Gazeta.pl   Forum   Regionalne   Kujawsko-pomorskie   Bydgoszcz   Bydgoszcz   Chciałbym si...

Komentarze do artykułu

Chciałbym się zgodzić z Panem Cichorackim...

Autor: mr.creosote 18.12.07, 15:52
Dodaj do ulubionych zarchiwizowany
"Na szczęście w młodym pokoleniu homoseksualizm, również w Bydgoszczy, nie wywołuje już negatywnych emocji. Młodzi nie boją się odmienności."

Chciałbym się zgodzić z Panem Cichorackim, niestety, prawda jest zgoła odmienna. Co prawda wśród młodych, wykształconych, otwartych na swiat bydgoszczan ten problem rzeczywiście nie istnieje. Z mojej obserwacji wynika jednak, że jest to niewielka grupa.

A swoją drogą, czy ta cała Remedia może sobie bezkarnie odmawiać powieszenia plakatów? Mam nadzieję, że poniosą jakieś konsekwencje. W każdym razie dla mnie ta firma utraciła wiarygodność.
Poleć znajomemu Powiadomienie zostało wysłane
Poleć tę wypowiedź znajomemu
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
Pokaż wszystkie (1-100)
przejdź do: 1-100 101-200 201-216
(101-200)

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Ostatnio odwiedzane wątki

Zaloguj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.