Dodaj do ulubionych

Burza mózgów nad nową nazwą dla Smooth Festivalu

25.02.11, 16:28
Ja bym nazwy nie zmieniał bo jest ładna, szkoda by było niszczyć to co już reklamowano przez kilka lat.
Obserwuj wątek
    • friedmar best guests 25.02.11, 16:53
      najbardziej mi się kojarzy z Bydgoszczą i super gośćmi, którzy na ten festiwal przyjadą i jako widzowie i jako artyści. No geneza nazwy naszego miasta "bydz doszcz - bądź gościem..."
      --
      nie ma społeczeństwa, które konsumuje więcej niż samo wytwarza
      • volvo7000 Re: Burza mózgów nad nową nazwą dla Smooth Festiv 25.02.11, 23:44
        To może z Bromberg pokombinować..? Ja już się przyzwyczaiłem do nazwy i na moje mogłaby zostać. Ale wiadomo - marketing.
        Fajnie, że wydłużają do 2 dni, ale bezsensu lokalizacja. Jak już ktoś tu napisał - namioty i las to bardziej będzie przypominać piknik country niż festiwal złotych przebojów. A szkoda, bo z Wyspy wszyscy mieli blisko na miasto a z Myśla to większość pójdzie do domów albo będzie nocować pod namiotem...
        --
        Smooth Festival Bydgoszcz 2011
    • heniekstar Re: Burza mózgów nad nową nazwą dla Smooth Festiv 26.02.11, 08:36
      Ta nazwa się juz kojarzy i z dobrą muzyką, bynajmniej nie dla plastikowych panienek, a raczej z panem Markiem (choć już tego nie firmuje). Smooth to też nazwa nurtu w muzyce jazzowej. Właśnie takiej muzyki chciałbym słuchać na tym festiwalu. Jeśli zmieni się nazwa to może przyjść organizatorom do głowy zapraszanie Hanny Montany czy jak jej tam i innych Dod. A wtedy pośmiewisko nie festiwal.

Ta nazwa jest dobra. I proszę nie zmieniać stylu muzyki.
      --
      Nie pozwól aby cham gównem prychał miast je sam polykać!
      Hr.Mendewesz
    • piettrek Burza mózgów nad nową nazwą dla Smooth Festivalu 26.02.11, 16:31
      Mi również nie podoba się przeniesienie festiwalu do Myślęcinka.
      Festiwal na Wyspie Młyńskiej miał fajny miejski klimat, a impreza w Myślęcinku
      trąci aranżacją piwno-grilową. Dodatkowo na Wyspę jest wygodny dojazd
      czy to komunikacją miejską, czy własnym autem, a w Myślęcinku będzie jak w Biskupinie na jarmarku archeologicznym, czyli parkowanie gdzieś w polu, a potem dwa kilometry w nocy na nogach.
      NIE PODOBA MI SIĘ TEN POMYSŁ.
      • siorf Re: Burza mózgów nad nową nazwą dla Smooth Festiv 26.02.11, 18:09
        Wyobrażacie sobie np. taki open'er festival w centrum Gdyni? BO JA NIE. Festiwal ma to do siebie, że infrastruktura festiwalowa ma byc zapewniona przez organizatorów (nie ma byc blisko do knajpy żeby cos zjeść, tylko ludzie mają kupować na terenie festiwalu) i musi być zwarta (np. pole namiotowe i parking tuż obok terenu festiwalu). A kto bedzie chciał, dojedzie sobie tramwajem 10 minut do centrum. A i samo miasto pewnie też zorganizuje dodatkowy transport, o ile nie zrobi tego organizator festiwalu.
    • emeryt21 Burza mózgów nad nową nazwą dla Smooth Festivalu 27.02.11, 09:00
      Ciekawe komu przeszkadza ta nazwa? Napewno temu kto nie "posiada" chociazby podstaw jezyka angielskiego.
      Nie mozna zanizac poziomu do "trojkowiczow"......Mam na mysli oceny szkolne....
      Nazwa juz "osiadla" w pamieci ludzi zainteresowanych festiwalem.Nowa nazwa to zdobywanie od nowa zainteresowanych fanow......czy to potrzebne???
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka