Dodaj do ulubionych

chewie po wakacjach

IP: 12.18.19.* 12.09.01, 16:26
Witam wszystkich po dlugiej przerwie!

Najpierw urlop, a potem kilka dni na zapoznanie sie z masa nowych watkow na forum... ale juz jestem!

Chcialbym serdecznie pozdrowic wszystkich bydgoskich forumowiczow, a zwlaszcza czlonkow NetBiTu!!!
Niestety to co napisze, nie bedzie za wesołe...

Chcialbym niniejszym oglosic swoja rezygnacje z czlonkostwa w Netbicie. Pozostane nadal sympatykiem tego
ruchu, a KroTosS mozesz liczyc na to, ze nasza umowa w sprawie strony jest aktualna i caly czas mozesz
liczyc na moja pomoc.

Pora wyjasnic powody rezygnacji. Otoz jestem zniesmaczony postawa czesci czlonkow tej organizacji,
przypisujacych sobie prawo wypowiadania sie w imieniu wszystkich jej czlonkow bez wczesniejszego ustalania
tresci takich oswiadczen. Ta absurdalna nagonka na pracownikow "Gazety Wyborczej" rozpetana przez
Krzyzaka i Atomskiego, a jakze skwapliwie podchwycona przez Dublera i Jacka dowodzi wielkiej niedojrzalosci
wymienionej czworki.

Szczytem idiotyzmu jest post Jacka "NetBit / manipulacja w GW. Oswiadczenie!". Mam tu na mysli zwlaszcza
fragmenty o "wystepowaniu pod szyldem GW" i "destrukcji i torpedowaniu". Te oskarzenia nie maja zadnego
sensu, gdyz jak wszyscy wiedza (prawie wszyscy, sie okazuje) oficjalne stanowisko GW jest prezentowane w
postach z logo portalu, a atakowane przez was osoby ani razy takim logo sie nie posluzyly. Nie zauwazylem tez
zadnych prob "torpedowania" NetBiTu. Choc moja osoba byla rowniez atakowana przez Leszcza (ktorego
przynaleznosc do GW jak wiadomo stoi pod wielkim znakiem zapytania), uparcie poddajacego w watpliwosc moje
umiejetnosci webmasterskie, potrafie sie zdystansowac i przyjrzec chlodno calej sprawie. Uwazam, ze celem
ostatnich atakow nie byl wcale NetBiT, ale pewnego rodzaju nieprawidlowosci, jakie w nim zaistnialy. Mam tu na
mysli zaskakujace spiecie w walce o stolki (w ktorej posunieto sie do cytowania prywatnej korespondencji),
stagnacje i brak pomyslow na dzialanie, przy jednoczesnym podkreslaniu wartosci NetBitu. (przykro mi, ale tak to
widze). Zeby to zauwazyc, wystarczylo chwile chlodno pomyslec i nie dac sie sprowokowac oszolomowi...

Agresywna kampania wymienionej czworki, najwyrazniej przypisujacej sobie wylacznosc na oficjalne
stanowisko NetBitu (co na to prezesi?), prowadzona przeciwko kilku osobom z "GW" i Leszczowi, jest jednym z
najidiotyczniejszych i najgrozniejszych zjawisk, z jakimi sie spotkalem w internecie. Odmawianie prawa do
swobodnej wypowiedzi jest przekresleniem podstawowych zasad demokracji. Dlaczego na forum moga
pojawiac sie posty pisane w pracy przez pracownikow "Radia PIK", "Gazety Pomorskiej" i "Ekspressu
Bydgoskiego", a chcecie panowie odmowic tego ludziom z "GW"? Tej "GW", ktora nas wszystkich przygarnela,
udostepniajac swoj portal i forum, dzieki ktoremu zaistnieliśmy jako NetBit? Goście atakują gospodarza... O
tempora, o morres!

To wlasnie z powodu wymienionych zjawisk w NetBicie, o których opinię wyrazałem już kilkukrotnie, m. in. w
watku "Yanko!!! odezwij sie!!!!" i postawy "aktywu" jestem zmuszony do opuszczenia szeregow tej organizacji.
Zapewniam, ze pozostane jej sympatykiem i z uwaga bede sledzil wszelkie poczynania. Mozecie takze liczyc na
moja aktywnosc w dyskusjach.

Jeszcze raz pozdrawiam

wasz chewie

PS. KroTosS! Jak bedziesz mial info od Jasia, daj znac i ruszamy ze strona!

PPS. Wiem, ze sprawy NetBiTu sa raczej malo wazne wobec tego co sie dzieje na swiecie, ale chcialem miec to
za soba...

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka