Dodaj do ulubionych

Liceum dla dorosłych

IP: *.warszawa.vectranet.pl 05.09.13, 23:11
Witam. Orientuje się ktoś czy jeszcze można się gdzieś zapisać do liceum dla dorosłych? Mam 30 lat, nigdy szkoły nie skończyłem, jakiś czas pracowałem w Irlandii, ale wróciłem na stałe do Polski. Gdzie szukać?
Edytor zaawansowany
  • fantastic.stachurska 04.12.13, 07:53
    Na Śląsku, to bym wiedziała. Tu jak rozumiem chodzi o Warszawę, to niczego mądrego raczej nie polecę. Trochę o szkołach policealnych wiem i uczulam na część, ale nie wszystkie ogólnopolskie sieciówki.
  • Gość: Edith1990 IP: *.adsl.inetia.pl 05.03.14, 18:35
    Żadna inna inna szkoła nie dała mi dokumentu gwarantującego naukę bez ukrytych opłat i kar - tylko szkoła Żak!!! Zanim zdecydujecie się na szkołę dla dorosłych sprawdźcie dokładnie za co będą domagać się kasy. Ja raz wpakowałam się do szkoły w której trzeba było płacić za egzaminy, indeks, a nawet nieobecności!!! Teraz chodzę do Żaka i jest normalnie. Polecam
  • Gość: Tomasz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.03.14, 14:22
    A ja jestem zadowolony ze szkoły mydłowskiej, nie dane mi było pisać matury razem z rocznikiem, ale teraz sytuacja mi się ustabilizowała i w zeszłym roku zacząłem naukę w liceum dla dorosłych. Podoba mi się, że mamy małe grupy no i oczywiście system zaoczny.
  • Gość: Lilka IP: *.centertel.pl 14.04.14, 10:29
    Spróbuj zapisać się do Szesnastki. Fajne liceum dla dorosłych. Sama je kończyłam rok temu i jestem zadowolona. Miałam fajną klasę i fajnych nauczycieli.
  • Gość: gosć IP: *.internetdsl.tpnet.pl 22.05.14, 09:24
    blue education spróbuj tam uderzyc, wiem że mają LO dla dorosłych. Pozdrawiam
  • moblister 19.02.17, 20:39
    Są nawet i darmowe licea dla dorosłych, zależy w jakim mieście się szuka. Jeżeli w Warszawie, to można sobie po prostu wpisać w googlach "darmowe liceum dla dorosłych Warszawa", na pewno coś znajdziesz.
  • pankracy.krasnal 16.05.17, 12:39
    Ja polecam Blue Education, darmowe liceum, zero opłat, małe grupy, i nauczyciele spoko idą na rękę i się mozna porządnie przygotować do matury
  • Gość: uczeń IP: *.184.209.178.ipv4.supernova.orange.pl 20.01.18, 20:25
    Nie wiem z jakiego miasta jesteś, ale ja to mogę polecić Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące dla Dorosłych przy Warszawskiej Szkole Zarządzania - Szkole Wyższej (siedmiogrodzka.edu.pl/). Miła atmosfera, nauczyciele, którym zależy na dobrym przygotowaniu do matury. Warto uzupełniać edukację, bo pracodawcy na to bardzo patrzą.
  • polla27 19.12.18, 18:49
    Miałam podobną sytuację, tyle że stwierdziłam 2 lata przed Tobą, aby wrócić do szkoły. Chodziłam do www.cku1.edu.pl w Warszawie. Generalnie było sporo materiału do ogarnięcia, ale moim zdaniem to plus, gdyż dzięki temu udało mi się zdać maturę. Polecam każdemu kto chciałby wrócić do szkoły.
  • gwiazdeczka878 24.06.19, 15:32
    Kiedyś było w progresie, może jeszcze jest, trzeba by sprawdzić u nich na stronie. Ale wiem, że było spoko i matury szły naprawdę nieźle.
  • kate111 21.07.19, 19:18
    www.cku1.edu.pl w Warszawie

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka