Dodaj do ulubionych

Przeziębienie a cc?

04.11.16, 17:50
Jestem w 36tc do tego jestem przeziębiona, mam straszny katar. Na wizycie ginekolog powiedziała "kuruj się, żeby się nie rozlazło na ucho, gardło, leżeć w łóżku, imbir, czosnek, cytryna, bo ci nie zrobią cc".
Do cc jeszcze trochę zostało czasu, kuruję się jak ginekolog zaleciła, jest coraz lepiej. Jednak nie daje mi spokoju to co powiedziała "bo nie zrobią ci cc". Moje pytanie dlaczego podczas infekcji nie można zrobić cc? Rozumiem, że infekcja to obciążenie dla organizmu, ale jak trzeba
....
Edytor zaawansowany
  • katarzynaoles 05.11.16, 00:39
    A tam :). No jasne, że lepiej nie być przeziębioną przed porodem jakikolwiek by on był, ale jak trzeba to trzeba i katar nie jest przeszkodą. Proszę się kurować, bo niewygodnie witać się z maluchem siąkając nosem :). Pozdrawiam
  • fragment_mnie 05.11.16, 11:48
    Dziękuję za odpowiedź, coraz lepiej się czuję. Mam nadzieję, że to końcówka i nic mnie nie dopadnie i będę mogła pełna sił przywitać córeczkę.
    Dziękuję za pomoc. Robi Pani świetną robotę
  • katarzynaoles 08.11.16, 17:36
    Dziękuję za miłe słowa :). Trzymam kciuki!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.