Dodaj do ulubionych

Zwiazkowiec

IP: 129.187.45.* 01.02.07, 11:24
Czy ktos pamieta klub sportowy "Zwiazkowiec" ktory miescil sie przy ulicy
Jagielonskiej przed przebudowa na wysokosci dzisiejszego Palacu Mlodziezy?
Obserwuj wątek
    • Gość: majhen Re: Zwiazkowiec IP: *.play-internet.pl 11.05.13, 19:48
      Doskonale pamiętam. W tym klubie uprawiałem gimnastykę sportową. To były wspaniałe czasy. Moimi trenerami byli: p.Tadeusz Bettyna , Edward Tyczyński i Zygmunt Jasiulewicz. Tyle co pamiętam , w tym samym czasie gimnastykowały ( li ) : Urszula Majewska- Wieczorek , Urszula Czapczyk - Janiszewska , Antonina Sułkowska - Dratwa , Włodzimierz Dratwa , Gerard Pacer, Witold Kalinowski , Bożena Marynowska - Adamska , Urszula Fiutak - Twaróg , Anna Gierej , Romuald Rydziński , Bernard Pochylski , Danuta Majewska - Gliniewicz , Danuta Bromber - Steckel , Mieczysław Kociszewski, Barbara Laborowicz - Jasińska , Gerard Shirakowski , Jerzy Puwalski , Brunon Pankanin , Barbara Nosal - Czyżewska , Edward Zabłotny , Tomasz Jaskólski , Adam Damski , Ewa Damska , Hanna Raczkowska , Leokadia Głowacka , Ewa Piłowska , Bożena Saganowska , Danuta Trzoska - Wach , Ludwka Majewska - Wróblewska , Włoch Ewa , Irena Pawlak - Ulrych , Halina Chyla - Bobkowska , Sabina Swietlik - Żurek , Gabriela Witkowska - Jóźwiak , Jadwiga Guzińska - Gozdecka , Elżbieta Świetlik - Stefaniak , Mirosława Woźniak - Szudzichowska , Leszek Moska , Łucja Bonk - Krystofczyk , ................. i wiele innych , których nazwisk nie pamiętam :( . Do Związkowca należałem od 1 czerwca 1960 r.
      • maj-hen Re: Zwiazkowiec 14.05.13, 12:01
        Gość portalu: majhen napisał(a):

> Doskonale pamiętam. W tym klubie uprawiałem gimnastykę sportową. To były wspani
        > ałe czasy. Moimi trenerami byli: p.Tadeusz Bettyna , Edward Tyczyński i Zygmunt
        > Jasiulewicz. Tyle co pamiętam , w tym samym czasie gimnastykowały ( li ) : Urs
        > zula Majewska- Wieczorek , Urszula Czapczyk - Janiszewska , Antonina Sułkowska
        > - Dratwa , Włodzimierz Dratwa , Gerard Pacer, Witold Kalinowski , Bożena Maryno
        > wska - Adamska , Urszula Fiutak - Twaróg , Anna Gierej , Romuald Rydziński , Be
        > rnard Pochylski , Danuta Majewska - Gliniewicz , Danuta Bromber - Steckel , Mie
        > czysław Kociszewski, Barbara Laborowicz - Jasińska , Gerard Shirakowski , Jerzy
        > Puwalski , Brunon Pankanin , Barbara Nosal - Czyżewska , Edward Zabłotny , Tom
        > asz Jaskólski , Adam Damski , Ewa Damska , Hanna Raczkowska , Leokadia Głowacka
        > , Ewa Piłowska , Bożena Saganowska , Danuta Trzoska - Wach , Ludwka Majewska -
        > Wróblewska , Włoch Ewa , Irena Pawlak - Ulrych , Halina Chyla - Bobkowska , Sa
        > bina Swietlik - Żurek , Gabriela Witkowska - Jóźwiak , Jadwiga Guzińska - Gozde
        > cka , Elżbieta Świetlik - Stefaniak , Mirosława Woźniak - Szudzichowska , Lesze
        > k Moska , Łucja Bonk - Krystofczyk ,Henryk Pepliński i ja Henryk Majewski ................. oraz wiele innych , których
        > nazwisk nie pamiętam :( . Do Związkowca należałem od 1 czerwca 1960 r.
        • franek4000 Re: Zwiazkowiec 28.06.14, 21:12
          wyborcza.pl/1,75478,15147802,Martwe_dusze_na_imprezie__Solidarnosci____zwiazkowcy.html?order=najnowsze#opinions
          gliwice.gazeta.pl/gazetagliwice/1,95519,15594808,Szef__S__ukarany__Jednak_wlos_mu_z_glowy_nie_spadnie.html#TRLokGliwTxt
          gliwice.gazeta.pl/gazetagliwice/1,95519,15845905,_S__wspiera_oszusta__Zwiazek_zaplaci_za_jego_wyludzenia.html#TRLokGliwTxt
          gliwice.gazeta.pl/gazetagliwice/1,95519,16053278,Zwiazkowiec_wyludzal_na_martwe_dusze__I_jest_bezkarny.html?v=1&pId=27914518&send-a=1#opinion27914518

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka