Dodaj do ulubionych

Najbliższy weekend w Warszawie - co ciekawego?

25.06.14, 11:39
Swoje pytanie już zadałam na ogólnym forum Warszawa, nie mniej właśnie tam zaproponowano mi aby zadac je na niniejszym, bardziej "poprawne" tematycznie. Ale o co chodzi. W najbliższy weekend będę z grupką znajomych z rodziny i nie tylko w Warszawie. przedziął wiekowy 17-28, przy czym 28 lat ma jedna osoba, dwie po 25, reszta to przekrój ze tak powiem maturalny, początek studiów. jeden dzień przeznaczyliśmy na typowie zwiedzanie i poznawanie miejsc związanych z historią. Piątek - Sobota, to dni gdzie mamy zamair miło i wesoło spędzić czas. I nie chodzi mi tylko o imprezę na zasadzie klub i techno. Bardziej jak wypełnić większośc dnia. Możecie podrzucic jakieś ciekawe pomysły? I jeszcze jedno 4 osoby będą z zagranicy
Obserwuj wątek
    • Gość: Paweł94 Re: Najbliższy weekend w Warszawie - co ciekawego IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.06.14, 12:02
      Moja dziewczyna mi nadała temat, że w Soho ma się coś bardzo ciekawego dziać, szczególnie interesująco ma być dla maturzystów, ale dokładnie co i jak jeszcze nie wiem, bo czekam za dokładniejszymi namiarami. Z tym, że jak ona coś znajdzie to przeważnie trafia idealnie, dlatego na razie wstępnie rzucam tylko podpowiedź. Jak będę miał dokładniejsze dane to dopiszę
        • yooop Re: Najbliższy weekend w Warszawie - co ciekawego 27.06.14, 10:21
          Znalazlam info o tej imprezie na FB, faktycznie wydaje się to ciekawa propozycja dla młodzieży i nie tylko. Co na to powiedzą moi goście nie wiem, problem będzie na pewno z koszulami maturalnymi, bo tych mieć nie będą. Podobnie jak nie weim czy zdecydują się tam wpaśc już dzisiaj, czy dzisiaj będą odpoczywać a zobaczą co i jak jutro
          • sweetabc Re: Najbliższy weekend w Warszawie - co ciekawego 27.06.14, 15:47
            Dokładne informacje masz na fan page Pomaturalna Strefa Chillu, tam znalazłam dokładnie rozpisaną imprezę na obydwa dni. Niestety, dzisiaj tak się złożyło, że teraz zamiast być na miejscu, moge napisać jedynie post i zazdrościć tym co już tam dotarli, nie mniej jutro sobie odbiją
                • 1-buc Re: wszędzie tan sam SPAM wklejasz 30.06.14, 21:39
                  SPAMERZY zawsze byli, są i będą bezczelni. Szczególnie ci z padających knajp
                  --
                  Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
                  [img]http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif[/img]
                  • sweetabc Re: wszędzie tan sam SPAM wklejasz 02.07.14, 23:42
                    Geniuszu, gdybyś był troszkę rozgarnięty, to być wiedział że impreza była z połączona warsztatami dotyczącymi kulinariów oraz projektowania mody, ciężko studio i warsztaty pomylić z knajpą. Piszesz o spamie, nie mając pojęcia najmniejszego co to było, gdzie to było i co w ogóle tam się działo, na jakiej zasadzie. I ty masz czelność pisać o bezczelności? Bo jak na chwilę obecną, to jej szczytem są twoje durne komentarze, w temacie o którym nie masz najmniejszego pojęcia, ba, gdzie nawet nie chciało ci się sprawdzić, gdzie jest dana impreza, czy ma cokolwiek wspólnego z knajpą, jak to określiłeś, jaki jest jej cel i co się na niej działo. Naprawdę widzę, że nick wybrałeś sobie znakomicie...
                    • yooop Re: wszędzie tan sam SPAM wklejasz 09.07.14, 21:25
                      Widzę, że juz nawet zapytanie się o imprezę, czy polecane miejsce buduje u pewnych osób wzrost ciśnienia i alergię? Jeżeli tak to zastanawiam się po co jest ogólnie forum? Skoro zapytanie się i info o imprezie (darmowej - nie wiem nie pytałam sie o ceny, nie sprzedawaałam biletów etc) jest hejtowane od spamu... A co do imprezy, to w sobotę moim się podobało - pewnie to też spam, tym razem w stosunku do wydarzenia, które było, minęło...nie mniej za chwile napiszę o MS w Brazylii, łapaczy spamu zapraszam za sobą, w końcu sprawa też będzie odnosiła się do imprezy
    • matmarha Re: Najbliższy weekend w Warszawie - co ciekawego 08.08.18, 17:14
      A może warto byłoby przy okazji wybrać się do tej popularnej restauracji Bubbles? Słyszałam, że jest tam naprawdę świetnie. Panuje tam przyjemny klimat, obsługa szybko reaguje na polecenia klientów. Co do dań nie wiem, które mogłabym polecić, bo wszystkie według mnie są wyśmienite. A można zjeść tam po regionalnemu, albo też można zakosztować coś z zagranicznej kuchni.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka