Dodaj do ulubionych

kolonie dla nastolatka

02.07.10, 14:52
Mieliśmy w tym roku nie wysyłać młodego na kolonie ze względu na kiepskie
oceny na świadectwie, ale postanowił się poprawic, więc zmiekliśmy.
Szukam teraz jakiejś last minute oferty.
Intersuje nas morze śródziemne, może Grecja.
Możecie podac jakieś sprawdzone biura albo gotowe wycieczki?
Edytor zaawansowany
  • miniaturkova7 08.07.10, 14:01
    A sprawdź sobie ofertę biura ok-tours, na pewno mają Grecję w ofercie dla
    młodszych. Nie powiem Ci jak z cenami dokładnie, najlepiej wejdź sobie na ich
    stronę. Z tego co się dowiedziałam, to już działają dość długo na rynku i radzą
    sobie, także warto zwrócić na nich uwagę. :)
  • marasbone 16.07.10, 16:38
    Mogę potwierdzić to co pisze miniaturkova7, ok-tours organizuje bardzo fajne
    obozy. Organizuje także obozy dla dorosłej młodzieży, że tak to nazwę, czyli
    ludzi w wieku 18-25 lat. Byłem na takim obozie w zeszłym roku w Bułgarii i było
    spoko.
  • czarny_winetu 20.07.10, 11:33
    Super fajnie dzięki.
    Na pewno rzuce okiem na ich ofertę.
    A wy byliście kiedykolwiek w Grecji? W ogóle warto tam jechać?
    Ja jeszcze nie byłem stąd te pytanie.
    Aha, i w którą część tego kraju najlepiej się wybrac?
  • marasbone 10.08.10, 15:18
    Byłem w Grecji, warto odwiedzić oczywiście Ateny, ale także taki półwysep co
    wygląda jak 3 palce (Halkidiki bodajże, a tam klasztor w Meteorach. Całkowicie
    odizolowany klasztor, na skale, żywność wciągają na koszach. Masz nawet na
    ok-tours oferty last minute do Grecji, dwa rodzaje kolonii.
  • czarny_winetu 31.08.10, 19:19
    No i tak właśnie się stało.Skorzystaliśmy z ich oferty i mały z last minute
    pojechał do Grecji. Wczoraj wrócił. Zadowolony, uchachany jak nigdy :) Dzięki za
    porady, bez was w życiu bym na to biuro podróży nie trafił :)
  • doroti1983 22.05.11, 10:52

Grecja, Bułgaria i Włochy- to chyba najczęstsze kierunki wyjazdów młodzieży. Ja osobiście polecam Bułgarię. Rimini jest już mocno zniszczone i zużyte... brudno i wszystko jest zniszczone. Grecja... jakoś do mnie nie przemawia, ale to może moje osobiste uprzedzenie.

Polecam przejrzeć ofertę BUT - obozy dla młodzieży i obozy studenckie.
  • dorota.k2 12.02.12, 21:12
    polecam BUT, co prawda ja już z kolonii i obozów wyrosłam, ale teraz bez obaw z nimi mogę wysłac swoje dziecko na kolonie
    www.but.waw.pl/
  • kiel23 27.03.12, 15:09
    ja polecam kolonie i obozy z expert-kids.pl.
    podaję stronkę z ich ofertą na 2012 - kolonie.szczecin.pl/
    wiem, że sprzedają też ofertę Atasu - tzn. obozy dla młodzieży w całej Europie - najlepiej do nich zadzwonić - 91 4 220 886 lub 600 500 552 lub stronka expert-kids.pl/.
    Moja córka była z nimi w zeszłym roku w Łazach nad morzem i była bardzo zadowolona.

• waikiki2011 27.03.12, 15:16
    Nie spamuj kiel23
    Cytat:
    Moja córka była z nimi w zeszłym roku w Łazach nad morzem i była bardzo zadowolona.

Hehe dobre sobie... Dość prymitywny spam.
  • kiel23 29.03.12, 10:29
    Wyobraź sobie,kimkolwiek jesteś pani waikiki, że dzieci: opiekunów, organizatorów, znajomych organizatorów, właścicieli ośrodków wczasowo-kolonijnych itp. też jeżdżą na kolonie. Co więcej, mogą być z tego powodu zadowolone. Wypowiadanie się przeze mnie jako rodzica uczestnika kolonii, jest w pełni uzasadnione. Chociaż właściwie nie wiem po co wdaję się z tobą w tę polemikę. To chyba po prostu zwykła irytacja. Na szczęście to wolny kraj i każdy może pisać co chce. Mimo wszystko pozdrawiam.
  • cyrkonia11 18.04.12, 17:31
    Ja chciałam się Was zapytać o wiek dziecka. Widziałam w ofercie tego biura BUT ze stolicy że mają kolonie już dla dzieci w wieku 5 lat. Fakt, ciut się obawiam ale sama jak miałam 6 lat byłam na swojej pierwszej kolonii a napewno taki rodzaj odseparowania, z dala, z innymi dziećmi napewno wpływa na rozwój samodzielności dzieci i innych aspektów. jak myślicie? w jakim wieku dzieci wasze pierwszy raz były z dala od Was?
  • brams3 17.04.12, 14:30
    Może i tak ale zanim wyślecie swoją pociechę sprawdźcie jego opinię i atesty wymagane przez kuratorium bo być może jest to zwykły ośrodek wypoczynkowy a kusić może każdy swoją oferta.
    --
    wakacyjne wioski kolonijne
    bullerbyn.pl/wakacje+dla+dzieci+2012
  • kolonianadmorzem.pl 03.01.13, 09:43
    Polecam kolonię nad morzem w Pogorzelicy- organizator: Stowarzyszenie
    Termin: 29.06-12.07.2013r.
    Organizujemy kolonie od 13 lat!
    www.kolonianadmorzem.pl

Pozdrawiam
    Anna
  • maj.uncja 29.05.13, 15:58
    I jak już coś wybrane? Koniec roku zapasem, więc to chyba ostatnio dzwonek aby podjąć decyzję :)
  • anow0885 07.06.13, 08:09
    Ja swoje dzieci wysyłam do Brennej k/Wisły z Rospondem. W zeszłym roku syn też był z nimi i wrócił zachwycony. Chyba są jeszcze miejsca, polecam :)
  • jul-y 02.05.13, 22:12
    W zależności od zainteresowań dziecko warto wysłać na jakiś obóz tematyczny, żeby rozwijało pasje, a przy okazji poznało ludzi o podobnym hobby.

Na przykład Vogue Travel ma fajną ofertę, w tym między innymi obozy muzyczne (który nastolatek nie chciał kiedyś grac na instrumencie? :))

voguetravel.pl/oboz-ciezkiego-grania.334.t1,polska.2,obozy-letnie.html
    voguetravel.pl/oboz-gitary-basowej.341.t1,polska.2,obozy-letnie.html
  • jerry2475 31.05.13, 10:15
    Sprawdź proszę ofertę biura podróży Antavia. Specjalizują się w organizowaniu wyjazdów dla dzieci zarówno w kraju jak i za granicą. W tym roku mają przyjemny konkurs fotograficzny, pozwalający wygrać atrakcyjne nagrody. Polecam odwiedzić ich profil na facebooku.
  • maj.uncja 05.06.13, 19:41
    Fajnie, że dajecie szanse rodzicom poszukania informacji ;) Jak widzę temat został tylko w jednym celu odświeżony ;/ a szkoda. Ciekawe ile reklam po tym poście się pojawi.
  • doroti1983 09.06.13, 15:31
    Jeśli rodzice do tej pory nie wybrali sesnownej oferty to faktycznie są z ręką w nocniku...

Zainteresoowanych odsyłam:
    - na FB do profilu o koloniach -> www.facebook.com/kochamykolonie
    - na forum stricte kolonijce -> www.forumkolonijne.pl/
  • maj.uncja 23.06.13, 18:08
    To prawda. Nie wiem czy jeszcze jakieś biuro przygarnie dziecko na kolonie. Ale wszystkim rodzicom życzę powodzenia w szukaniu ;)
  • koraana 23.06.13, 18:46
    e ja myślę ze jeszcze jest sporo miejsca. moja młoda była dwa razy na wyjeździe szkolnym zorganizowanym przez bp. margotravel...- obóz zimowy i zielona szkoła. mają także wakacje, także zastanawiam sie czy nie wysłać jej na obóz za granicę....mają jeszcze miejsca także na razie rozważamy takie wakacje:)
  • mateoo133 24.06.13, 00:14
    BUT ogarnia fajne, tematyczne kolonie dla dzieciaków www.kochamykolonie.pl/
  • doroti1983 24.06.13, 07:42
    Przygarnąć, to napewno przygarnie... z Pocałowaniem w rękę. Niestety branża turystyczna chyba nie jest w najlepszej kondycji, więc kazdy walczy o klienta. Nie wyobrazam sobie sytuacji, by jakieś biuro odmówiło znalezienia oferty dla aktualnego klienta. Terminy mogą być tylko średnie, bo np. sierpniowe i to bliżej końca.

No własnie, czy są tu jacyś rodzice, w takiej sytuacji? Czy jest ktoś, komu biuro odmówiło?
  • koraana 24.06.13, 21:11
    no jak nie przygarnie? niemożliwe... przecież ostatnio właśnie byłam w tym biurze podróży i mówili ze mają miejsca....zresztą wydaje mi się, że jeżeli biuro nie ma już miejsc na swoim obozie to sprzeda obóz innego biura, a od tego mają przecież marże...
  • maj.uncja 25.06.13, 21:43
    Hehe widzę, że zasiałam ziarnko niepewności :D Co do sprzedawania wycieczke innego biura to nie wiem. Ale myślę, że Doroti ma rację z tymi terminami :)
  • pol.ly 29.06.13, 21:54
    Moje dzieci upodobały sobie wyjazdy z Biurem Podróży Antavia. Muszę przyznać że i mnie się podobał pobyt w Grecji. Wyjazd zorganizowany z pomysłem, dużo atrakcji i świetni ludzie
  • maj.uncja 30.06.13, 21:14
    taaak?! A coś więcej napiszesz na ten temat?
  • my_ona 04.07.13, 09:56
    Oświata z Katowic ma fajne kolonie dla dzieci, szwagierka w zeszłym roku wysyłała młodsze do Łeby i były mega zadowolone, super ośrodek i pomysłowa kadra, wiem że mają też jakąś zagranicę, nasz jest jeszcze za mały ale jedziemy z nimi na wczasy :)
    --
    [url=http://www.suwaczki.com/][img]http://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k2x8kv480.png[/img][/url]
  • 2marta366 20.07.13, 15:14
    Wybór jest na prawdę duży, ważne tylko żeby dobrać odpowiedni wyjazd dla swojego dziecka. Korzystacie z rankingów, gdy wybieracie biuro i ofertę? Czy inaczej sobie radzicie???
  • karol-cia15 02.04.14, 22:02
    Wiesz co, BUT ma bardzo wiele ofert na obozy, kolonie czy tam wyjazdy jednodniowe, dedykowane właśnie młodzieży, może zorientuj się u nich.
  • werkaa70 28.05.14, 12:01
    Zdjęcia z clubbingu młodzieży organizowanego
    przez BUT
    www.facebook.com/BUT.Warszawa.Watch
  • emdzejnumber1 29.06.14, 19:39
    Ja uważam, że lepiej jest wysłać dziecko na kolonie w Polsce. Bardzo fajne programy ma ośrodek Odys w Tresnej. Moja córka za każdym razem wybiera inny temat obozu, w tym roku jedzie na obóz konny. Sparwdzcie sami: www.hotelodys.pl/
  • aleobozykolonie 05.01.15, 12:12
    Oprócz kwestii "jaki obóz/firmę wybrać?" proponuję także zastnaowić się nad formą podpisania umowy i negocjacji z biurem podróży. Kiedy wysyłamy na obóz rodzeństwo oczekujemy - słusznie z resztą - rabatu, ale jeśli jednak wysyłamy swoje dziecko i namawiamy na obóz znajomych rodziców, to sprawa nie jest już taka oczywista. Dlatego polecam nową aplikację aleobozykolonie, która obsługiwana jest przez FB, a pomaga zgłosić taki wspólny wyjazd organizatorowi, dzięki czemu otrzymujemy kod rabatowy. Im więcej ludzi tym taniej - wpierw o 50zł, poprzez kilkaset złotych, aż do momentu kiedy otrzymujemy 100% zniżki! :) jak ktoś chce więcej na ten temat to zapraszam na stronę: aleobozykolonie.pl
  • mama-jana 13.03.15, 10:10
    mój syn był w zeszłym roku na obozie w anglii - Brighton ze szkołą Olton. Był bardzo zadowolony. Trafił na świetną rodzinę. W tym roku mamy inne plany rodzinne ale za rok znowu pojedzie.
  • martafit.pl 17.03.15, 17:54
    Osobiście polecam atrakcyjne kolonie w siodle w Kompleksie Hotelowo-restauracyjnym Borowianka w Ostrowie Wlkp. dzieci jeżdżą na koniach 3 godziny dziennie, mnóstwo dodatkowych atrakcji, tj park linowy, aquapark i codzinnie pobyt nad jeziorem. martafit.pl/wakacje-w-siodle-dla-dzieci-i-mlodziezy/
  • bystrzak_tychy 16.04.15, 15:47
    Akademia BYSTRZAK z Tychów organizuje Letni Obóz Przygody. Będzie dzień indiański, dzień bajkowy, czy dzień z Duchem Gór. Praktycznie każdego dnia coś innego i zawsze kreatywnego. Z innych atrakcji np. całodniowa wycieczka do Skalnego Miasta w Czechach. Więcej szczegółów tu: www.tychy.bystrzak.org/aktualnosci
  • waikiki2011 16.04.15, 16:45
    Spamujesz Bystrzak i zaśmiecasz forum.
  • natboho 03.07.19, 13:36
    Córkę wysyłam w tym roku na kolonię językową do Gdańska do Toddler British Centre i zapowiada się całkiem ciekawie. Zajęcia z native speakerem. Będą też dzieci z zagranicy. W ten sposób bez problemu poćwiczy angielski.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka