Dodaj do ulubionych

Plus, Era czy Idea?

26.10.01, 21:55
Jaki operator jest waszym zdaniem najlepszy?
Jakie są plusy, a jakie minusy...
Czy w przyszłości powstaną nowi "dostawcy" komórek?

Pozdrawiam, Kwiatass
Obserwuj wątek
          • Gość: Baton Re: Plus, Era czy Idea? IP: *.psi-net.pl 29.10.01, 23:52
            Hahaha.......
            Zalezy na czym Ci zalezy... ;-)))
            Jesli na zasiegu w "dziwnych" okolicach,
            to juz niejednokrotnie sie przekonalem,
            ze Era jest NAJLEPSZA!!! Potem niewiele
            odstajacy Plus, a Idea..... lepiej nie mowic.....
            Jesli chodzi o traktowanie klienta, to niestety
            Era nie wypada najlepiej (szczegolnie teraz z tym
            swoim 2-letnim cyrografem), ale i inni
            nie sa tutaj wiele lepsi..... ;-)))
              • kropka. Re: Plus, Era czy Idea? 30.10.01, 01:35
                ERA.
                Cyrograf jest roczny. Po roku możesz kupić nowy telefon za 1 zł.
                I zbierasz stokrotki, które możesz wymieniac na różne akcesoria typu zestaw
                głośnomówiący, pokrowiec, ładowarke i takie tam bajery.
                Zasięg wszędzie. W firmie mamy 3 Ery i trzy Plusy. Era lepsza.
                A obsługa w Łodzi w Erze bardzo fajna.
                Pozdrawiam
                • Gość: adek Re: Plus, Era czy Idea? IP: *.ic.net.pl 30.10.01, 13:05
                  Z zasięgiem IDEI to wcale nie są takie legendy. Mój koleżka z którym często
                  wyjeżdżam służbowo ma telefon w sieci IDEI i niestety często ma "dziury" w
                  zasięgu w przeciwieństwie do mnie (ERA) . Z obsługą w Bydgoszczy w salonie Ery
                  też nie miałem problemów . Porównywalne moim zdaniem są Plus i Era , choć tę
                  ostatnią cenię za najtańsze swego czasu abonamenty (teraz też w Plusie). Mnie
                  one odpowiadają ponieważ limity np. w Idei są dla mnie nie do "przegadania".
                  • Gość: Ted® Re: Plus, Era czy Idea? IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 30.10.01, 13:37
                    Gość portalu: adek napisał(a):
                    > Porównywalne moim zdaniem są Plus i Era , choć tę
                    > ostatnią cenię za najtańsze swego czasu abonamenty (teraz też w Plusie). Mnie
                    > one odpowiadają ponieważ limity np. w Idei są dla mnie nie do "przegadania".

jezusicku adek, zalamales mnie
                    przeciez wlasnie najtanszy abo w erze to najwieksza kicha jaka moze byc - 300zł
                    rocznie za samo posiadanie telefonu!, i to jest twoim zdaniem zaleta

za 250zł masz popa na rok i 250zł do wygadania
                    • Gość: york Re: Plus, Era czy Idea? IP: *.ic.net.pl 30.10.01, 13:47
                      Gość portalu: Ted® napisał(a):

> Gość portalu: adek napisał(a):
                      > > Porównywalne moim zdaniem są Plus i Era , choć tę
                      > > ostatnią cenię za najtańsze swego czasu abonamenty (teraz też w Plusie). M
                      > nie
                      > > one odpowiadają ponieważ limity np. w Idei są dla mnie nie do "przegadania
                      > ".
                      >
                      > jezusicku adek, zalamales mnie
                      > przeciez wlasnie najtanszy abo w erze to najwieksza kicha jaka moze byc - 300zł
                      >
                      > rocznie za samo posiadanie telefonu!, i to jest twoim zdaniem zaleta
                      >
                      > za 250zł masz popa na rok i 250zł do wygadania

• Gość: adek Re: Plus, Era czy Idea? IP: *.ic.net.pl 30.10.01, 13:56
                      Gość portalu: Ted® napisał(a):

Dlatego pisałem "swego czasu". Jak kupowałem telefon POPa jeszcze nie było "na
                      świecie" . Teraz nie opłaca mi się zmieniać na popa . A tak na marginesie mam
                      uraz do TPSA a jak zapewne wiesz ma w IDEI spore udziały.
    • rhemek Re: Plus, Era czy Idea? 30.10.01, 18:44
      Ja uzywam plusa, ale uwazam ze uzywanie komorek jest tylko nabijaniem kasy
      operatorom. Bo to co wyrabiaja to zlodziejstwo w bialy dzien. Gdy na wakacjach
      w tym roku uzywalem komorki przez 10 dni, jak telefonu stacjonarnego, to po 10
      dniach dali mi 10 godzin(!) na wplacenie jakiejs sumy na poczet rachunku i po
      tym czasie zablokowali telefon. Rachunek przekroczyl 700 zl, a nawet po jego
      zaplaceniu mialem klopoty ze zdjeciem blokady. Ponadto w bok na gdanskiej jest
      chamska obsluga.
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka