Dodaj do ulubionych

blizna po pęknięciu

12.04.12, 16:19
witam. jestem 4 m-ce po drugim sn porodzie, pierwszy przebiegał w miarę ok, byłam nacięta, ale nie męczyłam się i pozszywali profesjonalnie - nic się nie działo i bardzo szybko doszłam do siebie, nawet poluzowania w pochwie nie odczuwałam tak bardzo, a stosunek miałam już 6 tyg. po porodzie i nie bolało. Drugi poród już przebiegał gorzej. położna z lekarzem stwierdzili, że dam radę bez nacinania krocza i byłam masowana przez położną aby się to udało - jednak w trakcie porodu popękałam -synek niestety wagi ciężkiej co nie wychodziło z usg, lekarz zszywał mnie 1,5 godziny. myślałam, że również będzie ok jak za pierszym razem, ale niestety - odczuwam ból podczas stosunku i to bardzo mocny. lekarz mówi, że to może boleć blizna po szyciu (pęknięcie było duże) i że z czasem przejdzie.czy można coś na to poradzić? ogólnie innych dolegliwośi nie odczuwam, choć wiem, że na pewno jestem znacznie luźniejsza w pochwie.
--
życie jest piekne gdy kochasz i jesteś kochany
Edytor zaawansowany
  • 1mzeta 13.04.12, 12:04
    To, że jesteś luźniejsza w pochwie to raczej zasługa porodu, a nie tego jak cię zszyli.
    --
    Zmieniłam nicka :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.