Dodaj do ulubionych

wyrwanie zęba - 8 - gdzie??

10.09.09, 15:11
witam
muszę wyrwać górną prawą 8. Poprostu zaczyna rosnąć krzywo tak że zaczyna mi się wżynać w policzek co nie jest miłe i do tego jest tam niewielki ubytek.
nigdy nie miałam rwanego zęba i stąd moje pytanie: gdzie polecacie wyrwać zęba żeby nie bolało?? jakieś namiary na chirurga bądź stomatologa...
Edytor zaawansowany
  • Gość: mg IP: 212.160.86.* 10.09.09, 17:06
    ja ciupałam wszystkie 8 -emki w Janik-Medzie 2 w III Alej u pani dr
    Janik. Znieczulenie brałam za 30zeta i bez kłopotu
  • Gość: hi- fi IP: 195.205.202.* 10.09.09, 21:41
    Ja wyrywalem tez w Janik med ,ale jeszcze gdy byl kabinet w 1 aleji. Wczesniej
    mialem problemy,bo wszyscy sie bali. Robilem przeswietlenia,bo moze mam korzenie
    splatane lub bardzo głeboko, wysylali mnie na chirurgie na ul.PCK zreszta bylem
    tam,ale gdy przez drzwi zobaczylem pacjenta na fotelu -do gory nogami to
    zrezygnowalem. A tam w gabinecie taka mila pani o rudych włosach,przytulila sie
    do mnie i myslalem,ze przygotowuje sie do rwania. Gdy przestala,bylo juz po
    sprawie.Ja przez kilka dni biegalem od jednego koniowala do drugiego,a tu jedna
    kobieta zalatwila sprawe i to jak u dziecka. Niestety juz pozniej jej nie
    widzialem. Zycze powodzenia
  • Gość: up IP: *.dynamic.gprs.plus.pl 13.09.09, 21:59
    up
  • Gość: ja IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 14.09.09, 21:56
    Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna - ul. Kilińskiego 166. u p. Bzdęgi
    wyrwalam 4 osemki. najpierw polecam zrobic przeswietlenie, najlepiej od razu
    tzw. panoramiczne (ok. 30zl) np. na kosciuszki 9a (za kinem pare metrow).
    polecam p. Bzdege, zabiegi w srody w godzinach poranych.
  • Gość: ja IP: *.nat.umts.dynamic.eranet.pl 14.09.09, 21:58
    Specjalistyczna Przychodnia Stomatologiczna - ul. Kilińskiego 166. u p. Bzdęgi
    wyrwalam 4 osemki. najpierw polecam zrobic przeswietlenie, najlepiej od razu
    tzw. panoramiczne (ok. 30zl) np. na kosciuszki 9a (za kinem pare metrow).
    polecam p. Bzdęgę, zabiegi w srody w godzinach poranych.
    zeby wyrywane na nfz. zawsze ze znieczuleniem. zatem bezbolesne rwanie;)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.