Dodaj do ulubionych

OBÓZ JĘZYKOWY organizator ATAS

17.03.15, 13:46
Zastanawiam się nad ofertą Atas obóz językowy w Londynie lub na Malcie.Szukam opini.Moze ktos był i napisze jak to naprawdę jest.Jakie sa warunki mieszkaniowe itd.
Edytor zaawansowany
  • klicia90 22.01.16, 14:34
    Polecam wszystkim obozy językowe organizowane przez Szkołę Języków Obcych The Best. Poza atrakcyjną nauką języka angielskiego z anglojęzycznymi nauczycielami w programie jest mnóstwo atrakcji takich jak wycieczka do jednego z największych aquaparków w Europie, Paintball, ściana wspinaczkowa, rafting po Dunajcu, wycieczki górskie, kule wodne, strzelania z łuku i to wszystko w cenie obozu. Przyjmują dzieci od 10 roku życia. Moje dzieci wróciły tak szczęśliwe z obozu, że już czekają na kolejne wakacje i kolejny wyjazd! Naprawdę polecam! Jakby ktoś był zainteresowany podaję link do szkoły językowej, która jest organizatorem obozu: www.szkolathebest.pl
  • marsro 24.01.16, 14:53
    Zapraszam na www.travel-navigator.pl
    Proszę wypełnić formularz kontaktowy.
    Doradzimy i zorganizujemy 40% taniej niż konkurencja
  • olanana90 28.04.16, 19:40
    Nie wiem jak to działa w Atas, nie korzystałam z ich usług
    Polecam szkołę języków obcych LEXIS, wiem, że są najlepszy. Nigdy nie miałam z nimi problemów, wszystko załatwiali szybko :)
    Warunki są różne, to zależy od obranej szkoły)
    www.lexis.edu.pl/anglia_kursy-krotkie.htm - tam masz wszystko o szkołach w Anglii
    www.lexis.edu.pl/malta_lal.htm - tam masz o Malcie :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Booking.com
Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.