Dodaj do ulubionych

Co sądzicie o GGKO jako o zarządcy?

IP: *.icpnet.pl 23.10.15, 10:49
Witam
Co sądzicie o firmie GGKO jako o zarządcy kamienic w Warszawie? Warto kupić mieszkanie w bloku, którym oni się opiekują? Myślałem o czymś na Ochocie.
Edytor zaawansowany
  • Gość: maciejj IP: *.icpnet.pl 23.10.15, 11:19
    GGKO zarządza wspólnotami mieszkaniowymi i nieruchomościami komercyjnymi w Warszawie od 1992 roku. Maja spore doświadczenie. Poza tym ze swojej strony oferują obsługe prawną , techniczną, administracyjna oraz sprzątanie. Jak dla mnie ich polityka jest na odpowiednim poziomie. Widać, że coś robią i nie sądzę by jakaś prywatna firma zajęła się tym lepiej od nich.
  • wirdor 18.11.15, 18:52
    Myślę, że warto kupić mieszkanie w bloku, którym sie opiekuje GGKO bo z tego co słyszałam mają ogromne doświadczenie i dobrze radzą sobie z zarządzaniem. Ostatnio zaglądałam na ich stronę i mają bardzo fajną i bogatą ofertę.Z tego co mówili mi znajomi to są zadowoleni ze świadczonych przez nich usług
  • Gość: AgataM IP: 5.254.65.* 19.11.15, 00:47
    Sama zaobserwowałam oraz czytałam na forach, że GGKO jako zarządca cieszy się dobrą opinią. Zresztą właściciel jakim jest m.st. Warszawa wiadomo, że zagwarantuje jakość świadczonych usług oraz bezpieczeństwo finansowe swoich klientów. Zwyczajnie wydaje mi się bezpieczniej kupić mieszkanie tam gdzie zarządcą jest GGKO. Dobrze jest też zwrócić uwagę na to w takim miejscu kupuje się mieszkanie aby móc wygodniej żyć. Bliżej miejsc do których codziennie musimy chodzić.
  • Gość: Ola IP: *.dynamic.mm.pl 27.11.15, 23:57
    Jeśli podoba się Tobie tam mieszkanie i okolica to dlaczego nie. Ja nie zwracam uwagi na to kto opiekuje się blokiem. Kupiłabym mieszkanie tam gdzie chcę zamieszkać. Jeśli podoba mi się mieszkanie w jakimś bloku, jest w dobrej cenie a okolica wydaje mi się bezpieczna.
  • Gość: Dinka88 IP: *.multi.internet.cyfrowypolsat.pl 05.01.16, 11:14
    Myślę, że warto. Wiem, że GGKO dobrze się opiekuje biurowcami, więc pewnie i tu dają radę ;) Na pewno to firma z wieloletnim doświadczeniem i zna się na swojej pracy. Nie zastanawiałabym się długo. Opinie mają dobre i można czuć się bezpiecznie.
  • Gość: Karlos8 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.16, 11:24
    Wiesz co osobiście nie miałem nigdy z nimi styczności, ale czytałem, że GGKO na przełomie ostatnich lat dokonało rewitalizacji całej dzielnicy Ochota, w związku z czym przeprowadzono ponad 120 termomodernizacji , odnowiono dziesiątki kamienic , postawiono nowoczesne place zabaw etc., więc brzmi to dosyć pozytywnie i zachęcająco. A najlepiej zrobisz jak się tam wybierzesz w sprawie jakiegoś mieszkania z konkretnymi pytaniami i zobaczysz jak Cię obsłużą, co Ci powiedzą etc. :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka