• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Dentysta Bydgoszcz w sobotę? Dodaj do ulubionych

• 29.03.13, 00:48
    Cześć, szukam poleconego dentysty który przyjmuje koniecznie w sobotę - w tygodniu pracuję :///
    Słyszałam, że Kraina Uśmiechu na 20 stycznia jest otwarta w soboty, mozę to ktoś potwierdzić? Byliśćie tam, jest gdzie stanąć autem?
    Zaawansowany formularz
    • 29.03.13, 08:47
      > Słyszałam, że Kraina Uśmiechu

Ja bym nie miał zaufania do gabinetu, który reklamuje się w sposób, jak powyżej.
      • 03.04.13, 15:51
        tzn jak?:DDD
        nie znam tutaj innych dentystów, umówiłam się tam na wizytę w sb - sprawdzę, czy jest gdzie stanąć na własną rękę :P
        • 03.04.13, 16:04
          > tzn jak?:DDD

Udając, że się chce zdobyć na forum informacje, których zdobycie w inny sposób zajmuje może kilkanaście sekund i są przy tym pewniejsze.

> sprawdzę, czy jest gdzie stanąć na własną rękę :P

I to jest najważniejsze podczas wizyty u lekarza?
          • 26.04.13, 13:40
            jezu ale sie czepiasz - nie tylko to, ale dla mnie to wane bo jestem średnim kierowca i dla mnie to wazne
    • 31.05.13, 17:52
      Zupełnie nie rozumiem zarzutu. Ja też wolę napisać na forum i dopytać, bo jak się pójdzie do pierwszego lepszego to się nieźle można naciąć. Ale co do pytania, to tak znam ten gabinet i powiem, że jestem zadowolona z jakości usług, no i przede wszystkim z podejścia lekarzy do swoich pacjentów. Fajnie, że można się do nich też wybrać w sobotę. To na pewno ułatwi regularne chodzenie do dentysty, nawet tym najbardziej zapracowanym i zabieganym.
      • 25.03.14, 20:03
        ja ostatnio z bólem zadzwoniłem do Heliodentu na Dworcowej, też przyjęli mnie w sobotę
        heliodent-stomatolog.pl
        • 26.03.14, 10:07
          w Eldencie w kazda sobote sa dentyści i na pewno Cie przyjma ;)
    • 29.10.15, 14:00
      www.specjalista-ortodonta.com/ - ortodonta Bydgoszcz

-profilaktyka wad zgryzu
      -leczenie wad zgryzu u dzieci , młodzieży i dorosłych aparatami -ruchomymi i stałymi
      -leczenie zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego
      -przygotowanie ortodontyczne do leczenia protetycznego
      -współpraca z chirurgiem stomatologicznym , implantologiem , -protetykiem i paradontologiem.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.