Karta prepaid Pekao Dodaj do ulubionych

Witam.
Piszę w sprawie karty prepaid w banku Pekao.
Chciałabym rozwiać kilka mitów i zapytań.
Od jakiegoś czasu szukam prawdziwej i konkretnej odpowiedzi i gdzie nie zapytam tam pojawiają się różne odpowiedzi.

1. Najbardziej chyba zagadkowe pytanie to czy aby założyć kartę prepaid w oddziale banku Peako trzeba podać swoje dane osobowe (imię, nazwisko, adres, pesel) i pokazać dowód osobisty? (Dodam jeszcze, że dana karta prepaid ma też być kartą na którą można przelać (doładować) z innych kont bankowych (osób trzecich) oraz wypłacać środki z danej karty.

2. Druga sprawa to czy właśnie można wpłacać jakieś środki z innych kont (osób trzecich) oraz czy można wypłacać środki z takiej karty prepaid.

Teraz mała ilustracja sytuacji.

Mam kartę prepaid, koleżanka wpłaca (o ile może) mi na poczcie czy też przelewem bankowym jakieś środki na moją kartę prepaid. Ja na następny dzień idę do banku/bankomatu i sobie wypłacam te środki.
Bardzo proszę o odpowiedź na te nurtujące pytania.

z góry bardzo dziękuję i pozdrawiam.
Przeczytaj całą dyskusję
  • drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.