Dodaj do ulubionych

SZUKAM firmy sprzątającej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

10.11.08, 23:07
witam,
poszukuje firmy sprzatajacej do mojej pracy
mozecie mi pomoc, kogos polecic
pozdrawiam
Magda
Edytor zaawansowany
  • f.u.h.kemot 10.12.08, 00:56
    Dzień dobry. Moja firma chętnie nawiąże z Pania współprace.
  • olka646 06.11.14, 21:06
    Ja mogę śmiało polecić firmę AgoBłysk. Pani Agnieszka jest nie zastąpiona. Sprząta bardzo dokładnie i co ważne usługi u niej nie osiągają kosmicznych cen. Polecam. Nr 791558704
    Pozdrawiam
  • stefanglo 27.03.15, 10:57
    W moim biurze od jakiegoś czasu sprząta serwis eclear. Śmiało możemy polecić. Teraz mają jakąś promocję na sprzątanie cykliczne. www.eclear.pl
  • ewka_1978 08.04.15, 17:31
    polecam firmę ekadom woj. śląskie pełen profesjonalizm: www.ekadom.pl
  • iwona489 25.05.15, 20:38
    Ja polecam Iw-Bud są skrupulatni,nie drodzy i bardzo dokładni na domiar tani.Iwona 601687809
  • judy_85 18.07.15, 09:30
    Witam, ja polecam firmę All Clean są naprawdę dobrzy, wszyscy sa zachwyceni nimi w mojej firmie. Poprzednia firma wyrzucała tylko śmieci a jak się im zwróciło uwagę to wycierali biurka. All Clean robi wszystko zgodnie z przedstawionym harmonogramem. Kontakt można znaleźć na ich stronie www.all-clean.pl
  • szwederowski_melepeta 18.07.15, 23:43
    A ja polecam firmę: sprzątamywszystkoipowszystkich.com.peel

Wyrzucają śmieci, wycierają biurka i robią nawet więcej niż przewiduje harmonogram.
    Szczerze polecam i pozdrawiam

--
    "Nie będę dwóch myśli pisał w dwóch pastach."
  • dustaaway360 14.11.16, 12:31
    Uwaga nowa firma sprzątająca „Dust Away” oferuje swoje usługi
    Specjalizujemy się w sprzątaniu biur mieszkań prywatnych i obsługi wspólnot mieszkaniowych w zakresie czyszczenia powierzchni wspólnych. Posiadamy wykwalifikowany personel i najlepszej jakości środki do czyszczenia. Z wielką przyjemnością rozpoczniemy współpracę w zakresie sprzątania powierzchni wspólnych we wspólnotach mieszkaniowych obsługiwanych przez waszą firmęzarządczą.
    Wszystkich zainteresowanych podjęciem współpracy prosimy o kontakt:

Mailowy - Dustaaway@gmail.com
    Telefoniczny +48537865761
    Bylibyśmy wdzięczni za przesyłanie na adres mailowy informacji o ogłaszanych przez Państwa firmę przetargach lub innych konkursach na sprzątanie lub inne usługi.
    Z poważaniem
    Dust Away
  • exgame 16.01.17, 17:19
    CleanUp Firma sprzątająca a ich strona to www.czystoszybko.pl albo www.oldtonew.pl
    Można się troszkę dowiedzieć!
  • kamnow684 30.03.18, 09:45
    Polecam tę firmę sprzątającą: www.eskoczylas.pl/ogrod/sprzatanie-mieszkania-po-poprzednich-lokatorach/ Świetny serwis,mieszkanie wysprzatane na błysk :)
  • juslosrozwojbiznesu 12.07.18, 18:22
    Witam serdecznie, Prowadzę firmę i chętnie nawiąże długofalową współpracę. Doświadczenie w tego rodzaju usługach posiadamy od 10 lat. Chętnie udzielę więcej informacji gdy otrzymam kontakt pod tel. 514200934.
  • admin2011 16.04.19, 15:56
    Ja polecam treelux.pl młodzi, fajni ludzie pracują w tej firmie, super jakość jeżeli chodzi o serwis i środki czystości. Widać, że mają o tym pojęcie. Firma z Warszawy
  • admin2011 16.04.19, 16:01
    Dodam, że firma sprzątająca Treelux ma doświadczonych pracowników :)
  • kubaa8986 27.05.19, 14:39
    Tylko seti-maszyny doświadczona firma od wielu lat na rynku , bardzo jestem zadowolony z ich usług.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.