Dodaj do ulubionych

gdzie rodzic?parkitka czy tysiaclecie?

20.09.09, 08:27
dziewczyny,bardzo bym byla wdzieczna za podpowiedzi kobiet ktore
rodzily w ciagu 2 miesiecy na parkitce lub na tysiacleciu.Kiedys
same dobre opinie szly z tysiaclecia,teraz jest odwrotnie,podobno
swietnie odbieraja porod na parkitce a tysiaclecie zeszlo na
psy.prosze o opinie.
Edytor zaawansowany
  • nikol_17 05.01.10, 20:34
    A ja proponuję szpital w Blachowni,nie przepełniony,nie musisz dawać w łapę żeby godnie urodzić.Ja tam rodziłam i polecam z czystym sumieniem.
  • justynek2009 06.01.10, 15:20
    Mogłabyś napisać coś więcej o szpitalu w blachowni??czy trzeba mieć tam swojego
    lekarza?jakie są położne?czy można rodzic w innej pozycji niż leżąca lub siedząca??
    --
    www.suwaczki.com/tickers/8p3oqqmzsfadfmr0.png
  • nikol_17 07.01.10, 15:32
    Ja nie miałam swojego lekarza.Położne są super,pomagają przed i po porodzie,panie od noworodków też są ok.Jak masz jakiś problem to zawsze pomogą.Ja rodziłam w marcu więc kibelek i prysznic w opłakanym stanie,teraz jest tam remont więc jest na pewno lepiej.Ale liczy się atmosfera a nie kibelki :).Po porodzie spokojnie leżysz w sali 5 lub 6 osobowej,spokój i cisza.Nie ma przeludnienia jak w innych szpitalach.Można rodzić z partnerem bez problemu.Rodzić można w pozycji leżącej i na worku sako(nie wiem jak to się pisze) -innych możliwości chyba nie ma.Najlepiej jak tam pojedziesz i porozmawiasz z położną,która będzie na dyżuże i ona wszystko Ci wyjaśni.
  • mokika1 07.01.10, 22:18
    A ja polecam klinikę Eskulap w bielsku-białej, wiem że kawałek drogi ale
    spokojnie się dojedzie ;) jest to klinika ktora ma podpisaną umowe z nfz i za
    poród ze znieczuleniem zzo!!! i wizyta u gin i anestezjologa płaci się 410zł
    (przynajmniej rok temu tyle było). Opieka świetna, nikt się nie ogląda za kasą
    jak u nas, sale 2-osobowe z własną łazienką i wszystkimi higienicznymi
    akcesoriami. Można rodzić z partnerem. Tam naprawdę rodzi się po ludzku
  • izabela_adam 31.01.10, 13:31
    polecam parkitke. lezalam tam 2 miesiace a potem rodzilam i nie bylo rzeczy z
    ktorej bylabym jakos bardzo niezadowolona. warunki w porzadku. lozka porodowe
    nowe, polozne ok, lekarze ok, pielegniarki fajne babki. moze szczerze polecic.
    --
    Iza - mama Ninki 17.10.2008

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka