Dodaj do ulubionych

Czy znajdujecie ew. plusy dla B z ew. metro B i T?

04.03.13, 15:10
Ponieważ wielokrotnie, aczkolwiek bezzskutecznie, "wzywałem" szlachcica (sic!) i innych trolluńskich mędrców udzielających się na wszelakich forach aby łaskawie pokazali jaką "wartość dodaną" dla Bydgoszczy mógłby wnieść T w przypadku tworzenia WOM (Wspólnego Obszaru Metropolitalnego) zapraszam forumowiczów aby zechcieli taką listę ew. zalet stworzyć. Osobiście uważam, że trolluń nie dysponuje literalnie niczym czego by nie było w Bydgoszczy a zatem tworzenie z nim jakiegokolwiek WOM nie ma sensu. Abstrahuję tu także (choć to trudne) od dotychczasowej, niemal 15-to letniej praktyki naszej "współpracy". Mam tu na myśli przede wszystkim, wzgląd na odległość kulturową, położenie geograficzne, totalnie rozbieżny zakres oddziaływania terytorialnego, różnice mentalnościowe, rozbieżne interesy ekonomiczne, etc. Proszę o wasze opinie i proszę o nie sugerowanie się moją, osobistą opinią na zadany temat.
Obserwuj wątek
        • bydofan Re: Czy znajdujecie ? NIE 04.03.13, 23:53
          johnyflaszka napisał:

> lancer77 napisał:
          >
          > > NIE dla związku Bydgoszczy z Toruniem
          >
          > NIE dla związków partnerskich
          >

Wiele w tym temacie myślałem ale nic nie wymyśliłem. ktoś może powiedzieć, że to wspólne inwestycje tylko nikt nie potrafi powiedzieć jakie to mają być. Ale gdyby nawet to czy naprawdę nie można zrobić wspólnych inwestycji po prostu współpracując?
          • syn_biskupa Re: Czy znajdujecie ? NIE 05.03.13, 07:10
            bydofan napisał(a):

> johnyflaszka napisał:
            >
            > > lancer77 napisał:
            > >
            > > > NIE dla związku Bydgoszczy z Toruniem
            > >
            > > NIE dla związków partnerskich
            > >
            >
            > Wiele w tym temacie myślałem ale nic nie wymyśliłem. ktoś może powiedzieć, że t
            > o wspólne inwestycje tylko nikt nie potrafi powiedzieć jakie to mają być. Ale g
            > dyby nawet to czy naprawdę nie można zrobić wspólnych inwestycji po prostu wspó
            > łpracując?

Czyli widać z tego, że tak naprawdę nie chodzi o żadne wspólne inwestycje tylko o władzę w regionie, ktoś musi kogoś dymać a ktoś inny musi być dymany.

--
            Ewenement za skalę światową, mały goli większego.
          • naubyd Już mamy wspólne inwestycje 05.03.13, 10:54
            My im spalarnie a oni nam halę dla lekkoatletów, most dla szybszego dojazdu ... na pole, obwodnice byśmy łatwiej do jechali do A1, salę koncertową by nasza Opera mogła tam dawać przedstawienia, CSW by odciążyć trochę BWA z jednymi z najbogatszych zbiorów sztuki współczesnej, wszystko dla nas więc to takie wspólne. Ba. Bydgoszcz kupi budynek dla UMK czyli to też wspólna inwestycja
            --
            postawmy sprawy z głowy na nogi
            Traktorek do koszenia trawy nie uciągnie pługa, choćby był najśliczniejszym traktorkiem na świecie.
    • bydgostianin Re: Czy znajdujecie ew. plusy dla B z ew. metro B 05.03.13, 10:41
      Nie widzę żadnych plusów dla Bydgoszczy. Przeciwnie jakikolwiek związek z Toruniem osłabia Bydgoszcz i obszary wokół Bydgoszczy. Dowody na to każdy rozsądny znajdzie chociażby na tym forum, na którym piszemy o postępującej marginalizacji naszego miasta, do czego przyczynia sie polityka Całbeckiego - wyjątkowo wrednego i nienawidzącego wszystkiego co bydgoskie człowieka. jak wiele - niestety może zrobić jeden człowiek pokazuje historia XX wieku.
    • hassleader Re: Czy znajdujecie ew. plusy dla B z ew. metro B 06.03.13, 04:09
      Nie wiem, może jak dać jakąś łapówkę marszcałkowi, to może zmieni swój światopogląd? Bo jak brać pod analizę dotychczasowe ruchy, to.... [...]
      Nie będę pisał, bo brak odpowiednich przekleństw.
      A co związek z Trolluniem może nam przynieść dobrego??? Po 24 godzinach namysłu doszedłem do wniosku, że NIC. Naprawdę NIC
      I tego się trzymajmy.
      --
      Od wielu pokoleń rodzice wciskają dzieciom bajki, że je przyniósł bocian, a przecież każdy głupi wie, ze dzieci znajduje się w kapuście...
      • saudarkar Re: Czy znajdujecie ew. plusy dla B z ew. metro B 06.03.13, 08:14
        bydgoska elita intelektualna tegoż forum potrzebowala az 24h na wymyslenie ze nic dobrego nie czeka ich w zwiazku z Toruniem :) buehehehe cóż za inteligencja :P

ja wam to powiem po sekundzie namysłu, że będziecie tylko przez nas dymani :)
        Pozdrawiam!
        --
        Toruń zebrał poraz kolejny 2x więcej od Bydgoszczy (500tys metropolii) na WOŚP.....
        tyle samo dawalibyście regionowi samodzielnie rządząc województwem ;];];]]
        bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,48722,13248734,Jakubowski__Mlode_pokolenie_jest_dla_Bydgoszczy_stracone.html
        • buttheadslayer Re: Czy znajdujecie ew. plusy dla B z ew. metro B 06.03.13, 12:18
          saudarkar napisał(a):

> bydgoska elita intelektualna tegoż forum potrzebowala az 24h na wymyslenie ze n
          > ic dobrego nie czeka ich w zwiazku z Toruniem :) buehehehe cóż za inteligencja
          > :P
          >
          > ja wam to powiem po sekundzie namysłu, że będziecie tylko przez nas dymani :)
          > Pozdrawiam!

Serdecznie dziękuję w imieniu Bydgoszczan i naszego miasta za jak zwykle niezmiernie merytoryczny post, który utwierdza nas w naszych opiniach nie tylko co do łysego złodzieja, pseudomarszałka województwa jak i samych mieszkańców wioski pod Lubiczem oraz potencjalnych korzyści jakie mogłaby odnieść Bydgoszcz w związku z ew. utworzeniem wspólnej metropolii. Tę "wartość dodaną" jaką obwieścił nam sandał już dobrze zdążyliśmy poznać i już na nią raczej nie reflektujemy.
          • saudarkar Re: Czy znajdujecie ew. plusy dla B z ew. metro B 06.03.13, 12:22
            no chciałem was utrwalić w waszym mniemaniu, żebyście nie musieli zaśmiecać forum głupimi, powtarzalnymi tematami które w ogóle nie są już nawet śmieszne...
            --
            Toruń zebrał poraz kolejny 2x więcej od Bydgoszczy (500tys metropolii) na WOŚP.....
            tyle samo dawalibyście regionowi samodzielnie rządząc województwem ;];];]]
            bydgoszcz.gazeta.pl/bydgoszcz/1,48722,13248734,Jakubowski__Mlode_pokolenie_jest_dla_Bydgoszczy_stracone.html
            • buttheadslayer Re: Czy znajdujecie ew. plusy dla B z ew. metro B 06.03.13, 12:25
              saudarkar napisał(a):

> no chciałem was utrwalić w waszym mniemaniu, żebyście nie musieli zaśmiecać for
              > um głupimi, powtarzalnymi tematami które w ogóle nie są już nawet śmieszne...

Bez twojego, jak zwykle durnego wpisu, doskonale wiemy jak się sprawy mają. Nie trzeba nam niczego utrwalać bo fakty same mówią za siebie. Nawet łysy już temy nie usiłuje zaprzeczać wieszając nie zakamuflowane dane na stronie swojej gęsiej zagrody
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka