Dodaj do ulubionych

Urodziłam, dziękuję...

10.06.08, 10:29
05.06.08, 9.20, 3620, 56 - mój kochany synek przyszedł na świat. Poród zaczął się nieoczekiwanie, bo prawie przez sen odeszły mi wody, pojechaliśmy do szpitala, skórcze zaczęły się o 2.00. W książeczce mam wpisane (ja nie pamiętam), że pierwsza faza - 4 godz, druga - 10 min. Skórcze parte odczuwałam jako dziwnie, ale przyjemne, te wcześniejsze były bardziej bolesne. Popękałam troszkę, więc było szycie i tu jedyny minus, bo dopadł mnie rzeźnik taki, że myślałam, że pokopię go i jeszcze szczerzy zęby "jaka wrażliwa". Aha poród odbierała położna, pozwalała mi na wszystko, aby było lżej, czasami tylko sugerowała pozycję, żeby szybciej. Rodziłam w Sokółce, nie musiałam liczyć na dobrą zmianę, cały czas wszystko było super.

Bardzo dziękuję p.Kasi i dziewczynom za wsparcie w oczekiwaniu, czasami jedyne wsparcie, życzę Wam wszystkiego dobrego!!! :)))
Edytor zaawansowany
  • 10.06.08, 10:39
    Gratuluję!
    --
    szczęśliwa mama
  • 10.06.08, 12:45
    gratuluję:)))
  • 10.06.08, 23:58
    Moje najseredeczniejsze gratulacje i uściski dla synka :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.