Dodaj do ulubionych

Szukam zarządcy do wspólnoty mieszkaniowej

IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.12.14, 14:53
Chcemy rozwiązać umowę z obecnym zarządcą - ponieważ nie sprawdza się, olewa naprawy, konserwacje i nasze prośby. Czy znacie może jakiegoś dobrego zarządce któremu można by było zlecić administrowanie budynkami wspólnoty?
Edytor zaawansowany
  • Gość: Pro-ma Sp.z o.o. IP: *.adsl.inetia.pl 31.12.14, 12:32
    Witam serdecznie,
    Z przyjemnością przedstawimy Państwu kompleksową ofertę dotyczącą administrowania nieruchomością wspólną. Jesteśmy firmą, która zatrudnia doświadczonych zarządców nieruchomości, administratorów oraz księgowe z wieloletnm stażem.Administrujemy nowo powstałymi wspólnotami mieszkaniowymi (bieżąca obsługa nieruchomości, wyszukiwanie ofert mających na celu zmniejszenie kosztów utrzymania części wspólnej oraz dochodzenie napraw usterek "podeveloperskich"), wspólnotami mieszkaniowymi w nieruchomościach powstałych w połowie ubiegłego stulecia ( administracja bieżąca wraz z przeprowadzaniem kompleksowych remontów), nieruchomościami będącymi własnością prywatną (kaminice czynszowe) oraz nieruchomościami komercyjnymi.
    Pomożemy Państwu zakończyć współpracę z dotychczasowym admnistratorem oraz zweryfikujemy poprawność dotychczasowego funkcjonowania nieruchomości (sprawdzenie dokumentacji technicznej oraz księgowej).
    Kompleksową ofertę przedstawimy Państwu po otrzymaniu informacji dotycząch nieruchomości.
    Proszę o kontakt na adres biuro@pro-ma.pl lub telefoniczy 669732000 (Piotr Wójcik)

Pozdrawam serdecznie i życzę Szczęśliwego Nowego Roku 2015
    Izabela Solińska
  • Gość: sperek IP: *.dynamic.mm.pl 01.01.15, 18:13
    Daję info: www.izarzadca.pl/wspolnota,4.html
    Od jakiegoś czasu korzystamy z ich usług we wspólnocie i jesteśmy zadowoleni. Koszt nie jest taki wysoki, wprawdzie znajdą się tańsze usługi ale tutaj masz tę wygodę,że masz stały dostęp online. Tak więc w każdym momencie możńa się porozumieć. Nie ma dyżurów jak w przypadku niektórych zarządców .
    Jesteśmy ogólnie zadowoleni, ograniczyli nam koszta. Wszystko jest prowadzone bardzo sprawnie.
  • Gość: gosc IP: *.static.chello.pl 02.01.15, 11:19
    mogłabym polecic znajomego chyba ze chcecie aby to bylo przez firme czyli drozej, jest to malzenstwo znaja sie na rzeczy i co najwazniejsze lubia to co robia.
  • kwatera2015 08.01.15, 10:34
    KWATERA Sp. z o.o. to ekspert w zarządzaniu nieruchomościami mieszkaniowymi, oferuje pełen profesjonalizm i szeroki zakres usług. Aktualnie zarządzamy zasobem o łącznej powierzchni ponad 390 tyś. m?. Wieloletnie doświadczenie i znacząca skala działalności gwarantują bezpieczeństwo we współpracy i wysoki standard świadczonych przez nas usług. Spółka posiada wewnętrzne procedury kontroli jakości i systemy operacyjne, dzięki którym proces obsługi Klienta jest przejrzysty i efektywny. Naszym celem jest satysfakcja właścicieli i użytkowników nieruchomości.
    Zapraszamy do kontaktu
    anna.misztal@kwatera.nieruchomosci.pl; 693-080-802
    oraz do zapoznania się z naszą stroną internetową www.kwatera.nieruchomosci.pl
    z poważaniem
    Anna Misztal
  • zarzadzanie-broyek 15.01.15, 12:34
    Dzień dobry,

jeżeli w dalszym ciągu szukają Państwo administratora uprzejmie proszę o kontakt na adres biuro@zarzadzanie-broyek.pl

Pozdrawiamy
  • Gość: Monika IP: *.holc.waw.pl 05.02.15, 15:20
    Polecam firmę Holc i Wspólnicy jeśli nieruchomość mieści się w Warszawie lub okolicach. To mała firma ale pręznie administruje naszym budynkiem. Naprawdę szczerze polecam!
  • waldemar.wojdalski 13.02.15, 09:21
    Polecam firmę Zespół Zarządców Nieruchomości Spółka z o.o. oddział Łódź ul. Brzeźna 3 tel. 693-08-576
  • Gość: Ryszard IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.02.15, 19:19
    Proszę o kontakt w sprawie zarządu nieruchomością wspólną.
    Ryszard Wróblewski
    Zarządca Nieruchomości
    nr lic. 23006
    519-162-461
  • Gość: SANTER IP: *.static.ip.netia.com.pl 11.03.15, 16:17
    Jeśli sprawa jest jeszcze aktualna, to serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością przedstawimy Państwu naszą ofertę.
    Agnieszka Jama, SANTER Zarządzanie Nieruchomościami Sp. z o.o.
    tel. 61 661 94 74, 505-448-405
    www.santer.pl
  • Gość: Piotr IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.02.15, 11:16
    PRO-DOM SERWIS. Administrują na terenie Warszawy. Dosyć mała firma, ale godna polecenia, bardzo dobra współpraca z administratorem. Tylko takich szukać. tel. 22 850-63-93. Myśle, że każda ich wspólnota wystawi rekomendacje
  • Gość: lidia biskupska IP: *.echostar.pl 26.02.15, 11:17
    Polecam firmę Zespół Zarządców Nieruchomości Sp. z o.o Poznań ul.Dąbrowskiego 30 A tel 693084229
  • Gość: raszewska IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 26.03.15, 13:55
    Witam
    Jestem administratorem wspólnoty mieszkaniowej i chętnie polecę swoje usługi w rzetelnym zarządzaniu Państwa nieruchomością.
    Z poważaniem
    Raszewska Urszula
  • mie.szkaniec 03.04.15, 12:25
    Polecam firmę K.O.N. Profes, mieszczą się przy ul. Zagójskiej 7 w Warszawie. Jakość ich pracy jest zdecydowanie wysoka, podchodzą bardzo poważnie do każdego problemu. Adres ich strony www.konprofes.pl
  • Gość: annkka01 IP: *.icpnet.pl 02.05.15, 20:34
    My właśnie szukamy zarządcy do naszej wspólnoty i zastanawiamy się nad nawiązaniem współpracy z tą firmą www.houseplus.pl/zarządzanie-nieruchomościami Słyszałam o nich wiele dobrego i podoba mi się ich oferta - chyba najlepsza jaką do tej pory widzieliśmy a jakby nie patrzeć w Warszawie sporo jest tych firm... W poniedziałek pewnie podejmiemy decyzję i w końcu uwolnimy się od obecnego pożal sie boże zarządcy.
  • krzysztofwojcik0 18.08.15, 13:46
    Po wieloletniej współpracy mogę spokojnie zarekomendować firmę modus24.pl/. Stan techniczny naszej kamienicy znacznie się poprawił, dzięki czemu udało się zaoszczędzić na ogrzewaniu. Wszyscy lokatorzy sa bardzo z nich zadowoleni.
  • 1-buc 18.08.15, 23:50
    Wyjątkowo badziewna autoreklama
    --
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    [img]http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif[/img]
  • Gość: BJ Zarządzanie IP: *.toya.net.pl 07.09.15, 10:15
    Witam
    Jeśli nadal szukają Państwo administratora dla swojej nieruchomości, zapraszam do skorzystania z mojej oferty.
    Jestem Licencjonowanym Zarządcą Nieruchomości Nr 28148 i chętnie polecę swoje usługi w rzetelnym administrowaniu Państwa nieruchomością. Posiadam konkurencyjne ceny od 0,40zł/m2. Dzięki praktycznym rozwiązaniom wprowadzamy udogodnienia dla właścicieli m.in. cotygodniowy dyżur na nieruchomości po godzinach pracy biura.
    Zapraszam
    BJ Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami
    tel. 792 202 141
  • Gość: pawel IP: *.173.14.120.tesatnet.pl 18.02.16, 17:49
    Jeśli zarządca nie działa w interesie osiedla to jest to firma z którą należy jak najszybciej zerwać umowę i to jedyne rozwiązanie. Absolutnie odradzam zatrudnienie firm, które nie mają doświadczenia, są nowe na rynku, nie mają opinii. Po prostu takie działalności zapewniają co najwyżej problemy. U nas działa gestor, wiem, że to firma, któ®a zarządza w wielu miastach w Polsce i istnieje już od kilkunastu lat i wywiązują sie ze swoich obowiązków na 100%
  • study_a 15.09.15, 12:55
    Myślę, że w kwestii zarządcy warto powierzyć wszystko firmie, która zajmuje się zarządzaniem nieruchomościami. Wiele dobrego mogę powiedzieć o firmie Progresline z Łodzi. Od lat korzystamy z ich usług i nie było dotąd żadnych problemów. Zawsze jest z nimi dobry kontakt i można liczyć na ich pomoc.
  • Gość: ksawek88 IP: *.toya.net.pl 09.05.16, 20:19
    Polecam firmę BJ Zarządzanie Nieruchomościami, dobry kontakt
  • Gość: Anna.k. IP: 212.191.173.* 24.05.16, 19:34
    Naszą Wspólnotą administruje EVAL Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami. Firma zawsze jest do naszej dyspozycji o każdej porze. Plan realizowany zgodnie z założeniami i przede wszystkim zaliczki są tak zaplanowane, że nie niszczą naszych kieszeni. Polecam z czystym sumieniem.
  • Gość: Misio IP: 78.138.126.* 02.06.16, 23:46
    Jasne
  • Gość: krakus IP: *.183.236.105.dsl.dynamic.t-mobile.pl 17.06.16, 18:21
    Dzień dobry.
    Jeśli ktoś z państwa poszukuje administratora nieruchomości na wynajem w Krakowie to serdecznie polecam krakowskizarzadca.pl
    Zajmują się kompleksową obsługą nieruchomości na wynajem, działają bardzo rzetelnie i robią wszystko dla dobra klienta.
  • 1-buc 23.06.16, 13:47
    Niesamowite, że wszystkie twoje wpisy na Forum reklamuję tę sama firmę. Cóż za zbieg okoliczności. A może usilne poszukiwanie klientów?

--
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    [img]http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif[/img]
  • zgryz44 12.03.17, 23:35
    Ogłoś się: www.OgloszeniaWspolnot.pl
  • patigan 12.09.17, 09:40
    Ze swojej strony mogę podsunąć firmę LemmonHouse która administruje naszym budynkiem na Białołęce. Mieszkam tu dwa lata i nie ma się naprawdę do czego przyczepić, dodatkowo mają fajne rozwiązanie e-wspólnota czyli platforma za której pomocą, której można się skontaktować z zarządcą budynku. Generalnie to polecam, żadnych problemów jak do tej pory.
  • pepe098 21.09.17, 14:19
    Przykładnie ze swoich obowiązków wywiązuje się warszawska firma Per modum. Współpraca układa się bardzo dobrze a wszystkie problemy związane z funkcjonowaniem osiedla są rozwiązywane na bieżąco.
  • Gość: w3742 IP: *.dynamic.chello.pl 06.11.17, 12:17
    Jeżeli nadal są Państwo poszukują administratora to z całym szacunkiem mogę polecić firmę ,,szczurek-wójciak'' Zarządzanie i Administrowanie Nieruchomościami. e-mail : biuro@szczurek-wojciak.pl
  • Gość: jestemale IP: 37.120.156.* 12.06.19, 08:14
    No a Zarządca Fadrowski? Jeden z lepszych zarządców w stolicy. Widzę różnice bo siostra mieszka i wsystko mają ogarniane zawsze na czas, a u nas w bloku wieczne niedopowiedzenia. Ale juz niedlugo bede wnioskowac zeby zmienic na fadrowskiego tez bo kurde tak byc nie moze ze od 3 miesiecy nie naprawione rzeczy sa i ciagle ktos zbywa ze juz juz robi

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka