, co moze starac sie razem i
                                        solidarnie tworzyc - to by bylo coraz lepie wokol nas.Myslalem,ze moze tam -
                                        zwyciezy rozssadek i energia

ale jakos taka mala AKTYWNOSC zauwazylem

radca
    • radca Re: Tomasz Markowski - poseł PiS 17.05.04, 22:10
      Gość portalu: niedowiarek napisał(a):

> ciekawe od kiedy poseł Markowski ma mieszkanie w Bydgosczy...? z tego co mi
      > wiadomo wiekszość czasu spędza w Warszawie z jakąś kobietą(raczej nie żoną,
      > ale kto wie?)... Pochodzi zresztą z W-wy i az dziw bierze że nie ma tam
      > mieszkania...

- posel MARKOWSKI mial juz mieszkanie w Bydgoszczy i tutaj mieszkal - jeszcze
      w czasie, gdy nie byl jeszcze poslem

z roznych stron - rozni ludzie pochodza i co to ma do rzeczy ?

W czasach PRL-U dawano punkty za POCHODZENIE , ale komuny juz nie ma :)

radca
    • Gość: zniesmaczona Re: nie wchodzić butami w czyjeś życie prywatne IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.05.04, 10:35
      Kiedy polityczna konkurencja, która sama jest nieudolna, jako argument wywleka
      sprawy osobiste, to znaczy, że mamy do czynienia z bagnem. Panowie i Panie
      katolicy i katoliczki, porządnisie, pałający moralnym ogniem oburzenia,
      zapomnieliście jak mężów i żony zdradzaliście, jak się ślinicie na widok
      przystojnego, powabnej nieżony i niemęża. Jak to jest ze zdradami małżeńskimi w
      "przykładnych" na widoku publicznym małżeńśtwach. Przypomnieć może, zasugerować,
      wywlec, Wy dulscy politycy... A nieślubne dzieci, pieniążki na aborcję dla
      kochanek, dyskretne utrzymanki, to co, pamięć zawodzi. Groby pobielane, rzygać
      się chce.
    • Gość: krzyk ciszy Re: Tomasz Markowski - poseł PiS IP: *.itpp.pl 19.05.04, 02:55
      Radca - trafiłeś w 100% jeśli chodzi o wzajemne podkopywanie się.
      Markowski nie jest ideałem, ale jest o niebo lepszy od Grzesia S.
      Każda partia - to wzajemne podkopywanie się, wyciananie dawnych kolegów - dziś
      wrogów. Frakcje, układy, porozumienia.
      Dzielenie się stanowiskami w zarządach, radach politycznych i innymi pierdołami.
      Partia to coś obrzydliwego, wyjątkowo obrzydliwego..
      To właśnie przez system partyjny jest tak mało uczciwych ludzi w polityce.
      pozdrawiam.
      • radca Re: Tomasz Markowski - poseł PiS 19.05.04, 19:35
        Gość portalu: krzyk ciszy napisał(a):

> Radca - trafiłeś w 100% jeśli chodzi o wzajemne podkopywanie się.
        > Markowski nie jest ideałem, ale jest o niebo lepszy od Grzesia S.
        > Każda partia - to wzajemne podkopywanie się, wyciananie dawnych kolegów -
        dziś
        > wrogów. Frakcje, układy, porozumienia.
        > Dzielenie się stanowiskami w zarządach, radach politycznych i innymi
        pierdołami
        > .
        > Partia to coś obrzydliwego, wyjątkowo obrzydliwego..
        > To właśnie przez system partyjny jest tak mało uczciwych ludzi w polityce.
        > pozdrawiam.

- wlasnie

radca
      • santiago78 Re: Tomasz Markowski - poseł PiS 20.05.04, 21:33
        Gość portalu: ziom napisał(a):

> Czy to takie dziwne, ze Posel Ziemi Bydgoskiej ma mieszkanie w Bydgoszczy?
        Jego
        >
        > prywatna sprawa z kim mieszka!

po pierwsze poseł jest reprezentantem całego narodu a nie konkretnego terenu..
        po drugie mam gdzieś co po nocach robi Markowski
        ale po trzecie ważne jest dla mnie jak Markowski i jego mini oddział pisuarków
        bydgoskich pracuje na rzecz mojego narodu...
        i to wygląda fatalnie...

--
        armyofgod.com/
        • Gość: Bydgoszczanin Re: Tomasz Markowski - posel? IP: *.ipt.aol.com 21.05.04, 10:44
          To zydowskie nazwisko, Tomasz Markowski, obilo mi sie o uszy kilka razy w przeszlosci w zwiazku
          z tworzeniem sieci michnikowni, ktora potzrebowal Szorosz do popierania jego prywatyzacji i
          naglego podniesienia procentow pozyczek, ktore zbankrutowaly Polakow.

Jakich nowych trikow ima sie zie ten zydziak dzisiaj? Zydowka Clintonowa uzyla tego samego
          triku, kupila dom w Nowym Jorku i z tego stanu startowala do senatu.

Markowski utrzymuje w Warszawie de facto zone, z ktora formalnie nie zawarl zwiazku
          malzenskiego, zeby miec przedstawicielstwo Bydgoszczan w kieszeni.

Jako Zyd mialby lojalnosc wpierw wobec zydostwa, jak Geremek, Kwasniewski, czy Balcerowicz, a
          Polakow w du...zem powazaniu.

Kto rozpracuje tego cwaniaka?

• Gość: Barnaba Tomasz Markowski - posel? Czyj? IP: *.ipt.aol.com 21.05.04, 10:52
            Czxy zalatwi zdolnym studentom z Bydgoszczy studia na najlepszych uniwersytetach , tak jak
            Zydowka Haika Silberstein (ps. Hanna Suchocka) i inni Zydzi w Szwajcarii swoim miotom?

Co on takiego zrobil dla Bydgoszczan? Reprezentowal?

Kto go rozliczyl z zaslug?

Dlaczego on chodzil samopas tyle czasu i nie wyszlo na jaw az dopiero ostatnio, jego oszukancze
            miejsce zamieszkania, oszukanie wyborcow?
            • radca Re: Tomasz Markowski - posel? Czyj? 21.05.04, 17:20
              Gość portalu: Barnaba napisał(a):

> Dlaczego on chodzil samopas tyle czasu i nie wyszlo na jaw az dopiero
              > ostatnio, jego oszukancze
              > miejsce zamieszkania, oszukanie wyborcow?

- nie zartuj sobie, nikogo nie oszukal i wszyscy wiedzieli ,ze przybyl
              do nas z Warszawy. Mowil o tym na samym poczatku na KONFERENCJI PRASOWEJ.

nie wiem BARNABO - czy ty tak z kapelusza sobie rozne rzeczy wymyslasz ?

radca
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka