Dodaj do ulubionych

Polowanie na okazje: Zaczynają się letnie wyprz...

IP: *.resnet.colorado.edu 19.06.11, 20:05
Byłem wczoraj w levi's outlet store i za $15 kupiłem spodnie. Cena takiego samego modelu w Polsce to 219zł. W Sklepie Marshalls kupiłem spodnie calvin klein za $28. Najlepsze jest to, że takie wyprzedaże są tutaj cały rok i za grosze można kupić niezłe ciuchy. Dlaczego w Polsce ubrania są takie drogie? Siła nabywcza konsumenta w USA jest parę razy większa a spodnie nie przecenione kosztują dwa razy mniej? Dlaczego elektronika jest 30% tańsza niż w Polsce?

Bo Polak kupi ubrania nawet jeśli kosztują kosmiczną cenę.
Edytor zaawansowany
  • Gość: AADD IP: *.home.aster.pl 19.06.11, 20:11
    ARTYKUŁ ŻAL
  • 20.06.11, 08:17
    DOKLADNIE.
    --
    pozdrawiam i zapraszam
    inny-punktwidzenia.blogspot.com/
  • Gość: podatnik IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.11, 20:36
    Skoro w detalu jest tańsza 30% to w hurcie dużo więcej.

Zacznij sprowadzać sprzęt i ciuchy do Polski!!!

Nawet jak doliczysz cło i transport to wystarczy na majonez i złote pantofle.

Nie robisz tego?

To STFU.
  • Gość: decker IP: *.aster.pl 19.06.11, 20:58
    Nie można sprowadzać drogą oficjalną bez zgody właściciela marki, a Levi's na pewno nie zezwoli na sprzedaż za 80zł
  • Gość: podatnik IP: *.dynamic.chello.pl 19.06.11, 21:39
    No to masz odpowiedź DLACZEGO w Rep. Bolanda jest tak drogo.
  • Gość: kalif IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.11, 08:08
    teraz to szukanie jelenia na śmieciowe ciuchy zw. ubraniami co po paru praniach nadają się na śmietnik.
  • Gość: Agata IP: *.ssp.dialog.net.pl 20.06.11, 08:40
    Rzeczywiście pojawia się co raz więcej okazji. Niestety część jest tylko naciąganiem i udawaniem, że możemy coś kupić taniej. Dlatego dobrze, że są w internecie porównywarki albo strony prezentujące różne promocje. Można więc wcześniej sprawdzić co się opłaca.
    Ja korzystam z www.wszystkiepromocje.pl
    Dość dużo tam jest ciekawych promocji i często są dodawane nowe.
  • Gość: Drago IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 20.06.11, 08:50
    Nie wierzę w polskie wyprzedaże. Na dzien przed nimi personel nakleja nowe-wyzsze ceny na produkty i potem pojawiaja sie wielki napisy: wyprzedaz, sale -70% itp. A wystarczy pojsc na 5 dni przed czasem wyprzedazy do sklepu i spisac/sfotografowac ceny a potem porownac.

Co innego w Anglii, Niemczech czy Stanach albo Kanadzie.
    W ub. roku byłem na wyprzedazach w Kanadzie. Gosc z thales.pl mowil, ze wszystko jest taniej niz w PL ale zeby az takie byly roznice?
    Przykladowo:
    buty lacoste - 50% taniej niz w PL
    kurtka Boss - 60% mniej niz w PL
    okulary Gucci - tak samo.
    Nawet maszynka do golenia Brown byla tania - 99 dolarow (czyli 300 zlotych). Polsce sama folia tnaca do niej kosztuje 179 zlotych.
  • Gość: basik IP: *.adsl.inetia.pl 20.06.11, 09:05
    TO JEST UKRYTA REKLAMA! JAK MOŻNA LUDZIOM TAK MIESZAĆ W GŁOWACH! SUPERMARKETY
    WYKAŃCZAJĄ MAŁYCH PRZEDSIĘBIORCÓW! A TO ONI DAJĄ 70% WPŁYWÓW DO BUDŻETU!
  • Gość: fff IP: *.dynamic.chello.pl 20.06.11, 10:02
    mały przedsiębiorca wczoraj w realu na Jubilerskiej w Warszawie kupił cały wózek słoiczków dla niemowlaków, mogło tego być kilka setek sztuk. domyślam się że następnie sprzeda to z narzutem we własnym małym sklepie, nie mam szacunku dla takich małych przedsiębiorców
  • 20.06.11, 10:10
    Znowu GW próbuje nagonić frajerów sklepom? Jak co roku rzucą ludziom ochłapy w postaci S-ki lub XXL-ki czy butów w rozmiarze 45 i większym, stare szmaty zalegające na zapleczu, najbrzydsze rzeczy które przez cały sezon nie schodziły itp. Ale już np. klasyczne jeansy w najczęściej kupowanych rozmiarach nadal będą w starej cenie w Levi'sie czy Wranglerze, niektóre przecenią z 469zł na 369zł...raptem 40% pensji minimalnej w Polsce za szmatę której produkcja jest tania jak 'barszcz' :D
  • Gość: mimi IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.11, 14:18
    Wyprzedaże w Polsce-kpina i żart! Factory w Ursusie-syf kiła mogiła i ból zęba -pełno "nowobogackich" i dresów na "super" zakupach.
  • Gość: kika98 IP: *.dynamic.chello.pl 21.06.11, 16:39
    np. www.poznajmosci.pl
  • Gość: 34 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.06.11, 20:49
    Noszę 34 i bardzo rzadko mogę coś kupić na wyprzedaży. Jest tak mało rzeczy w tym rozmiarze, że jeśli nie kupię przed wyprzedażą to nic nie kupię.
  • Gość: passionplace2 IP: *.adsl.inetia.pl 21.06.11, 23:24
    Bo Podobno coś takiego jak kryzys istnieje... chyba tylko na papierze.. w realu co innego.

---
    śmieszne zdjęcia z warszawy
  • Gość: uśmiechnięty IP: *.jmdi.pl 22.06.11, 00:25
    O rany jak wy marudzicie. Dziś byłem w złotych tarasach, obkupiłem się w swoim ulubionym sklepie Massimo - przeceny naprawde 50%, i to wszystkiego.
  • Gość: e IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 22.06.11, 09:29
    Ja zwykle zaglądam w ciągu sezonu do ulubionych sklepów i wiem wcześniej, co mi się podoba (tylko nie przymierzam, bo jakby się okazało super, to szkoda by mi było zdjąć) ;).
    Potem jadę jak są wyprzedaże i jeśli te rzeczy są i leżą ok to kupuję. Zwykle pamiętam stare ceny i w Mango czy Zarze wyprzedaże nie są naciągane - jeśli piszą 50 % to faktycznie jest pół ceny, za którą wcześniej widziałam.
  • Gość: Camaro Z28 IP: 58.22.147.* 29.06.13, 05:49

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.