Dodaj do ulubionych

przepuklina kręgosłupa

04.12.17, 18:34
Witam.Mam 39 lat i zero energii do życia:(...KRĘGOSŁUP mi na to nie pozwala. Szukam dobrego fizjoterapeuty z Bydgoszczy, który dobierze dla mnie odpowiednie ćwiczenia, mam 5 przepuklin. Walcze już z tym bólem 4 lata...raz lepiej , raz gorzej.. Gdy już jest naprawdę źle, wtedy jadę na masaż i nastawienie kręgosłupa.Pan Piotr stawia na nogi. Niestety wszystko kosztuje... Szukam ludzi , którzy mają podobny problem.. Dajcie znać jak sobie radzicie..
Edytor zaawansowany
  • ankawiitczak 25.03.18, 13:19
    Od razu spróbuj tutaj się umówić na wizytę athleticomed.pl/
  • mateuszdrwal 26.03.18, 18:24
    Tak jak koleżanka niżej pisze, szukaj w Athletico Med. Akurat na miejscu, a z opinii innych i własnej wiem, że poradzą sobie z każdym problemem :) Dzwoń lub pisz, termin na pewno dostaniesz szybciutko. Pozdrawiam :)
  • lana44 12.05.18, 19:37
    A czy możecie napisać ile kosztuje pierwsza wizyta bądź ogólnie jak wygląda finansowo ...
  • tor-tor 30.06.18, 23:52
    najlepszy byłby magnetronik 6 zł zabieg
  • t-zorro 03.10.18, 20:05
    Dobrze robi interdyn. Nie należy przeziębić kregosłupa (najgorsze są przeciągi). Powinnaś starać się o sanatorium.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.