Dodaj do ulubionych

Krojanty- sanatorium, czy warto je odwiedzic?

03.09.05, 15:38
Czy warto odwiedzic osrodek w Krojantach - podobno jest bardzo fajnie. Czy
ktos zna ten adres?
Edytor zaawansowany
  • bornholmski 27.09.05, 09:16
    Po pierwsze pojęcie < sanatorium > jest w tym przypadku niewłaściwe.Prawdą
    jest,że jest szerokie spektrum zabiegów rehabilitacyjnych.Ale mała uwaga, jest
    to placówka typowo komercyjna. Położona we wsi Krojanty w pobliżu Chojnic.Tu
    trzeba mieć trochę kasy. A czy nie lepiej pojechać jesienią lub zimą nad morze
    i pochodzić spokojnie brzegiem morza? A czy nie lepiej pojechać do jakiegoś
    znanego sanatorium, gdzie się leczyt określone schorzenia? Co prawda też to
    kosztuje ale zapewniam,ze wcale nie drożej jak w Krojantach.
  • tunia03 29.09.05, 14:28
    Kregoslup szwankuje, mieszkam w Niemczech i jakos tak wychodzi, ze poruszam sie
    od Gorzowa liczac poprzez Szczecin do Gdanska - Krojanty polecili mi znajomi.
    Stad to pytanie. Ich strona internetowa jest atrakcyjna - a znasz cos podobnego
    albo i lepszego dla mnie i meza? W krojantach, osoba towarzyszaca bierze
    zabiegi bez oplaty/tak to zrozumialam/
    --
    Fale zmyja wszystkie slady,lecz pamiec ludzka pozostanie:
  • bornholmski 16.10.05, 19:22
    Wystarczy w wyszukiwarce internetowej np. goglach wpisać hasła np. sanatoria.
    Lub też wejść na stronę: free.of.pl/z/zzsk/about.php i tam zalogować
    się do forum. Tam można sobie podyskutować i uzyskać bardzo cenne informacje.
    Życzę powodzenia.
  • tunia03 18.10.05, 23:17
    Dziekuje i skorzystam. Ogolnie-Wszystkiego Najlepszego.
    --
    Fale zmyja wszystkie slady,lecz pamiec ludzka pozostanie:
  • re12nia 10.02.15, 13:27
    Czy może kto orientuje się czy w tej klinice odbywają się turnusy rehabilitacyjne? I kto je organizuje. Kiedyś kilka lat temu były,a teraz nie wiem. A może kto wybiera się na taki tam,to proszę kilka zdań napisać.
  • nomada3 08.06.16, 10:57
    Zdecydowanie warto. Dowiedziałam się o tej klinice dzięki projektowi Pomorskie Prestige. Dokładnie na tej stronie wyczytałam informacje-pomorskie-prestige.eu/medical-spa/dla-zdrowia/klinika-krojanty-tu-leczy-sie-nie-tylko-ciao-ale-i-dusze
    Wysłałam tam moją mamę i mimo, że wcześniej bywała w wielu podobnych miejscach to dopiero po pobycie w Krojantach powiedziała, że czuje poprawę (miała problemy z kolanami).
    Poza tym piękne okolice, od samego przebywania tam człowiek zdrowieje :)
  • janomar55 21.04.17, 17:24
    KROJANTY SĄ DLA BOGACZY. A I TAK TYLE SAMO ZYSKASZ W SANATORIUM, KTORYM KROJANTY NIE SA NA PEWNO, NIE SA NAWET KLINIKA. KOSZT DZIENNEGO POBYTU W 2-OSOB. POKOJU TO 320 ZL A W 1-OSOB. AŻ 465 ZL. SAMO BADANIE LEK. KOSZTUJE 110 ZL A DIAGNOZA Z TĘCZÓWKI OKA 170 ZL. JEŚLI ZATRUDNIA SIĘ TAM AZ 8 FIZYKOTERAPEUTÓW CZY 9 KINEZYTERAPEUTÓW, TO TRZEBA PLACIĆ, BY UTRZYMAĆ TO DOMOSTWO I KILKASET OSÓB PERSONELU. NIE SADZĘ, BY WSZYSTKIE TAM PRACUJĄCE OSOBY BYŁY UPRAWNIONE, NIEKTÓRZY O MASAŻACH NIE MAJĄ ZIELONEGO POJĘCIA. ZABIEGI BEZ KONTROLI SPECJALISTÓW, W PRZYPADKU KONSULTACJI TRAKTUJA PACJENTA RUTYNOWO, BRAK KONKRETNYCH ZABIEGÓW I WŁAŚCIWEJ REHABILITACJI MANUALNEJ. CENY Z KOSMOSU. JEŚLI 10 ZABIEGÓW PACJENT ZALICZA W CIĄGU DNIA, CO JEST NIE DO PRZYJĘCIA, TO ZNACZY, ŻE FIRMA MUSI WYRABIAĆ NORMĘ, BY SIE UTRZYMAĆ. TAM NA 1 OSOBĘ PRZYPADA 0,63 CERTYFIKATU. NO TO CHYBA JASNYM JEST, CO TO ZA MIEJSCE. ALE BĘDĄC TAM, CHOĆ NA CHWILĘ MOŻNA POCZUĆ SIĘ SZEJKIEM CZY KREZUSEM...
  • joter777 21.06.19, 15:06
    POLECAM OPRÓCZ POSIŁKÓW

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.