Dodaj do ulubionych

Czy dyrektor gimnazjum odpowie za dokuczanie ch...

IP: *.acn.waw.pl 29.11.03, 01:30
Żadnych negocjacji! Dyscyplinarka!
Do środowiska nauczycielskiego musi wreszcie pójść wyraźny
sygnał: nie będzie tolerancji dla cynizmu i arogancji
wychowawców młodego pokolenia!
Obserwuj wątek
    • niech Re: Czy dyrektor gimnazjum odpowie za dokuczanie 30.11.03, 15:10
      "Żadnych negocjacji! Dyscyplinarka! Do środowiska nauczycielskiego musi
      wreszcie pójść wyraźny sygnał: nie będzie tolerancji dla cynizmu i arogancji
      wychowawców młodego pokolenia!"
      Napisze tylko tyle. To jest piekne. To powinno sie wykuwac w marmurze. To
      powinno sie tatuowac na czolach. To powinno sie umieszczac w elementarzach.
      --
      Tak sadze. Zalosne...
      ---------------------
      Jemy i piszemy
      .
    • chaladia Re: Czy dyrektor gimnazjum odpowie za dokuczanie 30.11.03, 16:24
      Obawiam się, że na pouczeniu się skończy, a jak sprawa "przyschnie", to ten
      psychopata dopiero odreaguje na młodzieży swoje fobie.
      Jakoś prędzej mogłem się spodziewać sprawiedliwości w PRLu niż w naszej
      demokratycznej, pięknej RP3.
      BTW: czy ktoś się orientuje, jaką opcję polityczną reprezentuje Pan Dyrektor?

--
      Salaamu Wa-alleikum

Chaladia Bolandi
    • Gość: XYZ Re: Czy dyrektor gimnazjum odpowie za dokuczanie IP: *.chello.pl 01.12.03, 11:42
      Zgadzam się. W tym przypadku człowiek popełniający "błąd" musi ponieść
      konsekwencje, nawet takie, które zaważyłyby na całym dalszym jego zyciu.
      Kierowca, który powoduje wypadek samochodowy, nawet niechcący, odpowiada
      karnie. W tym przypadku mamy do czynienia z bezmyślnościa i głupota. A od tego
      też czasem trzeba zapłacić podatek.
      Denerwują mnie określenia dyrektora "przyzwoity, porządny człowiek". Nikt, kto
      ma choć odrobine empatii tak sie nie zachowa. Od pedagoga wymaga się
      specjalnych predyspozycji, wyczucia a także właśnie empatii. Jeśli to zawiedzie
      trzeba zmienic zawód.
      • Gość: anka Re: Czy dyrektor gimnazjum odpowie za dokuczanie IP: *.acn.pl 01.12.03, 11:46
        Z tego co mówią mieszkańcy-ten chłopiec zgolił włosy.Bo wczesniej miał już
        odrośnięte.Więc uwaga dyrektora miała dotyczyć jego aktu woli,a nie
        niezamierzonych konskewencji chemioterapii.Czy tak jest?Nie wiem.

Pomyśl-jeśli dyrektor zapomniałby o chorobie chłopca to jego uwaga była słuszna.
        Być tak bezwzględnym wobec zapomnienia?
        A jego postawa jest ważna.Dzieci go lubią,wszyscy go szanują, ma autorytet.
        Niszczyć tylko za zapomnienie?
        Jeśli w ogóle miało miejsce i chłopak faktycznie nie ogolił się specjalnie.
            • Gość: XYZ Re: Czy dyrektor gimnazjum odpowie za dokuczanie IP: *.chello.pl 01.12.03, 12:37
              Nie bezkrytycznie. Przeczytałam artykuł w GW bardzo uważnie. S A M dyrektor
              przyznał się do słów, które wypowiedział. Nie kto inny tylko ON mówił, że
              wiedział o chorym uczniu tylko go nie pokojarzył. Jestem przeciwna przyjmowaniu
              w sposób bezkrytyczny wszystkich doniesień prasowych, ale równiez starowczo
              protestuję przeciwko zachowaniom takim, do jakich dyrektor się przyznaje.
              Czy pamiętasz dobrze ten artykuł?
              Jakbyś zareagowała gdyby to dotyczyło ( odpukać) Twego dziecka?
        • Gość: XYZ Re: Czy dyrektor gimnazjum odpowie za dokuczanie IP: *.chello.pl 01.12.03, 12:23
          Po chemioterapii człowiek wygląda nieco inaczej. I nie trzeba byc lekarzem,
          żeby o tym wiedzieć. Dyrektor wiedział, ze wśród uczniów ma jednego w trakcie
          leczenia nowotworu. Nie trzeba wielkiej wyobraxni ,żeby skojarzyć te dwa fakty.
          Lepiej nie zwrócić uwagi uczniom z ogolonymi na pałę głowami niz zrobić
          idiotyczną uwagę i zranić chore dziecko. O tej prostej prawdzie powinien
          wiedzieć dyrektor szkoły.
          Czy nie zdajesz sobie sprawy czym była ta uwaga dla i tak bardzo poszkodowanego
          przez los chłopca? Spróbuj stanąć w jego sytuacji. A do tego doszly problemy z
          nadpobudliwym kolegą. Nie twierdzę, że dyrektora szkoły trzeba spalić na
          stosie, mozna mu zaproponować pracę, gdzie brak wyczucia , nienajlepsze
          kojarzenie faktów i krótka pamięć nie będą przeszkadzać ani nikogo ranić.
          • Gość: anka Re: Czy dyrektor gimnazjum odpowie za dokuczanie IP: *.acn.pl 01.12.03, 12:34
            Ale on przyjął przeprosiny dyrektora.
            Problemem jest zapewnienie bezpieczeństwa,a nie wypowiedź,za którą przeprosił i
            co zostało przyjęte.
            Poza tym koledzy tego chłopca twierdzą,że jemu włosy już odrosły i on je
            zgolił.Więc nie wyglądał jak po chemioterapii,bo ta ponoć (na szczęście) była
            dawno.
            A jak jest?Kto to wie?Przecież w artykule jest przedstawiona racja tylko jednej
            strony.I pozostają tylko domysły.Jeśli mam możliwość wysłuchania ludzi,którrzy
            są stamtąd to dlaczego mam nie brać tego pod uwagę.
            Ale czy prawda będzię poznana?Pewno nie .:)))

Gdyby nie to,że sama się przekonałam niedawno CO może zrobić dziennikarz z
            niewinnym człowiekiem dla paru złotych (bo chyba o to chodzi w ostatecznym
            rozrachunku)to może też bym tak na ślepo wierzyła.
            • Gość: XYZ Re: Czy dyrektor gimnazjum odpowie za dokuczanie IP: *.chello.pl 01.12.03, 12:46
              Przeprosiny zostały przyjęte...........hm. A co mógł zrobic chłopiec?
              Nawymyslać dyrektorowi? Wygląd po chemioterapii to nie tylko brak włosów na
              głowie - często wypadają także rzęsy i brwi, wyostrzają się rysy. Wierz mi,
              takiego człowieka bardzo łatwo poznać.
              Etyka zawodu dziennikarza pozostawia wiele do życzenia - z tym się zgadzam, ale
              nie wszystkich żurnalistów do jednego worka. W tym przypadku uważam, że
              nagłośnienie sprawy i pietnowanie negatywnych zachowań dyrektora jest jak
              najbardziej uzasadnione.
              Ponawiam pytanie - co lepei - odpuścic ogolonym głowom chhłopaków, którzy
              zrobili to z własnej nieprzymuszonej woli czy skrzywdzic chorego?
              Aniu, ludzie chorzy są szczególnie wyczuleni i elementarne zasady dobrego
              wychowania zakazuja jakichkolwiek uwag.
              Czy gdybyś np. została potrącona przez samochód ( tfu, tfu) wystarczyłyby Ci
              słowa przepraszam wygłoszone przez skruszonego kierowcę? A moze domagałabys się
              ukarania winnego?
              Stań na miejscu tego chłopca i jego rodziców. Zastanów się czy nie mają prawa
              miec pretensji do dyrektora i czy ktos taki powinien zajmować się młodzieżą.
              Tak obiektywnie, z boku.
            • chaladia Żałosna jesteś... 01.12.03, 12:57
              Gość portalu: anka napisał(a):

> Ale on przyjął przeprosiny dyrektora.
              Skoro chłopak chciał chodzić do tej szkoły, bo ma tam przyjaciół, na dobrą
              sprawę - co miał zrobić?!

>Poza tym koledzy tego chłopca twierdzą,że jemu włosy już odrosły i on je
              zgolił. Więc nie wyglądał jak po chemioterapii, bo ta ponoć (na szczęście) była
              dawno.

A Ty wiesz, jak odrastają włosy po chemioterapii? Trochę tu, trochę tam.
              Dopiero po paru obcięciach całość się wyrównuje.

> A jak jest? Kto to wie? Przecież w artykule jest przedstawiona racja tylko
              jednej strony.

W artykule jest też wywiad z Dyrektorem. Czyli są zdania obu stron. Co więcej
              (i to chyba właśnie wburzyło internetową społeczność) - gość wypowiada się nie
              widząc nic złego w tym, co zrobił. I to skreśla go jako pedagoga.

> Gdyby nie to,że sama się przekonałam niedawno CO może zrobić dziennikarz z
              > niewinnym człowiekiem dla paru złotych (bo chyba o to chodzi w ostatecznym
              > rozrachunku)to może też bym tak na ślepo wierzyła.

Nie wiem, co może zrobić dziennikarz. Póki co stwierdzam, że sprawę
              przedstawiało już kilku dziennikarzy z różnych mediów (jakaś zmowa, masoneria,
              czy co?) Wiem natomiast, że ci ludzie podpisują się imieniem i nazwiskiem,
              czego nie da się powiedzieć o stronnikach Dyrektora, którzy nawet się nie
              logujecie na tym Forum. 100% z Was się nie loguje, co jest nie lada
              ewenementem. W ten sposób nie ma sposobu, by sprawdzić, ktoście-zacz są. Póki
              co, nie ma sposobu dowiedzieć się, kto to Anka, Pedagog, Gość i inni, co
              pisaliście dwa lata temu...

--
              Salaamu Wa-alleikum

Chaladia Bolandi
                • Gość: Anka2 UWAGA TYLKO TUTAJ..! IP: *.is.pw.edu.pl 01.12.03, 14:15
                  Cała prawda o straszliwym spisku wymierzonym w zacną i niepokalaną osobę
                  kochanego p.Dyrektora Naszego!Ten nikczemny i łajdacki plan od dawna dojrzewał
                  w głowie małego Kazia i jego rodziców.Ci ludzie nie cofnęli się przed niczym
                  aby go zrealizować.Na początku Kazio zasymulował chorobę nowotworową tak
                  udatnie że wzięto go do szpitala na leczenie i poddano radioterapii w wyniku
                  czego stracił włosy.Jednocześnie będąca w zmowie cyganka-czarownica najęła się
                  na gosposię u p.Dyrektora.Do wieczornej cherbaty dosypywała magicznego ziela a
                  gdy p.Dyrektor usnął mruczała mu do ucha MASZ NIENAWIDZIEĆ ŁYSYCH,MASZ
                  NIENAWIDZIEĆ ŁYSYCH...To musiało skrzywić jego psychikę!Tak więc gdy Kazio miał
                  wrócić do szkoły pułapka była już zastawiona.Niestety włosy zaczęły Kaziowi
                  samoistnie odrastać!Co za niefart...Teraz cały plan mógł wziąć w łeb.Niewiele
                  myśląc Kazio zgolił włosy-co za perfidia-a zarazem jego rodzice poinformowali
                  p.Dyrektora o chorobie syna.Wiedzieli że Cyganka rzuci na niego czar
                  zapomnienia,ale oni będą mogli powiedzieć "przecierz uprzedzaliśmy p.Dyrektora".
                  Dalej poszło jak z płatka.Zaczarowany przez Cygankę p.Dyrektor zwymyślał małego
                  Kazia od łysych chuliganów i wszyscy to usłyszeli.Czy to wystarczyło..?NIE,to
                  dopiero początek spisku.Mały Kazio najpierw teatralnie się rozpłakał a potem
                  wielkodusznie przyjął przeprosiny p.Dyrektora na którego czar przestał już
                  działać.Dyrektor był już skompromitowany i upokorzony,ale jeszcze nie
                  wykończony z kretesem.Przyszła pora na kolejne posunięcie.Do szkoły miał być
                  przyjęty agresywny uczeń z syndromem ADHD.Cyganka tak zaczarowała
                  p.Dyrektora.że ten MUSIAŁ wsadzić tego nadpobudliwca do klasy Kazia.Światły
                  umysł p.Dyrektora opierał się jeszcze mrocznym sugestiom.Ostatkiem wolnej woli
                  p.Dyrektor przeprowadził jeszcze skomplikowane obliczenia symulacyjne z
                  uwzględnieniem propabilistyki z których jednoznacznie wynikało że ryzyko
                  grożnej kolizjii między obiektami KAZIO i ADHD jest znikome i tylko o 0,0000001
                  promila większe niż gdyby w/w obiekty należały do osobnych zbiorów macierzy
                  (tj.do osobnych klas) gdyż zasadniczą przestrzenią kolizyjną jest szkolny
                  korytarz w limitowanym czasie h czyli przerwy.Nie wiedział biedak że spiskowcy
                  zainfekowali jego komputer wirusem który fałszował wyniki obliczeń!!!Teraz już
                  nic p.Dyrektora uratować nie mogło!Kazio z udanym przestrachem uciekł ze szkoły
                  a do kuratorium wpłynęła stosowna skarga.Jednocześnie dziennikarskie chieny z
                  rozmaitych brukowców w rodzaju GW rzuciły się na nieszczęsnego p.Dyrektora jak
                  sępy na padlinę,opisując całą sprawę tak tendencyjnie jak to tylko
                  możliwe.Wszystkie przedstawione tutaj fakty zostały zatuszowane gdyż Kazio-
                  łajdak przekupił dziennikarzy pieniążkami wyciągniętymi ze świnki-skarbonki...
                  Teraz,dzięki mnie poznaliście całą prawdę.To skandal aby podobne nikczemności
                  miały miejsce w cywilizowanym społeczeństwie.Brońmy p.Dyrektora bo jutro spotka
                  nas to samo.Kazio-psychopata jest wszędzie,czai się za każdym rogiem,tylko
                  czeka aby cię zniszczyć...
                  • plus.minus Re: UWAGA TYLKO TUTAJ..! 01.12.03, 21:27
                    Nie bronię dyrektora ale jesteście tak zaślepieni tym, co czytacie w Gazecie,
                    że nawet nie zastanowicie się, dlaczego dyrektor tak "wyzwał" chłopaka. Na
                    pewno nie za sam wygląd. Ja też słyszałem, że chłopak zgolił włosy a dyrektor
                    jest bardzo lubiany przez uczniów. Poza tym, nadanie rozgłosu sprawie po tak
                    długim czasie po prostu śmierdzi jakimś szantażem. Wydaje mi się, że
                    przeprosiny dyrektora załatwiają sprawę, której by nie było, gdyby chłopak był
                    zdrowy. Nazwanie zdrowego łysym chuliganem za uprawniające do takiego sądu
                    zachowanie i wygląd jest zupełnie normalne.
                    • Gość: Anka2 Re: UWAGA TYLKO TUTAJ..! IP: *.is.pw.edu.pl 01.12.03, 22:24
                      No właśnie SZANTAŻ z ust mi to wyjąłeś!A to dranie...Masz rację że p.Dyrektor
                      nie wyzwał Kazia za sam wygląd.Ten mały łajdak to łobuz i narkoman
                      demoralizujący całą klasę!Czy wiecie po co mu ten wenflon?On sobie nim co
                      wieczór wlewa dożylnie kompot z maku a starzy mu w tym pomagają!W jego domu
                      jest narkomańska melina a Kazio i jego kumple z bejsbolami terroryzują całą
                      okolicę.Cała szkoła kocha p.Dyrektora ale ze strachu się do tego nie
                      przyznają,za to wszyscy zapewniają że Kazio to fajny kumpel tylko dlatego że
                      się boją że koledzy Kazia obiją im mordę.Cieszę się że potwierdzasz że ten łysy
                      chuligan specjalnie zgolił włosy,im więcej ludzi będzie mówiło prawdę tym
                      lepiej.A zwlekali oczywiście z wyrachowania,tu też masz słuszność.Te łajdaki
                      były takie sprytne że wiedziały iż jeden incydent nie wystarczy by dyrektora
                      zadołować.Gdyby poskarżyli się od razu toby nie zrobili wrażenia.A tak
                      poczekali spokojnie na tę aferę ze znerwicowanym uczniem(którą jak napisałam
                      sami sprowokowali) i dopiero dowalili dyrektorowi.Musieli mieć pewność że
                      p.Dyrektor na pewno umiesci tego gościa w tej samej klasie i nie zmieni
                      zdania.A to zagrożenie dla zdrowia Kazia,śmiechu warte!Przecież wszyscy wiedzą
                      że "biedny chory Kazio" codziennie chodzi na siłownię,bierze sterydy i zabawia
                      się łamaniem rękoma podków.Ten umięśniony byk nie rozstaje się z kastetem i
                      gdyby tylko chciał mógłby jednym prztyczkiem posłać tego biednego nerwicowca do
                      piachu.Ale on sprytnie symuluje.Co za łajdak...Ja jeszcze słyszałam że w
                      Centrum Zdrowia Dziecka kumple Kazia urządzali na oddziale onkologii libację
                      podczas której wypili cały spirytus z zapasów szpitala.Lekarze boją się o tym
                      mówić bo Kazio zagroził że spali im tę budę razem z dzieciakami...
                      Więcej takich listów,trzeba mówić prawdę bo łyse chamstwo nas zdepcze.Dyrektora
                      zrechabilitować a Kazia do poprawczaka.GW bądż wreszcie obiektywna!
                      • plus.minus Re: UWAGA TYLKO TUTAJ..! 01.12.03, 22:42
                        Nie wiem, być może strzeliłem kulą w płot z tym szantażem. Chciałem tylko
                        powiedzieć, że sytuacja nie jest jednoznaczna. Rzetelność dziennikarska
                        nakazywałaby przedstawić konflikt od jego początku tzn. sprawdzić, co było
                        przyczyną takiej wypowiedzi dyrektora. A tak, skazani jesteśmy na domysły.
                        • niech Czesc rumba 01.12.03, 23:05
                          Anka (acn.pl) to swir. Podobno gdzies na forum sa nawet domysly ze to
                          prawdziwy swir. Zielone papiery itp. Mi nie sa potzrebne jej papiery -
                          wystarcza posty. A swirow tepie. Wiec ona sie odwija. A kazdy kto mi sie
                          odwija natychmiast staje sie fanem innej wariatki - anieli. A ty jestes jej
                          fanka. Ergo - anka = aniela = rumba = musicie zdywersyfikowac proszki. Ty
                          bierz czerwone, tamta zielone, trzecia niech gleboko oddycha.
                          PS. Mozesz zaspiewac. Muzyka itp.
                          --
                          Tak sadze. Zalosne...
                          ---------------------
                          Jemy i piszemy
                          .
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka