Dodaj do ulubionych

Zobacz, jak Bydgoszcz grała w filmach

06.03.12, 09:00
Nie mozna zapomniec o " Girls gonna wild in Bydgoszcz VI" Akcja opisuje grupe kilku dziewczyn, ktore postanawiaja pomieszkac w naszym miescie. Akcja pokazuje wiele miejsc nieznanych dla mieszkancow. Goscinnie pojawia sie rownieza wielu ciekawych aktorow.
Edytor zaawansowany
 • mf.eu 09.03.12, 15:35
  Mnie natomiast tu zabrakło świetnego filmu z Maciejem Grześkowiakiem w głównej roli: "Tylko Microsoft" czy jakoś tak. Film był ważny m.in. dlatego, że aktorzy w ogóle nie wzięli gaży, a wystapili wyłącznie w podzięce za bezinteresowny wkład Amerykanów w rozwój naszego miasta.
 • way6 11.03.12, 07:35
  Bydgoszcz, też "grała" w "Pogranicze w ogniu", co prawda chyba sceny nie były w niej kręcone
 • gwarta 11.06.12, 07:56
  Ciekawe czy pokażą Londynek, Szwederko i Fordon?
 • bart_lex 11.06.12, 09:52
  Właśnie z tego powodu estakada w ciągu Trasy Uniwersyteckiej winna nosić dumne "im. Stanisława Barei"! Żadnej martyrologii czy lokalnych zasłużonych. Zróbmy coś z jajem; wydarzenie nadania estakadzie im. Barei można zręcznie wykorzystać w promocji miasta.
  Pisałem o tym wcześniej, kiedy na siłę wrzucano "im. Lecha Kaczyńskiego" - co on ma wspólnego z Bydgoszczą, nie wiem.
 • komix1 11.06.12, 18:11
  Co oznacza zdanie "W rzeczywistości polskie pododdziały były ostrzeliwane przez niewielkie grupki, czy nawet pojedynczych dywersantów." Małe grupki? Pojedynczy Niemcy? Tak po prostu wzięli sobie karabin i strzelali do żołnierzy Wojska Polskiego? Może jeszcze sami Polacy zabili 58 tys. Niemców jak twierdził Goebbels?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka