Dodaj do ulubionych

Myślęcinek- tylko się wstydzić !!

11.04.18, 10:54
Byłem w niedziele z rodziną spoza Bydgoszczy w Myślęcinku. Obraz jaki zobaczyłem , nie napawał optymizmem , i wstyd mi było przed rodziną że zaprosiłem ich w tak obskurne i zaniedbane miejsce ,które na pewno nie jest dobrą wizytówką naszego miasta a co za tym idzie przyszło mi się wstydzić. Czas zatrzymał się tam na tatach 80 ubiegłego wieku. Mam na myśli głównie teren położony w pobliżu przystanków autobusowych ,gdzie dziesiątki lat wstecz były tereny wystawiennicze. Są tam usytuowane , po części były obiekty gastronomiczne , gdzie było można coś skonsumować ,wypić piwko ,korzystać z uroków przyrody i danego miejsca . Pogoda już iście letnia i takowa infrastruktura powinna już być przygotowana ,ale nic błędniejszego.zdewastowane ,połamane ławki ,budynki z dachem ze słomy gdzie lata wstecz tętniło życie z ceglanym piecem gdzie piekło się pizze zniszczone rozebrane. Te części gastronomiczne które funkcjonują to w estetyce lat ubiegłego wieku . Szaro ponuro buro aby kręcić interes .Ewidentnie rzuca się w oczy brak gospodarza tego terenu .Miasto które w końcu sprawuje piecze nad tym terenem zapewne zapomniało o nim .Poruszam się w różne miejsca i inni mogą o coś zadbać , aby było miło sympatycznie i estetycznie .U nas jest to co jest .Nie pozostaje nic poza tym aby się wstydzić i to miejsce omijać .Może Urząd Miasta Bydgoszczy w końcu zadba i o Mślęcinek ,bo to też Bydgoszcz , a ta cześć miasta miała byś wizytówką rekreacyjną dla jej mieszkańców.Ale na tą chwile jest wizytówką za która trzeba się wstydzić i omijać.
Edytor zaawansowany
  • tassar 11.05.18, 10:35
    ...Pogieło Cie ?
    Najpierw trzeba zebrac i zawieźć kupe szmalu dla ojRydza,potem postawic kilka pomników obu Kaczorom,(może nawet gosposi Jaro?) Wybudować drogi asfaltowe do domu kazdego (bez)Radnego,wtopic pare milionów w Zawisze/Polonie światowe potegi ,a nagrody ,premie i takie tam- a Ty o jakimś zafajdanym parku z krzakami?! Czy Ty myslisz że PAN Prezydęęęt bedzie do biura tramwajką zapylał? Że przeżyje za marne 15 tysia,? A przydupasy?
    A tradycyjnie trzeba zmarnować parenascie mln na poronione pomysły.Nie chce mnie sie dalej wymieniac-po prostu uważam za bezczelne Twoje żądania. Jak mozna nie szanowac potrzeb naszych ukochanych wybrańców?! Od ust chcesz im odebrac?
    Czy Ty zdajesz sobie sprawe ile stresu, zmarnowanego zdrowia, nieprzespanych nocy kosztuje ich troska o Ciebie?!
    Wex Ty sie ogarnij. Troche skromnosci. A jak sie innym nie podoba nasze miasteczko , to wynocha na swoją wioche .
    I tyle. AMEN.
  • semeon 19.05.18, 02:23
    Pogięło cię. Przecież wszystko rozkradli PO-owcy, którzy nadal rządzą w mieście i parku.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka