Dodaj do ulubionych

Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek

12.11.05, 00:00
Co sądzicie państwo o różnych hopsztaplerach i inej maści ludziach żyjących z
cudzych korzyści może temat trochę tajemniczy , ale wystarczy rozejrzeć sie
do okoła i wszystko jasne, podzielcie sie uwagami jak to wyglada w praktyce
ilu jest takich co tylko czychają by posiąść nasze ciężko zarobione pieniądze
nie zawsze i ko końca warte tego co oferują, a nie źle żyją z cudzej
naiwności , wiem bólem wielkim jest rozmawiać o słabościach ludzkich, ale
zawsze warto spróbować i nic się nie stanie jak nikt tego tematu nie
podejmie, ale zarazem bedzie wielką szkodą dla innych gdy nie ujawnimy tych
faktów , nieraz o malutkie drobiazgi chodzi ( zwykłe kosmetyki czy inne cuda
na kiju soprzedawane o kilka razy za drogo), nie ma się czego wstydzic takie
są realia tego świata z frajerów można nieźle żyć. To też temat rzeka.
Obserwuj wątek
    • andreas777 Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 12.11.05, 00:23
      Na pewno nie chodzi mi o wybuch rewolucji lecz o taki drobiazg gdzie
      firma "achrfajer" oferuje krem do golenia przepakowany w swoje firmowe
      opakowanie i za to żada 10 krotnie wiekszą cenę, a ludzie rozprowadzajacy ten
      produkt zapewniaja o nie możliwości nabycia tego cuda po za siecią i wychwalają
      cudowne działania bo mają z tego 50 procentową marżę i nie tylko kosmetyki ale
      i różnego rodzaju ubezpieczenia by tylko pozyskac jak najwięcej pieniążków i
      jest na to ogólne przyzwolenie bo i inflacja na odpowiednim poziomie utrzymana
      i działają w myśl zasady że frajerów sie nie sieje a sami się rodzą.
        • andreas777 Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 13.11.05, 23:10
          Ciepło, ciepło, mam ale nie tu i nie o to chodzi, zapewne zapytasz o co?, każę
          Ci jeszcze raz co napisałam przeczytać, a wtedy dostrzeżesz to co chciałam
          przez to powiedzieć a nie tylko o kosmetyki chodzi to są groszowe sprawy,
          raczej jak łatwo kogoś walnąć w rogi i lekką ręką zarobić z poroduktu ponad
          piędziesiąt procent jego wartości, zapewniając o nie możliwożści jego nabycia w
          inny sposób, o wielkich cudownych walorach i "niskiej" cenie a kupujący płaci
          i już się cieszy do momentu pośpiesznego wyjścia sprzedającego za próg, wtedy
          świadomość wraca i już wiemy, że mogliśmy kupić podobny bądź taki sam produkt
          dziesięciokrotnie taniej za realną cenę itd,itp. Zapewne zapytasz po co to
          piszę, na odczepne by reklamować taki amerykański sposób na życie w czasach
          olbrzymiego bezrobocia w naszym kraju albo by wywołać większe przemyślenia, a
          może z nudów by się pomądrować na tym forum, a nawewt przez chwię pomyślałam
          sobie że ktoś podejmie ten wątek - zobaczymy. Pzdrawiam wszystkich.......
          • sauber1 Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 14.06.06, 22:21
            andreas777 napisał:

> Ciepło, ciepło, mam ale nie tu i nie o to chodzi, zapewne zapytasz o co?, każę
            > Ci jeszcze raz co napisałam przeczytać, a wtedy dostrzeżesz to co chciałam
            > przez to powiedzieć

Ale sumie opłaci się zawsze w razie co mozna innych i świat się kręci, uważać
            trzeba żeby się nie ukręcił albo przekręcił
        • andreas777 Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 13.11.05, 23:16
          bizon123 napisał:

> Co Ty Andreas masz hurtownie z kosmetykami, że ci ludzie są dla Ciebie
          > zagrożeniem?
          Mam ale nie hurtownie tylko ztrudnienie w firmie dystrybucyjnej i moj interes
          polega na takiej przeciw reklamie(po co wydawać od razu tyle kasy jak za to
          można wiele bardziej porzytecznych rzeczy nabyć), z czegoś żyć trzeba, a moze
          sobie to tylko wymyśliłam
    • 50v7 Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 07.12.05, 00:34
      Zadna to sztuka karmić trola ale warto już dziś się zastanowić co będzie z tym
      pięknym szlachetnym "światełkiem do nieba" wrośniętym w naszą rzeczywistość
      w świeltle dziwnych wieloletnich przepychanek o kase nawet wirtualną, sam
      osobiscie mam zamiar wystawić barana na licytację (ot co taki gest)ale też
      zastanawiam sie ile takie zwierzęcie może lat przeżyć licząc się z najgorszym.
      Zapewne zwolenników WOŚP w Radziejówku Nam nie brakuje a szlachetny to czyn i
      wszyscy ze mną się zgodzicie, aż serce się kraje kiedy ludzie mimo pewnego
      chwilowego niedostatku potrzebnych, ostatnich parę groszy na zbożny cel
      bezinteresownie potrafią przekazać dla ratowania czyjegoś życia. Kto
      uczestniczył w takich imprezach napewno pamięta ten dreszczyk na plecach i te
      sekundy zjednoczenia i bratania się ludzi w takiej wzniosłej chwili. Oj wielka
      to szkoda że wielu ze zrozumiałych względów nie bedzie wolno w tym
      uczestniczyć ale też jest dużo nadziei że człowieczeństwo i wewnętrzna odwaga
      pomoże nie zapomnieć o potrzebujących, wiem wyprzedzam fakty ale zawsze będzie
      można do tego wrócić (będzie to temat gorący).
    • 50v7 Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 25.12.05, 18:32
      andreas777 napisał:

> Co sądzicie państwo o różnych hopsztaplerach i inej maści ludziach żyjących z
      > cudzych korzyści może temat trochę tajemniczy , ale wystarczy rozejrzeć sie
      > do okoła i wszystko jasne, podzielcie sie uwagami jak to wyglada w praktyce
      > ilu jest takich co tylko czychają by posiąść nasze ciężko zarobione pieniądze
      > nie zawsze i ko końca warte tego co oferują, a nie źle żyją z cudzej
      > naiwności , wiem bólem wielkim jest rozmawiać o słabościach ludzkich, ale
      > zawsze warto spróbować i nic się nie stanie jak nikt tego tematu nie
      > podejmie, ale zarazem bedzie wielką szkodą dla innych gdy nie ujawnimy tych
      > faktów , nieraz o malutkie drobiazgi chodzi ( zwykłe kosmetyki czy inne cuda
      > na kiju soprzedawane o kilka razy za drogo), nie ma się czego wstydzic takie
      > są realia tego świata z frajerów można nieźle żyć. To też temat rzeka.

ktoś gdzieś napisał: W network marketingu nie ma miejsca na stres i ciągłą
      frustrację. Start jak wszędzie bywa trudny, ale entuzjazm i emocje to podstawa -
      byleby nie manipulować. Ludzie nie przechodzą obojętnie obok szczęśliwych
      (prawdziwie) ludzi.

I bardzo ładnie zostało to napisane i warto też pamiętać o uczciwości, nawet
      gdzieś spotkałem opublikowany kodeks sprzedawcy bezpośredniego wyjątkowo piękny
      a jak odległy od rzeczywistości, jest też cos takiego jak możliwości ludzkie, a
      chciejstwo najczęście ludzi gubi popychając do działń na skróty, dobra
      literatura dla tych co szybko chcą być obrzydliwie bogaci
      <http://www.kulty.info/psychomanipulacja/index.php> wiem niektórym
      czytać tego nieprzystoi( wprost nie wolno) ale warto znać co gdy o czymś
      zapomnimy.I zaczną się schody też ładnie opisane na
      sekty.sluzew.dominikanie.pl/pr/referat.html Na podzięki przyjdzie
      czas. Do miłego, "MLM nie dla i..... - media markt" Czy to komukolwiek będzie
      chciało się tyle czytać? ale może jednak warto? Pozdrawiam.
          • 50v7 Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 09.01.06, 04:02
            50v7 napisał:

> ziutas_ole napisał:
            >
            > > Sama prawda. masz racje!
            > To jest dopiero temat rzeka, warto przeczytać, może się
            > przydać.
            A co mi tam nakarmię trola, sztuką jest nie zacząć ale skończyć dobrze,
            przypadkowo wpadło mi coś w oko i oto kawałek:
            Pani mówi do Jasia:

Jasiu do tablicy!
            - Spyerdalay!
            - Co powiedziales
            - Spyerdalay
            - Do dyrektora
            - Nie pójde do niego bo mu smierdza nogi.
            - Ach ty gó..arzu
            Wziela go za fraki i prowadzi do gabinetu dyrektora
            - Panie dyrektorze ten gó...arz mówi do mnie zebym spie.....ła, a o panu ze
            smierdza panu nogi!
            - Ach ty szczeniaku-dyrektor wkurzony
            - Dawaj numer do ojca
            - Nie dam
            - Dawaj
            Wreszcie udalo sie dyrektorowi wyszarpac numer do ojca i dzwoni

,,,,odzywa sie automatyczna sekretarka:
            "Tu gabinet pana ministra. Prosimy zostawic wiadomosc" ...

Nauczycielka przestraszona patrzy na dyrektora , on na nią, wreszcie
            nauczycielka pyta:
            - No i co robimy panie dyrektorze?
            - Ja idę umyć nogi a pani niech spyerdala...

• sauber1 Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 20.04.06, 23:21
          ziutas_ole napisał:

> Sama prawda. masz racje!

To jeszcze nic ale sprzątaczka na etacie miesięcznego Dyrektora Pastwiska to
          dopiero szczyt marzeń i z niczego głupie tak się nie cieszą jak z obiecanego, aż
          niektórym ślina leci ale czy to wrto za tą cenę ???
    • 50v1 Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 21.01.06, 17:56
      andreas777 napisał:

> Co sądzicie państwo o różnych hopsztaplerach i inej maści ludziach żyjących z
      > cudzych korzyści może temat trochę tajemniczy , ale wystarczy rozejrzeć sie
      > do okoła i wszystko jasne, podzielcie sie uwagami jak to wyglada w praktyce
      > ilu jest takich co tylko czychają by posiąść nasze ciężko zarobione pieniądze
      > nie zawsze i ko końca warte tego co oferują, a nie źle żyją z cudzej
      > naiwności , wiem bólem wielkim jest rozmawiać o słabościach ludzkich, ale
      > zawsze warto spróbować i nic się nie stanie jak nikt tego tematu nie
      > podejmie, ale zarazem bedzie wielką szkodą dla innych gdy nie ujawnimy tych
      > faktów , nieraz o malutkie drobiazgi chodzi ( zwykłe kosmetyki czy inne cuda
      > na kiju soprzedawane o kilka razy za drogo), nie ma się czego wstydzic takie
      > są realia tego świata z frajerów można nieźle żyć. To też temat rzeka.
      Mże i ty Andreas małeś rację tak pisząc do mnie też piszą i to w taki sposób ,
      czy jest to możliwe myślę że tak
      "nie podejmuj pochopnie decyzji, sprawdz to na wszelkie mozliwe sposoby albo po
      prostu zacznijmy to robic... ;) ja wlasnie tak zaczelam. ale kazdy jest inny.
      osoba ktora pokazala mi temat to moj bardzo dobry znajomy ktory wczesniej
      zatrudnial w swojej firmie budowlanej 50 osob. on sie dlugo zastanawial bo byl
      sceptyczny. dzis po roku i 4 miesiacach pracy w Akunie (zobcz działa w kilku
      krajach www.akuna.net)zarabia na miesiac 15.000 i zamknal swoja firme . jego
      kolezanka ktora w tym samym dniu poznala temat zaczela od razu dzialac - zwykla
      jak kazdy z nas kobieta - jutro jade z na na konsultacje do Katowic bo dzis
      zarabia 40 000 miesiecznie. owszem - pracujemy bo samo to sie nie zrobi. ale
      wszedzie trzeba pracowac zeby cos osiagnac. mam propozycje - spotkajmy sie i
      pogadajmy tak szczerze i na powaznie - zobaczysz pelna oferte i mozliwosci
      firmy i produktu wraz z potencjalem i wtedy bedziesz mogl podjac w zgodzie ze
      soba - decyzje na tak lub nie. 10% tego co dzieje sie w naszym zyciu to
      przypadki ale 90% to reakcja na nie. okazje pojawiaja sie obok nas wszystkich
      ciagle ale tylko wtedy gdy na nie zareagujemy w odpowiedni sposob i wtedy gdy
      chce nam sie siegnac glebiej - mozemy cos osiagnac. zgadza sie? ;)
      nic samo sie nie zrobi. ani nikt nie podejmie decyzji za nas...
      pozdrawiam serdecznie - Agnieszka."- sprawdzałem na stronie internetowej tej
      firmy chyba to możliwe?
      • 50v1 Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 23.01.06, 00:51
        50v1 napisał:

> andreas777 napisał:
        >
        > > Co sądzicie państwo o różnych .......... można nieźle żyć. To też temat
        rzeka.
        > Mże i ty Andreas małeś rację tak pisząc, do mnie też piszą i to w taki
        sposób, czy jest to możliwe myślę że tak taki mały przekaz dla
        wtajemniczonych "uks"
        > "nie podejmuj pochopnie decyzji, sprawdz to na wszelkie mozliwe sposoby albo
        poprostu zacznijmy to robic... ;) ja wlasnie tak zaczelam. ale kazdy jest inny.
        > osoba ktora pokazala mi temat to moj bardzo dobry znajomy ktory wczesniej
        > zatrudnial w swojej firmie budowlanej 50 osob. on sie dlugo zastanawial bo
        byl sceptyczny. dzis po roku i 4 miesiacach pracy w Akunie (zobcz działa w
        kilku krajach www.akuna.net)zarabia na miesiac 15.000 i zamknal swoja firme .
        jego kolezanka ktora w tym samym dniu poznala temat zaczela od razu dzialac -
        zwykla jak kazdy z nas kobieta - jutro jade z na na konsultacje do Katowic bo
        dzis zarabia 40 000 miesiecznie. owszem - pracujemy bo samo to sie nie zrobi.
        ale wszedzie trzeba pracowac zeby cos osiagnac. mam propozycje - spotkajmy sie
        i pogadajmy tak szczerze i na powaznie - zobaczysz pelna oferte i mozliwosci
        > firmy i produktu wraz z potencjalem i wtedy bedziesz mogl podjac w zgodzie ze
        > soba - decyzje na tak lub nie. 10% tego co dzieje sie w naszym zyciu to
        > przypadki ale 90% to reakcja na nie. okazje pojawiaja sie obok nas wszystkich
        > ciagle ale tylko wtedy gdy na nie zareagujemy w odpowiedni sposob i wtedy gdy
        > chce nam sie siegnac glebiej - mozemy cos osiagnac. zgadza sie? ;)
        > nic samo sie nie zrobi. ani nikt nie podejmie decyzji za nas...
        > pozdrawiam serdecznie - Agnieszka."- sprawdzałem na stronie internetowej tej
        > firmy chyba to możliwe?
        ale czy Agnieszka nie przesadza, a jak nie? to znaczy że można wiele i chyba
        mam trochę racji i moje przypuszczenia nie są aż tak odległe od prawdy
        (drobiazg???) cd.
        "witaj,
        tak na prawde nie ma sie wlasciwie nad czym tyle zastanawiac. dlaczego?
        bo ryzyko jakie podejmujesz to jedynie 60 zł. czy to duzo jak na takie
        perspektywy?
        czy to duzo jak na rozpoczecie swojego wielkiego biznesu?
        czy znasz jakis inny biznes ktory mozna otworzyc za 60 zl?
        oczywiscie nic nie ma za darmo - wiesz o tym na pewno. ale jest to mozliwe przy
        pewnym wkladzie czasowym... skoro go masz - ja na Twoim miejscu bym sie nie
        wachala.
        w galerii slawy wspominasz o ludziach ktorzy uzyskali najwyzszy poziom - nie
        wspominam na razie o nich bo oni zarabiaja okolo 100.000 - 200.000 a to na
        razie jest poza naszym zasiegiem i az niezdrowo o tym pisac i robic sobie
        nadzieje. ile by Cie miesiecznie satysfakcjonowalo? czy na poczatek 1000 zl
        moze byc? apetyt rosnie w miare jedzenia. zawsze zaczynamy od 1000 a pozniej to
        wciaz idzie w gore. plynie czas pracujemy, szkolimy sie i przynosi to
        odpowiednia podwyzke. klucz do sukcesu: robic to co mowia ci ktorzy juz to
        zrobili gdyz oni wiedza jak. zgadza sie? wowczasnie tracimy czasu na zbedne
        czynnosci ktore nie sa efektywne. dlatego wlasnie wazne sa szkolenia i
        spotkania.
        co Ty na to?
        pozdrawiam serdecznie - Agnieszka. ( może ta kobieta też jest chora
        psychicznie?) A jak nie ???

• edytap1977 Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 24.02.06, 07:43
      Czytaliście ten wierszyk?
      Tadeusz Rydzyk w Toruniu mieszka
      czarną sukienkę ma ten koleżka.
      Uczy, tłumaczy w Radiu Maryja
      kto godny chwały a kto wręcz kija.
      Leje na serce miód swoim gościom
      do adwersarzy zionie miłością.
      Żyda, Masona czuje z daleka
      wszystko w nim widzi oprócz człowieka.
      Glemp traci nerwy: "Rydzyk łobuzie",
      Tadzio z uśmiechem nadyma buzię.
      Pieronek błaga: "Daj na wstrzymanie",
      Życiński prosi: "weź odpuść sobie",
      a Rydzyk: "spadaj, co zechcę, zrobię".
      Rząd go popiera, prezydent chwali
      Lepper z Giertychem pokłony wali.
      Czuje się bosko jak w siódmym niebie
      do Sejmu wchodzi tak jak do siebie.
      A gdy podskoczyć ktoś mu próbuje
      armię BERETÓW mobilizuje.
      Ich nie obchodzi, co sądzi prasa,
      że dla Rydzyka Bogiem jest KASA.
      Mohery wielbią swego pasterza
      dla nich ważniejszy jest od PAPIEŻA!

• sauber1 Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 24.02.06, 10:53
          Nie mam pojęcia czy to teraz uchodzi cytować
          "Jam jest Ojciec Dyrektor Rydzyk Twój, który cię wywiódł na plagi
          egipskie, w radio głupoli:
          1. Nie będziesz miał Radiów cudzych poza moim.
          2. Nie będziesz odbierał Radia mego bez wpłaty.
          3. Pamiętaj aby w dzień święty rentę przysłać.
          4. Czcij Ojca swego i Rozgłośnię swoją.
          5. Nie zagłuszaj.
          6. Nie cudzosłysz.
          7. Nie przestrajaj.
          8. Nie unikaj fałszywego świadectwa na antenie mojej.
          9. Nie pożądaj Maybacha Dyrektora swego.
          10. Ani żadnej kasy, która Jego jest.
          Będziesz wspierał Ojca Dyrektora z całego serca swego, z całej duszy swojej,
          z całej renty swojej i ze wszystkich sił swoich, a Rozgłośnię Jego jak siebie
          samego"
          --
          A tan znowu gorący temat na czołówce www.gcnowiny.pl/ niby nic ale
          jest ???
          • big-cock-tajl Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 24.02.06, 12:52
            Ten jeszcze lepszy. Ale to jest cały nasz kraj.Albo się jakiś Komuch panoszy na
            maxa. Kraj jest sprzedawany albo Ruskim albo Amerykanom albo Giermańcom albo
            nawet Koreańczykom albo też jest ciekawa jazda ze strony jakiegoś Wielebnego,
            Montera albo Przewodniczącego Kółek Rolniczych bądź Szefowej Koła Gospodyń albo
            innego Pojeba!. Oto Polska Właśnie!
            • sauber1 Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 24.02.06, 15:55
              andreas777 napisał:

"Co sądzicie państwo ..............."
              I czy Kowalska mieszkajaca za oceanem nie miała trochę raci pisząc te słowa:
              "Przepraszam Akun, pozwole sobie Cie ostrzec przed niektorymi scenariuszami z
              gatunku "get rich quick". Jesli juz jestes mocno zaangazowany w jakis MLM, nie
              ma obaw, ze Ci odbiore klientow przez skromny post na forum, jesli jeszcze nie,
              jest czas wszystko sobie posprawdzac i wycofac sie bez wiekszych strat.

Link do sprawdzania, czy 'renomowana' firma nie jest czasem uwiklana w
              dziesiatki spraw sadowych i majac za soba wiele wyrokow nadal dziala werbujac
              naiwnych: www.mlmwatch.org

O MLM:
              web.archive.org/web/20031202204222/www.acidics.com/mlm_scams.htm
              www.quackwatch.org/01QuackeryRelatedTopics/mlm.html
              Abys nie poczul sie dotkniety, roznice miedzy MLM a piramida (ktora jest w
              Kanadzie nielegalna) sa bardzo subtelne, niejeden o wiecej niz przecietnym
              zmysle do biznesu sie na tym przejechal... Artykul o roznicach:
              sbinfocanada.about.com/cs/marketing/a/MLMpyramid.htm

Wracajac do meritum, czyli Twojego pytania o podatki od dochodu z MLM. Trzeba je
              placic :-), co wiecej - nie oplaca sie w Kanadzie oszukiwac na podatkach. Jest
              tyle legalnych mozliwosci zmniejszenia opodatkowania, ze wykorzystujac tylko te
              ulgi, ktore firmom przysluguja calkiem niezle sie prosperuje."
              Takie dwa światy.
              Szkoda że jezyk jest trochę niedostępny ale Ci co potrafią czytać, zapewne
              zrozumieją jak daleko odstajemy od świata, czy nie szkoda czasu i pokoleń
              na ........głupoty, a za kilka lat nie którzy będą sie wstydzić dzisiejszego
              tkwienia w niewiedzy i nie zrozumiałym uporze. cdn. Nie u nas w kraju też,
              narazie dziennikarze widzą problem w dzisiejszych i w ubiegłym tygodniu
              Nowinach www.gcnowiny.pl/
            • sauber1 Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 20.04.06, 23:18
              big-cock-tajl napisał:

> Ten jeszcze lepszy. Ale to jest cały nasz kraj.Albo się jakiś Komuch panoszy na
              >
              > maxa. Kraj jest sprzedawany albo Ruskim albo Amerykanom albo Giermańcom albo
              > nawet Koreańczykom albo też jest ciekawa jazda ze strony jakiegoś Wielebnego,
              > Montera albo Przewodniczącego Kółek Rolniczych bądź Szefowej Koła Gospodyń albo
              >
              > innego Pojeba!. Oto Polska Właśnie!

-(???)-
      • sauber1 Re: Jest to zaszczytem rozpocząć nowy watek 22.03.06, 03:43
        A pamiętacie wielkich Amwey-owców co to zrobili olbrzymią karierę w MLM (czytaj
        piramidy finansowe)w naszym miasteczku jakich obiecanych fortun się dorobili?,
        albo tych co jeszcze próbują odbić stracone nie bacząc na koszty nawet
        najbliższych w rodzinie. Tak się buduje domy na pisku i to jeszcze kosztem
        podstępnie zdobytych cudzych wartości zgodnie z zaleceniem dytektywy "286".
        Hazard przy takim uzaleznieniu jest malutki. Szkoła nie idzie w las i z niczego
        tak ludzie się nie cieszą jak z obiecanego. I czego się nie robi dla
        gigantycznego międzynarodowego interesu (wirtualnego sukcesu)...........CDN
          • sauber1 Re: z uporem maniaka??? 30.03.06, 09:46
            Logicznie rzecz biorąc, im więcej podatników, tym lepiej, bo jest nadzieja na
            większe wpływy do budżetu. Toteż eksperci pracujący dla polskiego fiskusa
            zaproponowali, aby poszerzyć krąg osób, które powinny w Polsce płacić podatki.
            Dziś daniny od całości swoich dochodów mają obowiązek odprowadzać wszyscy
            zameldowani u nas na stałe. Nowe zasady rozszerzają obowiązek płacenia podatków
            nie tylko na wszystkich, którzy w Polsce pracują, mają stałe zameldowanie i
            przebywają w kraju dłużej niż 183 dni w roku, ale także na tych, dla których
            Polska jest ośrodkiem interesów życiowych, czyli mają tu żonę, dzieci i konto w
            banku. Koniec więc z ucieczkami przed polskim fiskusem do podatkowych rajów. No,
            chyba że wymeldowanie, likwidacja konta i rozwód. Ale wtedy można już nie mieć
            dokąd wrócić. Może więc lepiej zacisnąć zęby i płacić.
            A ja myślałem że te sprawy są już od dawna uregulowane i ujednolicone?

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka