Dodaj do ulubionych

uczcie sie od lepszych a nie opluwajcie !!

03.06.05, 18:08
Mam propozycje.... zajrzyjcie na www.onephoto.pl/galeria.php3 tam kolesie, ktorzy sie
zajmuja fotografia zamieszczaja swoje zdjecia i pozwalaja je oceniac i skomentowac. Jeszcze nie
trafilem na przypadek, kiedy ktor kogos opluwa jak ma to miejsce na forum bydgoskim w stosunku
do Torunia i odwrotnie. Nauczcie sie, ze cos moze was polaczyc, jakas wspolna sprawa a nie tylko sie
boczycie. WIem, ze przyklad idzie z gory, od politykow. Z drugiej jednak strony nie powinien isc od
nich powinien isc od waszych rodzicow. Wiec zastanowcie sie, czy obrazajac sie wzajemnie nie
robicie jakiesc przykrosci swoim starym.... czy nie swiadczy to tez o nich.... nie dali rady was
wychowac w sposob, zebyscie potrafili dyskutowac a nie lac sie po gebach przy byle okazji? Wielka
szkoda. Na forum, do ktorego link podalem nie ma znaczenia czy ktos jest z Bydzi czy z Torunia.
Obserwuj wątek
    • unsatisfied6 Re: uczcie sie od lepszych a nie opluwajcie !! 03.06.05, 18:13
      bydgosc napisał:

> Mam propozycje.... zajrzyjcie na www.onephoto.pl/galeria.php3 tam kolesie, ktorzy sie
      > zajmuja fotografia zamieszczaja swoje zdjecia i pozwalaja je oceniac i
      skomento
      > wac. Jeszcze nie
      > trafilem na przypadek, kiedy ktor kogos opluwa jak ma to miejsce na forum
      bydgo
      > skim w stosunku
      > do Torunia i odwrotnie. Nauczcie sie, ze cos moze was polaczyc, jakas wspolna
      s
      > prawa a nie tylko sie
      > boczycie. WIem, ze przyklad idzie z gory, od politykow. Z drugiej jednak
      strony
      > nie powinien isc od
      > nich powinien isc od waszych rodzicow. Wiec zastanowcie sie, czy obrazajac
      sie
      > wzajemnie nie
      > robicie jakiesc przykrosci swoim starym.... czy nie swiadczy to tez o
      nich....
      > nie dali rady was
      > wychowac w sposob, zebyscie potrafili dyskutowac a nie lac sie po gebach przy
      b
      > yle okazji? Wielka
      > szkoda. Na forum, do ktorego link podalem nie ma znaczenia czy ktos jest z
      Bydz
      > i czy z Torunia.

jak można od nich się czegoś nauczyć , jak oni się nie opluwają :))
      w opluwaniu są zdecydowanie gorsi i tutaj mogą się czegoś nauczyć
      a nie my tam .

--
      Nie olewaj żaby

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka