Dodaj do ulubionych

Rozmowa z Bogdanem Sawarskim

IP: *.albyny.adelphia.net 26.09.05, 21:28
No chlopaki z zarzadu kontraktujcie jak najszybciej Sawinke, bo ucieknie
gdzies za duuuuuuza kase, po tym co pokazal w tym sezonie... Byl podstawowym
zawodnikiem, ktory zdobywal tak duza ilosc punktow, ze nie mozna nawet
powiedziec, ze uzupelnial dorobek druzyny, on po prostu stanowil trzon
zawodnikow zdobywajacych wspolnie punkty na wage zwyciestw!
Obserwuj wątek
      • Gość: Szrek Re: Rozmowa z Bogdanem Sawarskim IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.09.05, 07:29
        Gratuluję wyniku!
        Z drugiej strony martwi mnie, że znów ten sam błąd: najpierw rozmowy i
        wszystko dla stranieri, a krajowi liderzy POTEM. Może się czepiam, ale Protasa
        mamy tylko dlatego, że rok temu podpisał na 2 lata. Wydaje mi się, że gdyby
        działacze klubowi (to dotyczy całej Polski nie tylko BTŻ) najpierw zapewnili
        sobie silny polski trzon - kontrakty z zagranicznymi zawodnikami były by
        tańsze. Wiem, że odezwą się teraz ci, co twierdzą, że polski zawodnik
        generalnie jest droższy, ale ja akurat twierdzę, że wydawanie w kraju jest
        przyjemniejsze
        Ponażekałem ale naprawde cieszę się i gratuluję srebra!
        • Gość: KibicP. Re: Rozmowa z Bogdanem Sawarskim IP: *.albyny.adelphia.net 27.09.05, 19:13
          W sumie dobrze gadasz, ale jest maly problem... wiesz jakie to jest ciezkie do
          zrobie to co piszesz??? Ja sie z tym zgadzam... ale wyobraz sobie, ze mowisz
          Polakom "od dzisiaj przez tydzien nie kupujcie benzyny to ona stanieje, z braku
          popytu!" - i to jest prawda, ale wyobrazasz sobie taka sytuacje? Tak samo jest
          z obcokrajowcami.... na rynku zuzlowcow....
    • rafifordon Re: Rozmowa z Bogdanem Sawarskim 28.09.05, 00:51
      Popieram w zupełności wywalić Robaka (tylko psuje admosfere w zespole),
      Krzyżaniaka (bez komentarza). Pozostawić w zespole Sawke i Kleche bez nich nie
      byloby medalu. Trzeba się już rozglądać za seniorem może Miśkowiak,Gapiński.
      • Gość: JAKO Miśkowiak? IP: *.tvk.torun.pl 28.09.05, 22:56
        Z pewnych źródeł wiadomo, że do Miśkowiaka i Staszka przymierza się Apator.
        Zapewnie także wiele zespołów Xtraligi. Prawda taka, że czy z Torunia czy z
        Bydłoszczy bliżej do Piły niż z Wrocławia. Szkoda, że Lotosy zostały w lidze.
        Chrzana i Kostek byliby do wzięcia no i rewelacyjny Bjarne (Mistrz Świata 2007,
        bo w przyszłym jeszcze za wcześnie). Także tyfusiki, zawsze do wzięcia jest pan
        Piotrek Świst-zajara w przerwie, poklnie na kolegów z drużyny, no ale co tam,
        miałby kolege do kradzieży parkingowych, pana Jacka Krzyżaniaka-oddaj za deski w
        Toruniu, złodzieju! Zresztą ja wam naprawdę współczuje TYFUSY, bo już was
        Golloby rozkradły i dziwi mnie, że tak ich przyjeliście na meczu finałowym.
        Trzeba było konkretnie, z imadła i wio.
        Cieszcie się z Pepe, ostatni sezon u was jeździ, chorągiewka jedna. Ale o czym
        ja pisałem?
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka