narkoza-leczenie zębów. Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Czy jest w Bydgoszczy jakiś gabinet,w którym można leczyć zęby pod narkozą ?
    Nie działają na mnie za bardzo znieczulenia.Zawsze mam podane co najmniej 3 a i tak strasznie boli.Niedługo czeka mnie wyrwanie ósemki,po ostatnim wyrywaniu zęba ,,na żywca,, nie podejmę się tego ponownie.
    Jeżeli nie ma w Bydg to czy gdzieś w okolicy może ?

• Lorek, uwazaj z ta narkoza. Ja sam, postawiony przed ta koniecznoscia 5 mies. temu, spisalem ostatnia wole bo rzadko co prawda ale mozna sie bez powodu przekrecic na tamten swiat.
      Lepszy numer cytuje dzis emigrancka sciepa. Mila pani doktor, dentystka o polskim nazwisku, bodajze w Austrii to bylo, przyjela w swoim gabinecie faceta z bolem zeba. Naiwniak, wlasnie dnia poprzedniego ja porzucil dla innej kobiety ale ze zab bolal to wrocil do bylej kochanki, zawodowo tym razem. No i co? Ona mu dala narkoze i powyrywala wszystkie klawisze w tej jego glupiej klapaczce. Obudzil sie z podwiazana szczeka i rada by sie udal do innego specjalisty. Na domiar zlego nowa, zapewne ladniejsza kochanka go teraz tez rzucila- bo po co jej taki mamlajacy bezzebny kurdupel?
      --
      ---------------------------------------------------------
      "Dogs look up to you. Cats look down at you. Give me a pig. He just
      looks you in the eye and sees his equal." (Winston Churchill)
      • :)
        Wiem,że to jakieś ryzyko ale uwierz mi,że gdyby na mnie działały znieczulenia i rzeczywiście leczenie byłoby bezbolesne to nie wydawałabym kilkuset złotych na taki luksus. Ale niestety.W moim przypadku tylko narkoza.Przy małych dziurkach jeszcze jakoś było-10 min bólu wytrzymałam. Ale przy większych to wrzeszczę,ryczę i się wyrywam.Lepiej wspominam poród niż ostatnią wizytę u dentysty więc dla mnie to konieczność .
        • No to ci wspolczuje, mila pani i zycze powodzenia. Sama narkoza to nic strasznego.
          To nie eter nakrapiany zolnierzom na twarz, jaki widzialem na praktykach za mlodu.
          Ludzie rzygali po tym i byli chorzy. Moje wspomnienie to mila rozmowa w obcym jezyku
          z jakims kolorowym gazmanem w podziemiach szpitala. Po czym, o dziwo, zamiast trafic
          do kostnicy to ja obudzilem sie na oddziale. Gardlo mnie tylko bolalo przez 3 dni bo mi cos tam
          gmerali a szlo przeciez co jedynie o chora noge.
          --
    • Dla zainteresowanych:Bert-dent oferuje narkozę.Ale gorzej już z cenami.Narkoza od 350-550 zł a jak pytałam o wyrwanie ósemki to do 850 zł !! Tak więc ja chyba jednak wolę pocierpieć.
      • 850 za ósemkę? buchachacha...
        ja miałem pilnie do wyrwania ósemkę z 5 lat temu i poszedłem na Makwarta na pogotowie do gabinetu dr He...n (nie wymieniam nazwiska ze względu na ustawę) i za 100zł złapała, przekręciła i zanim pomyślałem o bólu to już jej nie miałem, chociaż dostęp był tragiczny!
        z pierwszego wrażenia ta pani doktor nie jest zbyt sympatyczną osoba, ale dla mnie najważniejsze było pozbycie się ósenki i tak fachowej ręki do tej roboty to nigdy w życiu nie widziałem!
        a tydzień po tym było usuwanie przeciwległej ósemki i się pokruszyła, a więc roboty było kilka minut więcej, ale i tak fachowo zrobione.
        a więc do rwania ósemek polecam panią H....n na pogotowiu, o ile jeszcze tam przyjmuje!
        • Wiedziałam,że wyrywanie ósemki jest zazwyczaj droższe ale nie aż tak .Wyrwę u chirurga w przychodni na Zapolskiej.
          A przy okazji.Czy ktoś wie czym różni się znieczulenie normalne od komputerowego?To komputerowe droższe,tyle wiem ale czy silniejsze ? Może to byłoby dla mnie rozwiązaniem.
          • Do wyrywania osemki trzeba miec wprawe i reke rzeznika. To nie konkurs pieknosci ale robota dla herod- baby wiec wcale sie nie dziwie ze ta pani doktor H uroda nie zachwyca ale rwie jak nalezy. Ja sam zostalem zapedzony do prywatnej przychodni w W-wie w tym celu. Zdjecie rentgnenowskie, ortopantogram, bodajze 80 zl. Wyrwania osemki dentystka sie bala sama podjac ale zawolala mezczyzne, dobrego kata od mokrej roboty. Za jedne 237 zl, o ile dobrze pamietam, wyrwal osemke bez problemu.
            --

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Zadaj pytanie na Forum

Za darmo

Na każdy temat

Tysiącom użytkowników

Zapytaj

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.