• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
Dodaj do ulubionych

Kłótnia o nazwę dla kładki przy operze. Trzy ró...

• 20.06.13, 09:04
    Zostawić bez nazwy. Czy wszystko musi mieć nazwę?
    Edytor zaawansowany
    • 20.06.13, 09:42
      realistas napisał:

> Zostawić bez nazwy. Czy wszystko musi mieć nazwę?

100% racji. Przy okazji po raz kolejny, nie wiadomo który, można napisać: naprawdę bydgoscy radni nie mają większych problemów do rozwiązania?
      • 20.06.13, 10:06
        Można ją nazwać też Nova to będzie się kojarzyła z operą i łatwo sobie każdy ją zlokalizuje o która chodzi.
        --
        "Zawsze będę walczył o mniejszości, ale proporcjonalnie do ich wielkości"
        L.Wałęsa
        α Ω
        WOLNOŚĆ WYPOWIEDZI I SWOBODA WYRAŻANIA SWOICH POGLĄDÓW JEST ZAGWARANTOWANA ART 54 KONSTYTUCJI RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ.
    • 20.06.13, 10:05
      a nie może byc Marii Kaczynskiej albo Antka Macierewicza?
      • 21.06.13, 08:06
        Lecha i Marii :) i brata Jarka z ojcem Tadeuszem
    • 20.06.13, 11:28
      Skoro kładka sama wybrała sobie nazwę, bo kłódki wiszą od początku jej powstania, to dlaczego
      tworzyć coś sztucznego? Ale urzędasy miejskie muszą zaznaczyć swoją obecność abyśmy czasem
      nie pomyśleli że nie pracują.
    • 20.06.13, 12:34
      Kłóćcie się, kłóćcie, a mostek i tak zostanie "mostkiem wisielców".
      ŁĄCZY NAS BYDGOSZCZ
      Andrzej Adamski
      • 22.06.13, 23:03
        ababyd napisał:

> Kłóćcie się, kłóćcie, a mostek i tak zostanie "mostkiem wisielców".
        > ŁĄCZY NAS BYDGOSZCZ
        > Andrzej Adamski

Przyjaciel miasta powiedziałby , że to wymiana poglądów a osoba niechętna lub przekabacona mówi "kłócą się". Mam rację?
    • 20.06.13, 13:00
      Czy wszystko musi mieć nazwę??? Co zrobiła Pola Negri czy Jan Kiepura dla Bydgoszczy???
      Bez przesady z tą Polą Negri jeżeli już mam mieć nazwę lepsza jest Mostek zakochanych bo nikogo nie uraża.
    • 20.06.13, 13:48
      Szanowna Pani Redaktor - Wikipedia Tworza wolontariusze, często 15 letnii i dlatego w Zjednoczonym Królestwie na uczelniach nie wolno sie powoływać na ta pseudo encyklopedie;)
      Może nazwać imieniem tego Irlanczyka co się utopił? Albo MWiKu bydgoskiego w koncu te rury w łuku na mostku z daleka wyglądaja jak wodociągi?
      Ja oddam mocz jutro tam i bedzie to most sikającego krzyżaka :)))
    • 20.06.13, 15:41
      zamiast walczyć np o S5 i o Metropolię bez Torunia to radni debatują o bzdetach - chore - jak macie aż tak wielki problem z nazwą nazwijcie im. 123 osoby z książki tel. lub np 654 nr w kwaterunku - lepiej weźcie się za to co boli Bydgoszcz i bydgoszczan
      --
      " Narzekałem ,że mnie stopy bolą - do czasu aż ujrzałem człowieka bez nóg "
    • 20.06.13, 17:05
      Politycy zrobili juz dawno posmiewisko ze stolicy wojewodztwa. A wiec smiejmy sie dalej. Bydgoszcz nie jest wazna , wazne sa duperele. Nazwac kladke proponuje : "S5", moze niektorym sie czkawka odbije... Pozdro.
      • 20.06.13, 18:05
        "ku pamięci". I nawet odpowiednią kłódeczkę pamiątkową można by "zainstalować".
        A może nazwać zwyczajnie - Kładka przy Operze? Albo z uwagi na charakter wiszących "dekoracji" - Kładka Entuzjastów ?
        • 20.06.13, 18:38
          Mamy z jednej strony uliczkę Ku Młynom to kładka może być Ku Wyspie albo Ku Operze.

--
          "Gdybyś naprawdę był mądry wiedziałbyś, że jesteś głupi"
          Casa de mi Padre (House of My Father) (2012)
    • 20.06.13, 23:21
      Zajmujecie się takimi przysłowiowymi ch...u-muju w rodzaju jak nazwać mostek bo po prostu nasze miasto wszelkie inne problemu już rozwiązało. S5 gotowa, druga nitka trasy WZ do Fordonu z dwupoziomowymi skrzyżowaniami też, lotnisko prężnie się rozwija, dworzec PKP zbudują nam z ruchomymi schodami i wielopoziomowym dojazdem w futurystycznej architekturze, uliczki osiedlowe wszystkie zbudowane a nawet wykonano je przyszłościowo na tych osiedlach, które mojąś dopiero powstać, aglomeracja bydgoska już jest cudnie skomunikowana z ościennymi gminami, strefaekonomiczna na pozachemowskich terenach nie może po prostu opędzić się od chętnych inwestorów i dlatego musieliście ją rozszerzyć aż do Solca, wschodnia obwodnica Bydzi właśnie została oddana do użytko i kończy się w Borównie, udało się także uniknąć budowy spalarni za 700 baniek a trolluńskie gady przestały wreszcie decydować o kierunkach rozwoju i bydgoskich sprawach, bezrobocia nie pamiętają już nawet najstarsi mieszkańcy. Dlatego nic dziwnego że wy, kochani radni, zajmujecie się teraz nieco mniej istotnymi sprawami w rodzaju jak nazwać kładkę oraz czy klomby na bydgoskich skwerach powinny być utrzymane w tonacji kolorów flagi miejskiej czy też nieco bardziej pastelowych. Tylko tak dalej intensywnie "pracujcie'' na rzecz rozwoju miasta a serdecznie podziękujemy wam niebawem przy urnach. Do zobaczenia niedługo!
    • 22.06.13, 17:02
      www.facebook.com/pages/Most-Zakochanych-w-Bydgoszczy/120805241297881 - jak widać Most Zakochanych w Bydgoszczy istnieje już od ponad 3 lat, setki kłódek tam zawieszonych przez ostatnie 3 lata raczej nie ma wiele wspólnego z Polą Negri czy Janem Kierpurą...
    • 22.06.13, 22:07
      Typowy przykład dziennikarzy, którzy sie nudzą> Związek Kiepury z Bydgoszczą jest taki sam jak Kaczyńskiego, czyli żaden.
      Może pan związkowiec zajmie się poszukaniem patrona dla opery, bo chyba tam pracuje. Nazwy muszą byc zwyczajowe i bliskie mieszkańcom Bydgoszczy a nie dziennikarzom i pożal się boże związkowcom.
    • 22.06.13, 23:01
      Most zakochanych to najbardziej udana nazwa z tych trzech. Dlaczego? Bo jest usytuowana koło opery. Opera to sztuka, w której tematem jest miłość więc taki jest mój wybór.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.