• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

Terroryści wokół Tęczy. Komentuje Roman Pawłowski Dodaj do ulubionych

• 07.01.13, 15:40
    to nie tecza tylko koszmarek.
    Gdyby za wandalizm byly duze kary pieniezne badz wiezienie to moze by sie skonczyl.
    U mnie nawet za urwanie galazki z drzewka czy kwiatka lub rzucenia papierka na ulice to kara minimum 500 dolarow. A ci, ktorzy pomoga w doprowadzeniu do ujecia sprawcy wandalizmu tez dostaja nagrode pieniezna. Wszedzie wisza tabliczki ostrzegawcze. Nie ma wandalizmu i smiecenia.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: Energetykon IP: *.acuarius.pl 07.01.13, 18:14
      A zniszczenie KDT, 40 rannych, gaz w centrum Warszawy, a główny argument Pana felietonisty wtedy to była brzydota hali targowej. Teraz jak ktoś podpalił brzydką tęcze to już terroryzm chociaz ta tęcza nie zatrudniała 1600 osób tylko niewielkie grono plotących pedałów. To jest moralność . 5 z plusem
      • 07.01.13, 21:56
        I to jest własnie pytanie za 64 tysiące złotych. Intensywność obrony tej "Tęczy" od razu budzi podejrzenie, że tu musi chodzić o jakieś grube pieniądze, a nie o żadne symbole. Prawdopodobnie ten Miś jest bardzo, ale to bardzo kosztowny, a konsultanci mają znacznie więcej niż 20 procent. A im częściej on się pali, tym więcej kosztuje, więc... Koniaczek. Podwójny.
    • 07.01.13, 18:17
      Panie Pawłowski czemu pan twierdzi, że to tylko terroryzm ?
      Przecież podpalenie tęczy powinno być traktowane conajmniej jako zdrada stanu i winno byc karane dożywociem !
      • Gość: wuk IP: *.acuarius.pl 07.01.13, 18:21
        Po prostu dla niech, jak coś pachnie wazeliną to jest piekne a jak ciężką pracą to brzydkie.
    • Gość: Tomo IP: *.merinet.pl 07.01.13, 18:20
      "Dziennikarzom" Różowego Sztandaru już zupełnie się w tych lewackich łbach poprzestawiało.
      Na okoliczność spalenia tęczy proponowałbym karę śmierci przywrócić.
      A wyrok wykonać gilotyną przed Pałacem Kultury.
    • Gość: orient IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.13, 18:38
      Panie, Romanie. Niech pan sobie nie żałuje. To był akt ludobójstwa i powinien być ukarany karą śmierci, na ten moment przywróconą.
    • Gość: AntyTerrorysta IP: *.warszawa.vectranet.pl 07.01.13, 18:40
      Rozstrzelać sprawców!!! Terrorysty jedne, żeby ich szlag jasny trafił, żeby ich cholera wzięła, itp. itd. Tak mordować tęczę!!!
    • Gość: Tomo IP: *.merinet.pl 07.01.13, 18:42
      wyborcza.pl/1,75968,13075261,Witajcie_caly_czas_na_polce.html
      Jak go zobaczyłem przestałem się dziwić...
      • Gość: tomek IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.13, 23:31
        ale gej.
    • Gość: joj IP: *.acn.waw.pl 07.01.13, 18:44
      Ruchen-gruchen po każdej informacji ospaleniu zasr...anej tęczy.
      Jestem terrorystą?
    • 07.01.13, 18:45
      "niszcząc mienie publiczne w celu zastraszenia środowisk i grup społecznych, które utożsamiają się z symboliką tęczy. Ten akt terroru i nienawiści nie wziął się z powietrza."

To była straszliwa tragedia dla Kucyków.
      Ci zwyrodnialcy zniszczyli ich szczęśliwy Tęczowy domek marzeń.
      Dla Twilight Sparkle i AplleJack życie zawaliło się w jednej chwili
      Ludzie dbajcie o swoje kucyki
      • Gość: asd IP: *.warszawa.mm.pl 07.01.13, 18:50
        Sprawców zamknąć w celi z gejami....
    • 07.01.13, 19:07
      To nie jest terroryzm ale akt zwyczajnej głupoty rozwydrzonych bachorów,wymyślanie radykalnych porównań jeszcze bardziej rozzuchwala takich wykolejeńców.
    • Gość: tref IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.13, 19:15
      .
    • Gość: szmal IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.13, 19:24
      Straszy to tęcza, pasuje bardziej na wysypisko. Jest brzydka i tandetna. Postaw Pan ją sobie w ogródku w swoim "Pcimiu", a nie na jednym z ładniejszych placów Warszawy.
    • Gość: kixx IP: *.acn.waw.pl 07.01.13, 19:41
      odbiera mu rozum
      • Gość: tomek IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.13, 23:32
    • Gość: macropause IP: *.dynamic.chello.pl 07.01.13, 20:05
      Terroryzm? Bo ktoś założył grupę na Facebooku? Bo jakaś posłanka pisała interpelacje? Straszne! Idąc tropem myślowym zaproponowanym przez pana P. to zamknięcie Marszałkowskiej na frezowanie też można nazwać aktem terroryzmu, bo też wiążą się z tym niepochlebne i często wulgarne komentarze w internecie. Tak, zaskoczę Pana - w internecie wszyscy rzucają mięsem i tęcza na placu Zbawiciela nie jest tutaj żadnym przypadkiem wyszczególnionym!

A co do samej tęczy - abstrahując od jej wątpliwej wartości artystycznej, bruździ ona zwyczajnie w przestrzeni publicznej - została postawiona na samym środku stanisławowskiej osi widokowej. Redaktorów Wyborczej uprasza się zatem o konsekwencję w uderzaniu w klawisze, bo z jednej strony produkujecie artykuły, że w mieście brak planowania przestrzennego, a z drugiej przyklaskujecie inicjatywom, które jedne z niewielu porządnych założeń urbanistycznych niszczą.

Co do homoseksualnej ideologii - ciężko nie przyznać odrobiny racji protestującym. Jeżeli coś jest prezentowane w przestrzeni publicznej, to musi być neutralne światopoglądowo. W innym przypadku, niektóre grupy społeczne mają święte prawo wyrazić swoje niezadowolenie. Przykro mi, ale wolność słowa nie przysługuje tylko gejom i lesbijkom.
    • Gość: gizmo IP: *.adsl.inetia.pl 07.01.13, 20:17
      Mieliśmy już pełne chluby przypadki delegalizacji działania opozycji - odwołajmy się do nich! Nie ma wolności dla wrogów wolności! Nie ma tęczy dla wrogów tęczy! Nie ma dobrej nowiny dla wrogów dobrej nowiny! Nie pozwólmy prawakom czytać Romana Pawłowskiego!
      PS. Nie jest dobrze z publiczną służbą zdrowia, ale przecież pan Pawłowski na pewno leczy się prywatnie. Czy na Czerskiej nie wiedzą, że psychoterapeuta nie jest odpowiedni do leczenia schizy?

• Gość: zatroskany IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.13, 20:49
        te kwiatuszki to były niczym tysiące żydów zgładzonych okrutnie, ogniem i gazem!!!
    • 07.01.13, 21:36
      Myslalem, ze skoro to badziewie sie sfajczylo to temat sie zamknal a tu prosze-okazuje sie , ze jak Feniks, powstaje z popiolow. Plac Zbawiciela....moze to znak , ze Mesjasz przybywa w kolorowych gaciach.....
      • 07.01.13, 22:04
        Najlepsze w tej całej hucpie jest to, że ta awantura rozpętana przez część środowiska LGBT jest kompletnie przeciwskuteczna, i przynosi efekt odwrotny od zamierzonego.

"Obrońcy Tęczy" usiłują przekonać społeczeństwo do tolerancji stosując barbarzyńską agresję estetyczną pośrodku zabytkowego założenia urbanistycznego.

"Cykliści" usiłują przekonywać społeczeństwo do swoich racji organizując comiesięczne blokady miasta utrudniające masie ludzi życie.

A Związek Radziecki deklarował "walkę o pokój", aż kamień na kamieniu nie zostanie. I też wiadomo, jak skończył ;-)
        • 18.03.13, 18:49
          asperamanka napisał:
          > "Cykliści" usiłują przekonywać społeczeństwo do swoich racji organizując comies
          > ięczne blokady miasta utrudniające masie ludzi życie.

"Samochodziarze" codziennie blokują miasto i to ci nie przeszkadza? ;)
          --
          :piwo:
          • 25.07.13, 12:28
            0to napisał:

> "Samochodziarze" codziennie blokują miasto i to ci nie przeszkadza? ;)

Autobusami jeździ dziesiątki razy więcej ludzi niż na tych debilnych bicyklach, pedalarzu.
            Za jednym pedalarskim ćwokiem ze sztycą w d00pce musi jechac wolniej 50-100 osób w autobusie bo pedalarz myśli ze jest taki eko i czoko.

--
            Misery is the river of the world
            • 18.01.14, 22:08
              Z taką "genialną", rodem z rynsztoka wypowiedzią, nie sposób polemizować ;)
              --
              :piwo:
    • Gość: Katolik_X IP: *.subscribers.sferia.net 07.01.13, 21:36
      Zawsze myślałem, że tęcza jest znakiem przymierza między Bogiem a ludźmi (Rdz 9:12). No, ale "jedyni prawdziwi katolicy" i "obrońcy krzyża" pewnie wiedzą lepiej :/
      To bardzo znaczące, że akurat TE środowiska tak zaciekle atakują ten konkretny symbol! Tęcza jest w końcu symbolem zgody i miłości a oni są wyznawcami kultu walki i nienawiści. Słusznie prorok Izajasz powiedział o was, obłudnikach, jak jest napisane: Ten lud czci Mnie wargami, lecz sercem swym daleko jest ode Mnie. (Mk 7:6)
      • 07.01.13, 21:51
        Jak juz skonczyles swoje kazanie to spusc wode po sobie, OK?
        • Gość: Katolik_X IP: *.subscribers.sferia.net 07.01.13, 22:04
          No i właśnie o tym pisałem. Dziękuję że tak wyraźnie zarysowałeś różnicę między nami...
          ...choć w sumie nie ma się z czego cieszyć :(
          • 07.01.13, 23:01
            Roznica miedzy nami jest taka , ze ja zyje w swiecie rzeczywistym, ktory nie jest zbyt rozowy a ty zyjesz w swiecie pelnym obietnic tylko poki co nikt nie potwierdzil, ze skosztowal tego zycia niebianskiego. Tolerancja tak, rownouprawnienie tak ale "nawracanie" innych na "wlasciwa" droge...tu konczy sie moja cierpliwosc.
            • Gość: Katolik_X IP: *.subscribers.sferia.net 08.01.13, 00:25
              Wygląda więc na to, że wybrałeś sobie niewłaściwego przeciwnika na tym forum.
              • 08.01.13, 01:03
                Nie szukam ani przyjaciol ani wrogow bo nie wierze zeby tacy istnieli. Wypowiadam sie w sprawie, ktora nie zostala poddana zadnemu glosowaniu, jak w panstwie demokratycznym byc powinno i z tego co czytam zostala narzucona wbrew wiekszosci. Nie godze sie na ta taki casus.
                • 08.01.13, 07:21
                  Uchowaj mnie, Panie od "przyjaciół" ... Z wrogami dam sobie radę...
                  Skoro podpalają,to znaczy że nie podoba się ta instalacja... Mnie ona nie przeszkadza,codziennie tędy jadę do i z pracy,cieszyła oko jako kolorowy akcent na tle burych budynków upaskudzonych reklamami... A właśnie,czy owi podpalacze nie mogliby zająć się płachtami zasłaniającymi CAŁE budynki???... Ale skoro niszczą tę tęczę,to jednak lepiej ją rozebrać...
                  • Gość: Katolik_X IP: *.subscribers.sferia.net 08.01.13, 12:00
                    Idąc dalej Twoim tokiem rozumowania: skoro niszczą wiaty przystankowe to też lepiej je rozebrać, to samo z windami, pociągami podmiejskimi itd. Pozwólmy, żeby dzicz i chuligani decydowali o wyglądzie miasta. Nie podoba Ci się samochód sąsiada? Też go podpal! Bo to taki cywilizowany sposób na wyrażenie swojej dezaprobaty.
    • Gość: franek IP: 31.179.100.* 07.01.13, 22:31
      najlepiej niech postawią tam złoty pomnik JP2 , to będzie w dobrym stylu i wszystkie prawackie mendy dla których te kolorowe kwiatki układające się w niegrozną tęczę [bądz co bądz uniwersalny symbol pokoju!] stanowią zagrożenie porządku i ładu estetycznego /sic!/ w stolicy.
    • 07.01.13, 22:44
      Nt
    • Gość: wawiat IP: 94.75.118.* 07.01.13, 22:59
      I kolejny quasiekspert, który wmawia mi, że tandetna i kiczowata tęcza to symbol czegoś tam. Żenada! Zabrać to świństwo za miasto - najlepiej do Raszyna, najpaskudniejszego miejsca w Polsce. Niech stanie pośród miliona raszyńskich billbordów, reklam i płacht reklamowych stojących w całym Raszynie przy drodze. Tam będzie pasowała!
      I jeszcze jedno. Czemu ten ktoś - nijaki Pawłowski, kimkolwiek on jest, nie oburzał się na akt terroryzmu polegający na zdewastowaniu elewacji kościoła Najświętszego Zbawiciela. Po chamsku pomazano ścianę od Marszałkowskiej. Gdzie był jegomość Pawłowski jak niszczono piękną architekturę i miejsce kultu???!!! Wtedy GW nie napisała ani słowa o terroryzmie. Znów prawo Kalego - naćpana hołota niszczy kościół - OK, jakiś wandal podpalił plastikową, kiczowatą tęczę - akt terroryzmu i robienie z tego polityki. Żenada!!!
    • Gość: tow. ikonowicz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.13, 23:48
      Zaprawdę powiadam Wam, w obronie zagrożonego postępu zaciągnijmy antyfaszystowską wartę przed tym wspaniałym symbolem tolerancji oraz największym i najwybitniejszym dziełem uznanym za kolejny cud świata. Co więcej, w ramach protestu przeciwko czającym się za każdym rogiem faszystom rozpocznijmy humanistyczne czuwanie w trakcie, którego będziemy rozważać pisma Jacka Kuronia oraz Wielkiego Redaktora i łączyć się myślami z redaktorem Pawłowskim a być może nawet samą Wandzią Nowicką! W programie mogłoby być również przeprowadzenie obrad Ludowego Trybunału Antyfaszystowskiego, w trakcie którego ujawniono by jawnych i domniemanych faszystów.
      • Gość: franek IP: 31.179.100.* 08.01.13, 00:30
        spuściłeś się frustracie?!
        • Gość: as IP: *.warszawa.mm.pl 08.01.13, 00:33
          Na ciebie rybeńko?
        • 08.01.13, 01:06
          A fe, tak ciagle tylko myslec o spermie....
    • 08.01.13, 01:00
      Czytając pierwszy akapit byłem pewien, że facet sobie robi jaja w stylu Ogórka. Nie jestem do końca pewien, le chyba się myliłem.
    • Gość: T IP: *.dynamic.chello.pl 08.01.13, 02:12
      skoro probujesz sie upubliczniac, to wymagaj Pan od siebie znajomosci znaczenia slow, ktore uzywasz. inaczej kompromitujesz i siebie, i pracodawce a przede wszystkim idee ktore glosisz....
    • Gość: Phi IP: 212.76.60.* 08.01.13, 04:27
      Nie terroryzm, a debilizm. Jeszcze ogień przeniósłby się na zabytkowy kościółek i prawica podniosłaby krzyk.
    • Gość: mieszkaniec IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.13, 06:45
      Właśnie dla takich smaczków go przeglądam. Facet poraził mnie rozkminą.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.