Dodaj do ulubionych

Toksoplazmoza?

28.07.17, 11:05
Może jest cień nadziei że ktoś mnie uspokoi.
Moja przygoda z toksoplazmozą zaczęła się 1,5 roku temu, gdzie chciałam
zacząć starania o dziecko. Igm i igg dodatnie, awidnosc niska - po
konsultacji z zakaznikiem kazał wstrzymać się z zajściem w ciążę przez pół
roku. Po pół roku przyszłam do niego z kolejnymi wynikami Igm, igg się
obniżyły ale były dalej dodatnie a awidnosc średnia. Powiedział że skoro
miana spadają a awidnosc rośnie można śmiało się starać o dziecko. Po roku
jestem w 30 tc - miana Igm i igg dodatnie, awidnosc DALEJ ŚREDNIA. Jak
zobaczyłam te wyniki po TAKIM CZASIE dodatnie to wpadłam w panikę, lekarz
powiedział że na 99% nic dziecku nie będzie, bo chorobę przechodziłam długo
długo przed ciąża, ale zapisał mi antybiotyki, biore je dopiera od 3 tygodni. Mimo zapewnień strasznie się
boję... Potrzebuję potwierdzenia, że wszystko będzie ok! :(
Edytor zaawansowany
  • 31.07.17, 17:50
    Jest Pani już w 30 tc, a to dobrze wróży, bo rozumiem, że badania nie wykazały dotychczas żadnych nieprawidłowości u dziecka. Myślę, ze naprawdę może Pani polegać na opinii lekarza. Życzę spokoju i pozdrawiam serdecznie!
  • 05.08.17, 09:44
    Tak- żadne, nawet te bardzo szczegółowe badania nie wykazały żadnych nieprawidłowości (jedynie prawa nereczka malucha jest trochę większa od lewej i nieco zachodzi na kręgosłup - jednakże to podobno nie jest żadna wada, tylko taki urok malucha, który nie ma wpływu na nic). Aczkolwiek zawsze jest cień niepokoju, staram się być bardzo spokojna, ale wiadomo jak to jest:( katarzynaoles bardzo dziękuję za te słowa! :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.