Dodaj do ulubionych

W jakim lokalu zorganizować wesele? Bydgoszcz

13.06.13, 20:40
Witam.. Gdzie można zorganizować wesele w Bydgoszczy. Zaproponujcie jakiś lokal. Jesteśmy w trakcie przygotowań ale mamy jeszcze dużo czasu do "godziny zero". Im więcej oglądamy tym większy mętlik w głowie.
Co sądzicie o Hotelu Maraton, Hotelu City, Hotelu Park(Bydgoszcz), Dworze Hulanka i o Restauracji Adagio?
aa sala powinna być na 100 osób

pomocy :)
Edytor zaawansowany
  • ag_now 17.06.13, 13:04
    Ja miałam syna Komunię na początku czerwca w PARK HOTELU. Jestem zażenowana, wkurzona, zła, wściekła itp itd.
    Nie wiem jak jest z weselami ale moja noga nigdy tam nie stanie.
  • madziulka862 06.11.15, 21:42
    Gorąco polecam Dom Weselny Villa Romantica na oś. Czyżkówko. Piękna sala, pyszne jedzenie, profesjonalna obsługa,wszystko dograne w najmniejszych szczegółach, przemiła atmosfera. Miałam tam przyjęcie weselne i jestem bardzo zadowolona. Polecam
  • paula0000007 17.12.15, 10:34
    Znajomy zdecydował się na Hotel Pod Orłem (przez wnętrze). Był bardzo zadowolony - obsługa spisała się na medal. Mówi, że wróci na rocznicę.
  • e_ewka_ka 01.04.16, 11:44
    Moja znajoma zastanawia się nad tym hotelem. Podobno mają taniej w piątki. Masz może jakieś zdjęcia?
  • barnianka 09.04.16, 01:24
    Witam, zapraszam do zapoznania się z ofertą usług barmańskich Barniańka: www.barnianka.pl oraz www.facebook.com/barnianka Pozdrawiam :)
  • zintegrowany31 17.12.15, 16:22
    Telimena ul. Fordońska

--
    "Godność traci się za grosze, a nie można jej kupić za żadną cenę."
    Woody Allen
  • ms5072 11.01.16, 19:43
    Wszędzie tylko nie w Holiday INN. Co prawda ostatecznie nie zdecydowaliśmy się na to miejsce ale mam wrażenie, że na szczęście. Właściwie byliśmy zdecydowani na tą salę ale jak doszło do szczegółowych rozmów i podpisywania umowy, to niestety miałam wrażenie, że nie zależy im na organizowaniu naszego wesela. Apodyktyczne warunki w umowie bez możliwości jakichkolwiek poprawek. UWAGA: czytajcie umowy. Jeden z managerów kompletnie nieprofesjonalny. W rozmowach owszem miły i sympatyczny ale niekompetentny totalnie. Z tego co mówił niewiele pokrywało się z tym co w umowie i z tym co hotel mógł nam zaproponować. Nie dotrzymywał ustaleń więc nie chcieliśmy narażać się na niepewność w dniu wesela.
  • fotoprimo 16.01.16, 21:22
    lista lokali weselnych w Bydgoszczy i okolicy: lokale weselne lokale weselne Bydgoszcz

--
    emocje zatrzymane w kadrze...
    Fotograf Bydgoszcz
    Fotografia ślubna
  • ekop1984 23.08.16, 12:26
    Nie polecam Kapitanskiej na Glinkach,Pani z obslugi podczas imprezy doskonale bawila sie za barem (papieroski,picie wodki-myslalam ze te.czasy juz dawno minely) a zapomniala ze jest chyba w pracy i powinna np.uzupelnic papier w toalecie sprzatnac pety z popielniczek!!!masakra!!!usmiech na jej twarzy dopiero zawital jak miala wypite!!! Nad ranem jedzenie musialo "wyparowac"a bylo odkladane na bar do zapakowania a dopiero na drugi dzien zauwalylismy ze sa tylko galarety i ok 10 kawalkow miesa!!!gdzie bylo po 4 szt na osobe i tez ok 4 osob nie bylo!!!placka ani jednego kawalka nie bylo!!!bardzo nieuczciwe potraktowanie Pary Mlodej,rada dla osob majacych tam wesele "nad ranem dopilnowac co jest pakowane i sprawdzic kuchnie:lodowki i chlodnie!!!czlowiek mial pozytywne doswiadczenia i zaufanie do obslugi z innych lokali,gdzie wszystko co zostalo bylo zapakowane jednak tutaj wielkie rozczarowanie, w Kapitanskiej chrzciny na drugi dzien mialy podejrzewam podobne menu co wesele dzien wczesniej,bo na drugi dzien trzeba bylo kupic ciasto a o przekasce jakiejkolwiek mozna bylo sobie pomarzyc!!!zeby z wesela nawet 1 klopsika nie bylo!gdzie ok 3.nad ranem byly polmiski z jedzeniem na stolach,i gosci juz polowy nie bylo,sprawdzac takze czy na stole.jest wszystko to co bylo ustalone,miala byc grecka salatka i nikt jej nie widzial !!!nawet glupie cytryny ktorych bylo kupione pow.2 kg a w dzbankach byly wykalaczki z winogronem i innymi owocami i plastem cytryny tez wyparowaly,a napewno nie byly wykorzystane!,no ale 15 zl za kg to cos mozna "zaoszczedzic"Zycze smacznego obsludze bo napewno mieli co jesc na drugi dzien w porownaniu z osobami ktore.musialy zaplacic za to wszystko ciezko zarobione pieniadze!!!bardzo zle swiadczy to o obsludze i lokalu!,zenada i wstyd!!zadnej juz imprezy napewno tam nie polece!!!nawet nikt nie raczyl zadz ze zostal bukiet slubny bolerko i torba w lokalu!chyba jest tam podejscie typu"a noz widelec moze by sie nikt nie upomnial":-)nie polecam tego lokalu!!!!
  • lawa441 08.10.16, 19:19
    Zdecydowanie polecam Salę Biesiadna w Turze. Super miejsce pod Bydgoszcza ok. 16 km w stronę Poznania. W stylu biesiadnym. Co najważniejsze porcje duze i naprawdę tanio. www.facebook.com/SalaBiesiadnaTur/?fref=ts
  • gapcia127 04.02.17, 12:29
    warte uwagi sale weselne w Bydgoszczy i najbliższej okolicy to Hulanka, u Hołosia i Restauracja Sowa, warto też zapoznać się z ofertą niedawno otwartego lakalu: Sala bankietowa Magnolia Kruszyn
    Dworek biesiadny Milusin
  • darmaz 06.08.19, 15:33
    Jeśli szukacie lokalu lub pomocy w sprawie wesela to polecam zerknąć tutaj www.gdziewesele.pl/

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka