Dodaj do ulubionych

Licea i technika wywiesiły listy przyjętych

04.07.12, 17:31
"..........nie będzie można uczyć się już na technika ekonomika, krawca w Zasadniczej Szkole Odzieżowej ....."
".......Szanse na edukację maja także przeszli technicy budowniczy, elektronicy i mechanicy samochodowi................."

Kształcić na....., .......przeszli (przyszli) technicy budowniczy (???????) ..... a moze by autor artykułu pouczył sie "na' polonistę !!!!!

Więcej... bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,48722,12070340,Licea_i_technika_wywiesily_listy_przyjetych.html#ixzz1zfTlcJ5U.....................

Więcej... bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,48722,12070340,Licea_i_technika_wywiesily_listy_przyjetych.html#ixzz1zfTTtGI3
--
ewatu
Edytor zaawansowany
 • alfred_prawdomowny 04.07.12, 18:25
  Zupełnie nie rozumiem polityki Wydziału Edukacji. Po co nam tylu "techników informatyków"? Na Błoniu w Technikum Elektryczno-Energetycznym powołano nową klasę "technik energetyk". Ludzi w tym zawodzie brak, praca jest. Dlaczego Wydział Edukacji nie promuje nowego zawodu?I co ciekawe, otwiera się dodatkowe oddziały w liceach. To może zrobić jedno duże VI LO lub I LO i pozamiatane.
 • naubyd 04.07.12, 21:31
  No ba. Skoro pozwala się na 3 lub 2 w tym roku klasy informatyka w mechaniku to nie ma się czemu dziwić. Co ma mechanik do informatyki? Zwykła profanacja zawodu. Żal tylko dzieciaków, bo oczy im się otworzą podczas egzaminu. Przypominam, że żeby zdać teoretyczny trzeba 75% punktów. gdyby tak było na maturach, mniej byśmy mieli osłów ze średnim wykształceniem i może więcej budowlańców, elektryków itp.
  --
  postawmy sprawy z głowy na nogi
 • technik1nformatyk 03.07.14, 20:28
  Jest różnica między "informatykiem", którego umiejętności kończą się na "jaki masz zasilacz?" czy "niestety pozostaje format", taka jest większość, a prawdziwym informatykiem, który faktycznie zna się na rzeczy :)
 • klepsydra11 07.07.12, 12:49
  W Bydgoszczy są dobre licea , ale cóż nie wszystkie. W 12 LO chciało się uczyć 9 osób na 64, klasy w końcu nie stworzą. Może lepiej, bo tej szkoły nie poleciłabym nawet najgorszemu wrogowi.
 • naubyd 08.07.12, 13:18
  które dały się nabrać na kierunek technik informatyk. Oczy się wam otworzą po 1 egzaminie. Przypominam, że trzeba napisać oba na 75% żeby zdać. Szkoła bez doświadczenia, kadry (nie liczą się dochodzący z WSG ponieważ nie mają pojęcia o egzaminach) To zwykłe naciąganie młodzieży.
  --
  postawmy sprawy z głowy na nogi
 • technik1nformatyk 03.07.14, 20:29
  jestem w 3 gimnazjum, część teoretyczną napisałem na 68% w 10 minut (na 60) :)
 • gertner1971 03.07.14, 23:00
  Technik informatyk generalnie to zawód nadwyżkowy. Nie rozumiem dlaczego milczy na ten temat wydział edukacji. W Polsce rocznie zdaje 22 tys, techników informatyków, i co dalej? Proszę przeanalizować sobie program tego zawodu i wszystko jasne. Bardziej pożądanym na rynku pracy jest technik teleinformatyk. Uważam, że wydział edukacji powinien ograniczyć liczbę klas informatyków. Druga perełka to mechatronika, która wymaga od uczniów wszechstronności z zakresu przedmiotów ścisłych. Zdawalność jest na poziomie 17% ponieważ do tych klas przychodzą uczniowie z małym potencjałem, tylko co dalej po tej szkole, chyba tylko i wyłącznie studia. Baza dla mechatroników w bydgoskich szkołach jest praktycznie żadna.
  Trochę nieściśłości. Dzisiaj mamy tzw. kwalifikacje w zawodzie. Z tego co wiem to informatyk ma aż trzy kwalifikacje. W związku z tym mamy łącznie 6 egzaminów, 3 pisemne i 3 praktyczne. Niedługo zobaczycie państwo do jakiego paraliżu egzaminacyjnego dojdzie w szkołach .
 • hassleader 04.07.14, 02:41
  gertner1971 napisała:

  > Technik informatyk generalnie to zawód nadwyżkowy. Nie rozumiem dlaczego milczy
  > na ten temat wydział edukacji. W Polsce rocznie zdaje 22 tys, techników inform
  > atyków, i co dalej? Proszę przeanalizować sobie program tego zawodu i wszystko
  > jasne.

  Technik informatyk to nie tyle zawód nadwyżkowy, co przestarzały. 20 lat temu zawodowy technik informatyk był od wszystkiego w komputerach. Naprawa, obsługa i instalacja, trochę programowania w jakimś popularnym języku. Od tego czasu wyewoluowały różne specjalizacje, gdzie jeden spec od kompów nie ma pojęcia o tym, co robi inny spec. Np, jakoś trudno mi sobie wyobrazić rozmowę programisty sterownika karty graficznej z programistą piszącym moda do Minecrafta w Javie. Nie mówiąc o elicie, programistach procesorów, którzy mogą mieć problemy z porozumieniem się z twórcami witryn www, a absolutnie nie dogadają się z serwisantami komputerów, bo każdy już żyje w innym świecie. Dziś nie ma pojęcia "informatyk", bo do tego trzeba dodać specjalizację.
  gertner1971 napisała:

  > Uważam, że wydział edukacji powinien ograniczyć liczbę klas informatyków.

  Niekoniecznie. Po prostu trzeba tworzyć nowe kierunki nauczania zgodne z zapotrzebowaniem, bo informatyków będzie zawsze brakowało, dopóki istnieje branża IT, czyli odrębne specjalizacje już na poziomie szkoły średniej czy zawodowej. Np. technik informatyk specjalizacja C++. I wszystko jasne.


  --
  - Gratulacje, jest Pan naszym setnym rozmówcą na antenie! Wygrał Pan weekendowy pobyt w Toruniu.
  - A nie macie nagród rzeczowych?
  - Mamy. Toster.
  - Biorę.
 • antyarek 04.07.14, 08:26
  Nie masz pojęcia o czym piszesz. O informatyce pewnie masz ale o zawodzie technik informatyk nawet zielonego nie masz. Odsyłam do opisu kwalifikacji E12, E13, E14. Proszę o wnikliwe przeanalizowanie. Generalnie t informatyk jest kształcony do obsługi informatyczne w firmie. Konserwacja i naprawa sprzętu komputerowego, projektowanie i realizacja oraz utrzymanie sieci w firmie, programowanie aplikacji internetowych. Szczegóły w opisie kwalifikacji. Kwalifikacje są honorowane w Europie i nie musisz mieć kompletu, choć komplet pozwala uzyskać tytuł technika. Zanim zacznie się pisać głupoty, należy co wiedzieć o temacie. Podkreślam, ze chodzi o zawód t. informatyk a nie o Twoją wiedzę na temat informatyki.
 • belphegor-pisu 04.07.14, 10:37
  Nie wymagaj od ciołka za wiele
  --
  "Przepraszam, Girzyński Zbigniew, proszę o wybaczenie pana posła tego niezamierzonego błędu w nazwisku." - multinickowiec hassleader 06.03.13, 03:35
  forum.gazeta.pl/forum/w,54,134778223,142991044,Re_Trasy_S5_nie_bedzie.html
 • hassleader 04.07.14, 15:36
  antyarek napisała:

  > Nie masz pojęcia o czym piszesz. O informatyce pewnie masz ale o zawodzie techn
  > ik informatyk nawet zielonego nie masz.

  Wiem, o czym piszę, bo ja właśnie z zawodu jestem technikiem informatykiem i chyba wiem, czego mnie uczono.
  Ps. Nowy nick?
  --
  megamultinikowiec belphegor-pisu 12.03.13, 14:40
  Dla mnie woda mineralna jest w 100 % tańsza od twojej, bo piję zwykłą kranówę przepuszczoną przez filtr firmy Brita.
  (Które są rozdawane za darmo. przyp. hassleader)
 • antyarek 04.07.14, 16:08
  Niestety nie masz pojęcia. T informatyk wg nowej podstawy programowej jest prowadzony jak napisałem i nie ma nawet 40% wspólnego ze stara podstawą którą kończyłeś. Dlatego właśnie nie odnosiłem się do Twojej wiedzy informatyczneaj a prosiłem o przeczytanie podstawy nowego zawodu t informatyk.
 • gertner1971 04.07.14, 20:22
  Papier wszystko przyjmie, w dodatku idiotycznie napisane podstawy programowe. Chłopie bądź trochę refleksyjny i zastanów się co KOWEZIU za badziew rzucił nauczycielom zawodowcom. Przecież tego nawet czytać się nie da. I później jak tacy technicy informatycy pojawiają się w mojej firmie to oprócz sprawdzenia RJ45 czy tez zainstalowania drukarki, systemu nic innego nie potrafią.
 • nachlany_wolak 04.07.14, 21:37
  czekam kiedy do dyskusji włączą się:
  pan_ziutek – johnyflaszka - zintegrowany31 - frych47 - hassleader – hassleader2 - karambol19 – ethanak – arafat11 – ramboost – janek.kubza – lew131313 – kumuruski – marc1975 – schabzkoscia – gazeta.koszerna – krzysztooofff97 - rozczarowana-torunianka - tortor5 – hototogitsu
 • antyarek 04.07.14, 21:46
  Koweziu jest tylko pomocne. Każda szkoła układa swoje programy nauczania i ustala swoje przedmioty (ich nazwy też) Każda szkoła ustala terminy egzaminów w sensie w jakim okresie mają być. Obecna podstawa programowa precyzuje zawód o wiele lepiej niż poprzednia. Programistów kształci się na poziomie szkoły wyższej. Technik nie musi pracować w firmie informatycznej. Kształci się ich głównie do zabezpieczenia obsługi informatycznej w przedsiębiorstwach i biurach. I to jest dobry kierunek. Egzaminy są egzaminami zewnętrznymi i nie są wcale takie proste. Progi są o wiele wyższe niż na maturze(teoria 50%, praktyka 70%) Egzaminator jest spoza szkoły i egzaminuje po 6 uczniów na jednej sesji. Nie ma lekko i nie jest tak jak piszesz.
 • gertner1971 06.07.14, 03:38
  Proszę Ciebie nie bredź. Nauczyciele zawodowcy niestety nie mają pojęcia o pisaniu programów, stąd czekali w 2012 na nie jak na zbawienie. Trochę późno zorientowano się, że tworzenie w każdej szkole innej nazwy przedmiotu to bajzel do entej potęgi, chociażby przy zmianie szkoły. KOWEZiU posługując się "ekspertami" przygotowało takie gnioty że hej. Pierwsze słyszę, że szkoła ustala terminy egzaminów, przecież to narzuca CKE www.cke.edu.pl/images/files/komunikaty_Dyrektora/lipiec_2014/20140703_Harmonogram_egzamin%C3%B3w_w_2015_r.pdf
  Jak podstawa może precyzować zawód, ona określa kompetencje, które i tak sa napisane bardzo ogólnikowo.
  Pięknie to napisałeś, programistów kształci się na uczelni wyższej, no właśnie czyli technicy informatycy w przeciwieństwie do swoich kolegów z liceów mają praktycznie znikome pojęcie o programowaniu. W liceum matma plus programowanie i to daje później wymierny efekt w dostaniu się na studia informatyczne. Młody człowiek idąc do takiej szkoły (technikum) myśli, że dobrze przygotują jego do studiów informatycznych, a tu okazuje się, że niestety nie, on będzie przygotowany jako serwismen sprzętu komputerowego. Wszelkie badania rynku pracy wskazują, że technik informatyk jest zawodem nadwyżkowym, a nawet sam dyrektor ZSE na wielu spotkaniach, w prasie nie rozumie tego trendu, uważa, że bardziej pożądani na rynku pracy są teleinformatycy.
  Egzaminator egzaminuje w jednej sesji tylu ile jest stanowisk, może być 6. Jak nie jest?
 • hassleader 06.07.14, 05:35
  gertner1971 napisała:

  > Proszę Ciebie nie bredź. Nauczyciele zawodowcy niestety nie mają pojęcia o pisaniu
  > programów, stąd czekali w 2012 na nie jak na zbawienie.

  Właśnie. A powinni chociaż w stopniu podstawowym. Ale to wynik złego nauczania nauczycieli. Znowu ustawa....

  > Jak podstawa może precyzować zawód, ona określa kompetencje, które i tak sa nap
  > isane bardzo ogólnikowo.

  Właśnie.

  > Pięknie to napisałeś, programistów kształci się na uczelni wyższej, no właśnie
  > czyli technicy informatycy w przeciwieństwie do swoich kolegów z liceów mają pr
  > aktycznie znikome pojęcie o programowaniu. W liceum matma plus programowanie i
  > to daje później wymierny efekt w dostaniu się na studia informatyczne. Młody cz
  > łowiek idąc do takiej szkoły (technikum) myśli, że dobrze przygotują jego do st
  > udiów informatycznych, a tu okazuje się, że niestety nie, on będzie przygotowan
  > y jako serwismen sprzętu komputerowego. Wszelkie badania rynku pracy wskazują,
  > że technik informatyk jest zawodem nadwyżkowym, a nawet sam dyrektor ZSE na wie
  > lu spotkaniach, w prasie nie rozumie tego trendu, uważa, że bardziej pożądani n
  > a rynku pracy są teleinformatycy.

  Dokładnie to, o czym pisałem, dzięki za rozwinięcie. Dziś goły zawód technik informatyk nie spełnia oczekiwań żadnego sektora usług. Aby obsłużyć nawet małą firmę, trzeba mieć większe pojęcie o administrowaniu sieci, niż przewiduje program nauczania T-I. Idąc do szkoły na technika informatyka oczekiwałem wzbogacenia posiadanej wiedzy. Niestety, ujawniły się nowe pola niewiedzy, których jednak szkoła nie miała nawet zamiaru wypełnić. Sam musiałem grzebać w necie i czasopismach, a także eksperymentować w sieci i w programowaniu, aby w ogóle dojść do jakiegoś ładu. Jakoś się ogarnąłem i wiem, co robię i mam specjalizację, w której działam z powodzeniem, w przeciwieństwie do wielkiej rzeszy tych, którzy jeszcze tego nie wiedzą. Współczuję tym, którzy liczą na kokosy i branie zaraz po szkole.
  Moim zdaniem najbardziej dzisiaj intratne zawody IT to: programista Java, C++, administrator serwerów, programista gier, twórca witryn www w php i html4/5, w telekomunikacji Unix.
  Żaden z powyższych nawet nie zahacza o technika-informatyka.

  --
  Gdzie w Toruniu można znaleźć dobrą pracę?
  Odpowiedź: W Bydgoszczy.
 • antyarek 06.07.14, 11:14
  żaden nie zahacza, bo to specjalności jakich można nauczyć tylko na studiach. Nie ma możliwości nauczania tego w szkole ponadgimnazjalne. Zapewniam, ze nowa podstawa uczy administrowania sieciami dając podstawy które potem wraz z postępem absolwent musi uzupełniać. Dokładnie tak jak napisałeś. Nie odkryłeś Ameryki. W każdym zawodzie jeśli chcesz osiągać sukcesy musisz się dokształcać. Nie ma wyjścia.
 • antyarek 06.07.14, 11:10
  Szkoła ustala terminy egzaminów. Dokładnie tak jak napisałem. Może zrobić sobie nawet wszystkie w tym samym roku. Może zrobić w czerwcu lub październiku. To o czym piszesz to okresy w których mogą się one odbyć.
  No jeśli piszesz o informatyku w mechaniku to masz rację.
  W dobrych technikach uczy sie programowania niezależnie od programu. Wystarczy sprawdzić wyniki z matury rozszerzonej z informatyki. Zobacz technikum łączności w Poznaniu.

  Zawód jest pomyślany bardzo dobrze i spasowany do potrzeb rynku. Większość ogólniaków o których mówisz uczy programowania niechlujnie i niemetodycznie. Stąd mamy na rynku wysiew pseudoprogramistów, których kody nie są zoptymalizowane i praktycznie nie nadają się do modyfikacji. Programowania uczy się na studiach i tyle. Dzieci i młodzież uczy się podstaw i zasad. Niestety w ogólniakach od razu C++, Java itp. Bez należytych podstaw algorytmicznych, logicznych, metod i procesów. Ci ludzie nawet nie wiedzą że coś takiego istnieje, wszak ich programy działają. Nie mają też bladego pojęcia o budowie i działaniu sprzętu stąd nieumiejętność jego oprogramowania. Ogólniak to nie miejsce kształcenia programistów podobnie jak technikum. Prawdziwe talenty się tam jednak zdarzają. Mieliśmy parę lat temu z LO z Bydgoszczy mistrza świata w programowaniu. Jednak to nie jest zasługa kierunku w LO.
 • gertner1971 10.07.14, 11:50
  Przecież logicznym jest, że terminy egzaminów w różnych kwalifikacjach muszą być w jednym roku. Inaczej tego nie da się zrobić. Tylko, że uczniowie podchodzą do tych egzaminów z reguły po zakończeniu przedmiotów w danej kwalifikacji, to całkiem naturalne. Natomiast sesje egzaminacyjne ustala OKE. Jak ty chcesz przeprowadzić egzamin z kwalifikacji w październiku?
  Zawód nie jest dobrze pomyślany, powiela dokładnie to co było kiedyś lecz inaczej opisane. Dla tych ludzi nie ma pracy. Mogą sobie założyć ewentualnie działalność i przebić się na rynku serwisowym. Szalenie trudne.
  O jakich to ja ogólniakach mówię? Wiadomym jest, że są takowe w których jest to realizowane doskonale, ale i takie gdzie sam uczący chyba ma poważne problemy w tej materii.
  Przywołujesz tutaj Tomka Kulczyńskiego z VI LO. Akurat miałem styczność bezpośrednią, fakt mnóstwo czasu poświęcał współpracując, jeśli się nie mylę ze środowiskiem akademickim w Bydgoszczy, ale i tak matematyka, która jest podstawą dla programistów była doskonale rozwijana w szkole. Mam kontakt z pracownikami PP, którzy jasno wyrażają swój pogląd, statystycznie rzecz ujmując najlepsi programiści, sieciowcy itp, to absolwenci liceów. Oczywiście są rodzynki z techników, ale tych nie jest tak wielu. Głównym kryterium przyjęcia na PP i nie tylko jest wynik matematyki rozszerzonej. Kwestie techniczne są drugorzędne.
  Dochodzę do wniosku, że ty też masz pewne utarte schematy myślenia, a to dobrze nie rokuje.
  Po co programiście doskonała znajomość, zasady funkcjonowania sprzętu komputerowego? Ja np. nie mam pojęcia jak działa silnik w moim aucie, a to jakaś nowa generacja diesla, a jeżdżę. Takie wiadomości to i owszem, były niezbędne na poziomie min. konstruowania ENIACA.
 • hassleader 10.07.14, 14:27
  gertner1971 napisała:

  > Zawód nie jest dobrze pomyślany, powiela dokładnie to co było kiedyś lecz inacz
  > ej opisane. Dla tych ludzi nie ma pracy. Mogą sobie założyć ewentualnie działal
  > ność i przebić się na rynku serwisowym. Szalenie trudne.

  Nic dodać, nic ująć. Gdybym nie otworzył własnego serwisu, to tego technika w buty mógłbym sobie wsadzić, takie jest zapotrzebowanie.

  --
  Gdzie w Toruniu można znaleźć dobrą pracę?
  Odpowiedź: W Bydgoszczy.
 • belphegor-pisu 04.07.14, 16:14
  hassleader napisał:

  > Wiem, o czym piszę, bo ja właśnie z zawodu jestem technikiem informatykiem i ch
  > yba wiem, czego mnie uczono.
  > Ps. Nowy nick?

  Ale się uśmiałem z tego twojego informatyka. Ty masz rozdwojenie jaźni. Raz jesteś menadżerem, raz informatykiem, a od rana do nocy wPiSujesz się na różnych forach
  --
  "Przepraszam, Girzyński Zbigniew, proszę o wybaczenie pana posła tego niezamierzonego błędu w nazwisku." - multinickowiec hassleader 06.03.13, 03:35
  forum.gazeta.pl/forum/w,54,134778223,142991044,Re_Trasy_S5_nie_bedzie.html
  Tu jest twój mitomański życiorys:
  www.encyklopedia-solidarnosci.pl/wiki/index.php?title=Rafael_Budzbon
 • hassleader 04.07.14, 20:20
  belphegor-pisu napisał:


  > Ale się uśmiałem z tego twojego informatyka. Ty masz rozdwojenie jaźni. Raz jes
  > teś menadżerem, raz informatykiem,


  Ale się uśmiałem z twojej wyobraźni, jasiu. Pokaż mi ten post w którym pisałem, że jestem menadżerem.

  --
  Na ja Karl-Heinz, genauso wie nicht jeder Sikorski muss sofort fliegen, genauso ist nicht jeder Töpfer sofort Umweltminister.
  Jan Hetzig
 • belphegor-pisu 04.07.14, 20:44
  Mam kierownicze stanowisko I kieruje grupa kilkunastu osob,przede wszystkim Anglikow. Zarabiam dobre pieniadze, przynajmniej jeden weekend w miesiacu spedzam w hiszpanii, wloszech lub portugalii, mam sluzbowy samochod I sluzbowy domek pod Londynem. multinickowiec jasnygwint1 forum.gazeta.pl/forum/w,54,66484391,66606943,Re_niedobrze_mi.html
  --
  "Przepraszam, Girzyński Zbigniew, proszę o wybaczenie pana posła tego niezamierzonego błędu w nazwisku." - multinickowiec hassleader 06.03.13, 03:35
  forum.gazeta.pl/forum/w,54,134778223,142991044,Re_Trasy_S5_nie_bedzie.html
 • hassleader 05.07.14, 02:53
  belphegor-pisu napisał:

  > Mam kierownicze stanowisko I kieruje grupa kilkunastu osob,przede wszystkim Ang
  > likow. Zarabiam dobre pieniadze, przynajmniej jeden weekend w miesiacu spedzam
  > w hiszpanii, wloszech lub portugalii, mam sluzbowy samochod I sluzbowy domek po
  > d Londynem. multinickowiec jasnygwint1

  Nie dosyć, że schizofrenik, to jeszcze ma kłopoty z odróżnieniem nicków.

  --
  Gdzie w Toruniu można znaleźć dobrą pracę?
  Odpowiedź: W Bydgoszczy.
 • nachlany_wolak 05.07.14, 11:25
  Bez komentarza
 • hassleader 05.07.14, 15:51
  nachlany_wolak napisał:

  > Bez komentarza

  No właśnie.
  --
  megamultinikowiec belphegor-pisu 12.03.13, 14:40
  Dla mnie woda mineralna jest w 100 % tańsza od twojej, bo piję zwykłą kranówę przepuszczoną przez filtr firmy Brita.
  (Które są rozdawane za darmo. przyp. hassleader)
 • gertner1971 04.07.14, 20:17
  Naubyd po cholerę zmieniasz te nicki jak małe dziecko. Technik informatyk w tej formule jest zbędny na rynku pracy. Oczywiście obszar IT posiada mnóstwo vacatów, ale nie dla takich zawodowców. I nie pisz o tych kwalifikacjach, bo to co przyniosła aktualna reforma to idiotyzm w najlepszym wydaniu.
 • antyarek 04.07.14, 21:50
  popie...ło cię?
 • nachlany_wolak 04.07.14, 21:58
  Wybacz mu, facet jest zmęczony walką z białymi myszkami.
 • gertner1971 06.07.14, 03:46
  Z autopsji?
 • gertner1971 06.07.14, 03:45
  Człowiek musi być refleksyjny, a nie przyjmować wszystko za dobrą monetę. Trochę poszperaj i poczytaj co zaczyna dziać się na tych super egzaminach. W wielu kwalifikacjach w zawodzie nie ma egzaminatorów, egzaminatorzy dziękują CKE za takie warunki kiedy musza brać urlop bezpłatny, bo dyrektor nie ma prawa ich oddelegować. Egzaminy odbywają się w trakcie roku szkolnego, pytanie kto za nich zrealizuje podstawę programową? Dyrektorzy niektórych szkół piszą o paraliżu i odwołują się do przedsiębiorców, aby to oni tworzyli ośrodki egzaminacyjne i wysyłali swoją kadrę na szkolenia (oczywiście tych co maja uprawnienia pedagogiczne). Temat rzeka. I nie bądź cham, bo pedagogowi nie przystoi.
 • hassleader 06.07.14, 05:46
  gertner1971 napisała:

  > Człowiek musi być refleksyjny, a nie przyjmować wszystko za dobrą monetę. Troch
  > ę poszperaj i poczytaj co zaczyna dziać się na tych super egzaminach. W wielu k
  > walifikacjach w zawodzie nie ma egzaminatorów, egzaminatorzy dziękują CKE za ta
  > kie warunki kiedy musza brać urlop bezpłatny, bo dyrektor nie ma prawa ich odde
  > legować. Egzaminy odbywają się w trakcie roku szkolnego,

  Czytając twój post chyba się powinienem cieszyć że zdawałem egzaminy 15 lat temu, gdzie np. egzaminatorem z Borland Pascala był gościu, który jeszcze programował ODRĘ i był wyjątkowym szczególarzem; nie pozwalał na kompilację programu zanim nie byłeś pewny, że działa. To naprawdę zwracało uwagę na szczegóły. Dzisiaj się po prostu kompiluje i jak nie działa, to szukasz błędu, wtedy najpierw szukało się błędu, zanim on wystąpi. Taka mała różnica w nauczaniu...
  Taka refleksja; który z dzisiejszych absolwentów wie, co to był Fortran albo czy w ogóle wie, co to Assembler?

  --
  Gdzie w Toruniu można znaleźć dobrą pracę?
  Odpowiedź: W Bydgoszczy.
 • antyarek 06.07.14, 11:15
  Nie jestem cham i nie jestem jakiś naubyd. Za to właśnie była moja rada.
 • gertner1971 06.07.14, 12:48
  Jestem pewny, że naubyd i antyarek to jedna osoba. Poczytaj sobie wyżej post z 2012 roku naubyda. Przecież to ten sam styl, ta sama argumentacja.
 • belphegor-pisu 06.07.14, 21:15
  Ja jestem także tego pewien, że ty to także:

  buttheadslayer – hassleader - hassleader2 - wagram6 - frych47 - sugarmice - ktosmadrzejszy – auroquaestio - szczam.napis – naubyd - arafat11 - jazur - ramboost - noisenation1 - poganiacz_bydla - Lukiiiii – peecmaker – ramboost - puchu.1 – wchodzi – johnyflaszka – wielkistar - janosik61 - slade1972 - farcry555 – janeknadaje - syn_biskupa - fajny.mysz - dziwny22 - stapor1 - jerzy040948 - 1athena - stanczyk1511 – bwddd – facetzkujaw - inform24pl - kapitan_popczyk – jozef.ok - kapa-rol - gilotyna1981 – bigcharles – virtualrogu – melonwl – kumuruski – biebrzanska – marsianin – toxicwaltz - ka_sia_zu - czarnykot82 - nikon-f4s – dziedekl - toffikus - dan1-000 - meco3 - rewski56 - hans_bromberger - bydgoszczanka31 - blogin105 - ameridoo – newonly - 1avalon - tylko_bydgoszcz - czlowiek_z_torunia – vargas - dlugi0330 - laszny - redhat83 – bwddd - forrestgump123 - manipulacja_malp – kominstary – wojewodzkitorun – bandism - pietele - volt2000 - farcry555 - wierny_nie_poddany - przemo_ba - mark.byd - bigcharles - tomasztomek1969 – berun - dul-in - tupolej154 – observ-atorka - zenchorst – kaczylocik - stanczyk1511 – korespodent – archiwumxxx – wiecholek - jan_ges – buraczyk – znadbrdy – nizinny - vincent33 – ht - stanczyk1511 – maciejgniewek – tassar – piehemoth - obi-1 - bodzio.62 - fija7 – winkelrid - petroniusz60 – bidia - czlowiek_z_marburga - arte_2 – alfred_prawdomowny - noam8 - pit771 – kermitpb - stapor1 – arius9 – trollbyd – herbertj – modysta_z_zawiercia – ggargi - last-posener - kibic.zalogowany - bik4done - mil45 - noob_buster – glogauer - rokis60 - komuno_won - super.johny - flashthunder - krzysztooofff97 - milosnik_komunikacji_miejskiej - bydzior - czarny_kwadrat - kaspron – thundercatcher - obraza.uczuc.religijnych - krzysiozboj - zupa775 - ma_we – foczafoka - bartdab - tylko_fakty - walburga - kropkanadzet - costamholik – zjas - 30procentbezrobociawtoruniu – irizar - mieszkaniec_bb - rewski56 - silad - czarnykot82 - brods - tylko_bydgoszcz - neronek1 - bruner - oferma_obywatelska - mczes57 - pit771 - lgefy - piehemoth - agataula - panzajac - pan_zielony - mardan19 - 1a40 - sirpeer – dibis - syrenka1000 – djrm - leszekesze - andpel - wiechl - dento - ekoobywatel - u-widz - model.testowy - terrek - pietele - wchodzi – indulgent - bydgoszcz_metropolia - gandalf_siwy - lenka55 - cypioject – bydofan – leszekesze – szukam_s5 - pedronegro420 - mikimaus11 - albrecht_kalba - ludwika2012 – bolekxlolek - marekwlodzimierz - feniksbig - pedronegro420 - pan_ziutek - alf79 – jedrek95 – rafusa3 – zdrajca1 – josef.maier - kucyk_trojanski -osielsko - von_bromberg – annagrabowskaa - ghbz45rt - hototogitsu – antyarek – naubyd - zintegrowany31 - gertner1971 - rozczarowana-torunianka - karambol19 – mr.duke – gliceryna - janek.kubza
  --
  "Przepraszam, Girzyński Zbigniew, proszę o wybaczenie pana posła tego niezamierzonego błędu w nazwisku." - multinickowiec hassleader 06.03.13, 03:35
  forum.gazeta.pl/forum/w,54,134778223,142991044,Re_Trasy_S5_nie_bedzie.html
 • gertner1971 07.07.14, 00:02
  Co bierzesz?
 • hassleader 07.07.14, 01:09
  belphegor-pisu napisał:

  > Ja jestem także tego pewien, że ty to także:
  >
  > buttheadslayer – hassleader - hassleader2 - wagram6 - frych47 - sugarmice
  > - ktosmadrzejszy – auroquaestio - szczam.napis – naubyd - arafat11
  > - jazur - ramboost - noisenation1 - poganiacz_bydla - Lukiiiii – peecmak
  > er – ramboost - puchu.1 – wchodzi [...] itd

  A gdzie reszta nicków? Jeśli tak pracujesz u siebie, to aż dziw, że cię nie deportowali za lenistwo. Chłopie, za rozpracowywanie powyższych moich nicków dostaniesz Nobla albo Pulitzera, albo pochwalny uścisk dłoni Bredzisława, ale gdzie reszta????
  Kurna belka, uśmiałem się do łez. Poprawiłeś mi humor na następne kilka dni. Samo logowanie i komentarze z połowy tych nicków zajęłoby mi 48 godzin na dobę, ale co tam, najważniejsze, że się dobrze bawimy. Ale najlepsze z tego jest to, że tu nie ma twoich nicków, więc eliminując je mam wszystkie twoje. Sorry za niewyraźne pismo, ale płaczę ze śmiechu i łzy kapią mi na klawiaturę, cholera, znowu będę ją zmieniał, aaaaaaaaaaaaahahahahahahhahaaaaaaa, uhuhuhuhuhuuuuu, aaaaaaaaaaaaaaaa, bo pęknę. Sorki, zajączek, muszę dać sobie luzu po twojej "Liście Schindlera". Masz u mnie piwo przy okazji. Hahaaahaahahaa.
  Ja cię kręcę, dla mnie bomba!!!
  --
  - Gratulacje, jest Pan naszym setnym rozmówcą na antenie! Wygrał Pan weekendowy pobyt w Toruniu.
  - A nie macie nagród rzeczowych?
  - Mamy. Toster.
  - Biorę.
 • belphegor-pisu 08.07.14, 15:51
  Ty i postawienie komuś, dobre to.
  --
  "Przepraszam, Girzyński Zbigniew, proszę o wybaczenie pana posła tego niezamierzonego błędu w nazwisku." - multinickowiec hassleader 06.03.13, 03:35
  forum.gazeta.pl/forum/w,54,134778223,142991044,Re_Trasy_S5_nie_bedzie.html
 • belphegor-pisu 04.07.14, 10:36
  Jeszcze lepszym zawodem jest całodobowy wPiSywacz internetowy po socjalistycznym liceum ogólnokształcącym.
  --
  "Przepraszam, Girzyński Zbigniew, proszę o wybaczenie pana posła tego niezamierzonego błędu w nazwisku." - multinickowiec hassleader 06.03.13, 03:35
  forum.gazeta.pl/forum/w,54,134778223,142991044,Re_Trasy_S5_nie_bedzie.html
 • hassleader 06.07.14, 05:47
  belphegor-pisu napisał:

  > Jeszcze lepszym zawodem jest całodobowy wPiSywacz internetowy po socjalistyczny
  > m liceum ogólnokształcącym.

  na kierunku: klepanie zderzaka do Trabanta...
  --
  Od wielu pokoleń rodzice wciskają dzieciom bajki, że je przyniósł bocian, a przecież każdy głupi wie, ze dzieci znajduje się w kapuście...
 • belphegor-pisu 06.07.14, 21:14
  hassleader napisał:
  > na kierunku: klepanie zderzaka do Trabanta...
  Gdyby nie to klepanie zderzaka do Trabanta, to byś nie chodził dumny po Starym Rynku z Nikonem F4S tak by wszyscy widzieli jakim to ważnym i bogatym facetem jesteś.
  --
  "Przepraszam, Girzyński Zbigniew, proszę o wybaczenie pana posła tego niezamierzonego błędu w nazwisku." - multinickowiec hassleader 06.03.13, 03:35
  forum.gazeta.pl/forum/w,54,134778223,142991044,Re_Trasy_S5_nie_bedzie.html
 • hassleader 07.07.14, 01:16
  belphegor-pisu napisał:

  > hassleader napisał:
  > > na kierunku: klepanie zderzaka do Trabanta...
  > Gdyby nie to klepanie zderzaka do Trabanta, to byś nie chodził dumny po Starym
  > Rynku z Nikonem F4S tak by wszyscy widzieli jakim to ważnym i bogatym facetem j
  > esteś.

  Ale sorry, zajączek, co ty zrobiłeś takiego wtedy aby sobie teraz wlewać? Mamy świetny przykład Rulewskiego, który sobie koronkę wyjął z zęba, aby być na fali. Wyjaśnij mi, to może jakoś zrozumiem. Wprawdzie, kiedy wyjeżdżałeś, to miałem jakieś 11 lat, (mówiłem, że najbardziej brakowało mi Teleranka) ale myślę, że warto poznać twój punkt widzenia i uzupełnić kolejną białą plamę...

  --
  Gdzie w Toruniu można znaleźć dobrą pracę?
  Odpowiedź: W Bydgoszczy.
 • hassleader 07.07.14, 01:18
  A zapomniałem dodać, ja tylko powiedziałem, że Nikon jest twój, ale nie, że go kiedykolwiek miałem. Taka poprawka.
  --
  An ounce of loyalty is more worth then a pound of cleverness.
  Elbert Hubbard
 • belphegor-pisu 08.07.14, 15:29
  Tylko zapomniałeś go po roku oddać. Masz go niechcący już prawie 5 lat.
  --
  "Przepraszam, Girzyński Zbigniew, proszę o wybaczenie pana posła tego niezamierzonego błędu w nazwisku." - multinickowiec hassleader 06.03.13, 03:35
  forum.gazeta.pl/forum/w,54,134778223,142991044,Re_Trasy_S5_nie_bedzie.html
 • hassleader 09.07.14, 01:16
  belphegor-pisu napisał:

  > Tylko zapomniałeś go po roku oddać. Masz go niechcący już prawie 5 lat.

  Powiedziałem, że Nikon jest twój, ale nie, że go kiedykolwiek miałem. Ot tak, grzecznościowo przyznałem ci rację.


  Masz problemy ze zrozumieniem tekstu, czy naprawdę jesteś idiotą?

  --
  - Gratulacje, jest Pan naszym setnym rozmówcą na antenie! Wygrał Pan weekendowy pobyt w Toruniu.
  - A nie macie nagród rzeczowych?
  - Mamy. Toster.
  - Biorę.
 • trollletni 09.07.14, 01:20
  Myślałem, że idiotą to ty jesteś.
 • antyarek 09.07.14, 08:52
  dajcie sobie po ryju i będzie załatwione. Zostawcie to biedne forum.
 • belphegor-pisu 08.07.14, 15:27
  Ciebie zapomnieli ionternować więc się nie martw o Rulona. On, w przeciwieństwie do ciebie, sobie życia ułożył.
  --
  "Przepraszam, Girzyński Zbigniew, proszę o wybaczenie pana posła tego niezamierzonego błędu w nazwisku." - multinickowiec hassleader 06.03.13, 03:35
  forum.gazeta.pl/forum/w,54,134778223,142991044,Re_Trasy_S5_nie_bedzie.html
 • szkolawektor 30.07.14, 11:09
  Nie masz pomysłu na siebie, na swój czas? Wskażemy Ci odpowiedni kierunek! Zapisz się do Szkoły Policealnej i zdobądź zawód który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła! www.wektor.bydgoszcz.pl/szkoly-policealne/
 • hassleader 31.07.14, 01:31
  szkolawektor napisał(a):

  > Nie masz pomysłu na siebie, na swój czas? Wskażemy Ci odpowiedni kierunek! Zapisz się do Szkoły Policealnej i zdobądź zawód
  który pozwoli Ci rozwinąć skrzydła! rel="nofollow">www.wektor.bydgoszcz.pl/szkoly-policealne/

  He, he. I masz lekarstwo na swoją paranoję, zajączek. :)
  Dawaj, chłopie, póki są zapisy :D
  Może podniesiesz swoje IQ o 0.05%? :)
  --
  megamultinikowiec belphegor-pisu 12.03.13, 14:40
  Dla mnie woda mineralna jest w 100 % tańsza od twojej, bo piję zwykłą kranówę przepuszczoną przez filtr firmy Brita.
  (Które są rozdawane za darmo. przyp. hassleader)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka