Dodaj do ulubionych

co to za typ skurczy/bólu

29.06.17, 23:33
Witam,
W trakcie porodu w pierwszej fazie odczuwałam, najpierw co 6 minut, potem częściej, bóle od kręgosłupa(?) promieniujące do ud. Praktycznie ten ciężki do zniesienia ból ud jest dla mnie obecnie tożsamy z bólem porodu, towarzyszył mi kilkanaście godzin, aż do pełnego rozwarcia. Skurcze parte to pikus, poszły szybko i sprawnie.
Poród byl wcześniaczy w 34 tyg., bez żadnych wspomagaczy, od pierwszych skurczów do szczęśliwego finału trwał 17 h. Teraz jestem w drugiej ciąży i zastanawiam się, czy może byc powtórka tego okropnego bólu ud?
Dodam,ze anatomiczne było wszystko prawidłowo, bez tyłozgięcia, łożysko na przedniej ścianie.
Edytor zaawansowany
  • 29.06.17, 23:37
    Ból "szedł" dokladnie zewnętrzną częścią ud, jakby po kości udowej.
  • 30.06.17, 17:44
    Mogę tylko powiedzieć, że nie Pani jedna odczuwała takie dolegliwości, choć na pewno nie są one typowe. Najprawdopodobniej były związane ze specyficznym uciskaniem na nerwy, ale nie umiem powiedzieć, czy pojawią się znów. Opierając się na doświadczeniu - nie sądzę. No i zapewne drugi poród będzie znacznie szybszy od pierwszego. Pozdrawiam serdecznie :)
  • 30.06.17, 20:57
    Dziękuję i oby Pani słowa sie sprawdziły!:)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.