Dodaj do ulubionych

Szopi.pl - zakupy z dostawą do domu

19.01.18, 15:29
Korzystacie może z usług szopi.pl/ ? Jakie opinie? Polecacie? Nigdy dotąd nie zamawiałam produktów spożywczych przez internet, raczej tego unikałam, ale czasy się zmieniają i może warto zacząć korzystać z takich udogodnień...
Edytor zaawansowany
  • moniasojka 22.01.18, 11:55
    Zdecydowanie warto :) Korzystam z nich od czasu do czasu, ale to i tak duże udogodnienie. Czasami po prostu nie ma możliwości wyrobić się ze wszystkim, a gdzie tu jeszcze stać w kolejkach w Biedronce. Szoper zawsze ładne produkty wybierze, można się też umówić na konkretną godzinę dostawy.
  • jagodziankowa 31.01.18, 14:09
    Korzystałam we Wrocławiu, mogę jedynie polecić :) robiłam zakupy będąc w pracy, a odbierałam w domu, magia! Dużym atutem jest sama różnorodność sklepów, w których zrobią dla Ciebie zakupy. Mają potencjał, oj tak...
  • bognaa76 16.02.18, 11:09
    Też skorzystałam z ich pomocy we Wrocławiu, póki co raz, ale pewnie nie ostatni :D fajny start-up, dobrze widzieć, że dobre pomysły maja w tym kraju szansę na sukces :)
  • chflynn 20.02.18, 08:49
    W Krakowie działają fantastycznie :) tez początkowo miałam pewne obawy, ale pierwsze koty za płoty, jak to mawiają :D produkty dotarł nieuszkodzone i świeże, sama pewnie innych bym nie wybrała, a zaoszczędzony czas zostaje w kieszeni. Zawsze warto spróbować czegoś nowego.
  • natalie45 26.02.18, 12:46
    Dzięki, właśnie w Krakowie ich wypatrzyłam :) i chyba wreszcie się zdecyduję!
  • 1-buc 26.02.18, 21:41
    Ciekawe, ile jeszcze „osób z różnych miast” wypowie się na warszawskim forum o tym sklepie?

--
    Musiałem zarejestrować nick, bo pojawiło się mnóstwo buców
    [img]http://s2.rimg.info/9968084c97c517cc19279071930266e2.gif[/img]
  • Gość: Michał IP: *.korbank.pl 13.12.18, 18:42
    Ogromne prowizje na produktach! np. dziś za poledwiczkę, która w sklepie kosztowała 17zł zapłciłem 20zł. Nie wiem czy na każdym produkcie, ale na zdecydowanej większości co najmniej +/- 1zł prowizji. Dobrze, że to były dopiero moje 3 zakupy i się zorientowałem. Nie mówię, że ktoś mnie oszukał, bo sam podjąłem decyzję o kupnie(nieświadomy ceny w sklepie), ale to były moje ostatnie zakupy.
    Pozdrawiam.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka