Dodaj do ulubionych

Prezydent RP przyjeżdża na dożynki

03.09.10, 00:06
Nikt go tu nie zaprasza!
Komora non grata!
Obserwuj wątek
    • Gość: Tomasz Jaskóła Re: Prezydent RP przyjeżdża na dożynki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.09.10, 06:49
      To dla mnie szokujące!!!! Jak można tak pisać? Sam głosowałem na Kaczyńskiego i
      swojego wyboru się nie wstydzę, ale mamy wybranego demokratycznie Prezydenta RP!
      Pisanie, że nie jest zaproszony do Częstochowy jest śmieszne i błazeńskie!

Prezydent RP JE Bronisław Komorowski może jeździć gdzie chce!

Jestem dumny, że Prezydent nawiązuje do tradycji - również tej przedwojennej i
      przyjeżdża do Częstochowy na Jasną Górę na dożynki. I tyle.

pozdrawiam

Tomasz Jaskóła
      • Gość: celebryta Do Jaskóły IP: 109.243.144.* 03.09.10, 13:51
        To,że piszesz w ten sposób o prezydencie Komorowskim jest jak najbardziej zacne...

Nie mniej uważam Cię po tym publicznym wyznaniu o miłości i glosowaniu na
        kaczora za wyjątkowo obrzydliwe..

Wielki qu...liberał,który się lansował od zawsze, na człowieka centrum a poparł
        kaczkę..Wstyd Jaskóła!Wstydź się i nie pisz farmazonów,że nie masz się czego
        wstydzić!
      • pluto37 Re: Prezydent RP przyjeżdża na dożynki 04.09.10, 05:05
        Gość portalu: Tomasz Jaskóła napisał(a):

> To dla mnie szokujące!!!! Jak można tak pisać? Sam głosowałem na Kaczyńskiego i
        > swojego wyboru się nie wstydzę,
        > Tomasz Jaskóła

Nie wstydzisz sie? To czego niewinna mlodziez uczysz?
        Gdybym byl licealnym nauczycielem to wstydzilbym sie przyznawac, ze moim wzorcem
        postepowania jest polityczny lobuz, sadowy klamca zmieniajacy poglady jak rekawiczki dla zdobycia
        paru glosow sierot po komunie.

Nie wstyd ci ? Niezla nauka dla mlodych jesli ich nauczyciel, ktory ma objasniac swiat polityki
        objawia, ze wspiera prostytucje polityczna w najgorszym wydaniu?
        Faktycznie Tomaszu JASKOLO! Glosowanie na typa co w szatkach antykomunisty plackiem lezy
        przed komunistycznym kacykiem i wchodzi bez mydla w dolne plecy takim tuzom demokracji jak
        OLEKSY czy NAPIERALSKI i oglasza, ze ON TEZ LEWICA.

BRAWO!!!
        Zaczal sie szkolny rok. Dales mlodziezy pokaz nauczycielskiej postawy obywatelskiej.
        Teraz nie pozostaje ci nic innego jak pojsc kawalek dalej.
        Kolejny stopien edukacji powinni mlodzi posiasc w agencji towarzyskiej.
        K...stwo polityczne juz poznali.
        teraz kolej na reszte!
        • Gość: Tomasz Jaskóła Re: Prezydent RP przyjeżdża na dożynki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.10, 08:36
          Mylisz wzorzec postępowania ze złożonym głosem w wyborach. Wyrywasz moje słowa z
          kontekstu. Głosowałem na Kaczyńskiego i nie zamierzam się z tego tłumaczyć. Ty
          natomiast nie zmieniłeś się na tym forum. Nadal nie potrafisz zaakceptować, że
          ktokolwiek mógłby myśleć inaczej niż ty. Zacznij organizować polowania w USA na
          tych, którzy lepiej rozumieją rzeczywistość od Ciebie i też na Kaczyńskiego w
          tych wyborach głosowali (wiedzieli kim jest Marek Dukaczewski).

A teraz dla ułatwienia chciałbym dodać listę paru osób, które stanęły w
          komitecie poparci dla Jarosława Kaczyńskiego.

Częstochowski Komitet Poparcia Jarosława Kaczyńskiego, Kandydata na Urząd
          Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

1. Wacław Baczyński – Prezes Towarzystwa Miłośników Lwowa i Kresów
          Południowo-Wschodnich; radny Miasta Częstochowy
          2. Mirosław Kowalik – przewodniczący Zarządu Regionu NSZZ „Solidarność” w
          Częstochowie
          3. Ks. Ryszard Umański – kapelan „Solidarności” i wielu środowisk zawodowych
          4. Dr Konrad Głębocki – pracownik naukowy Politechniki Częstochowskiej; jedyny
          przedstawiciel Polskiej Akcji Katolickiej w prestiżowym, światowym sekretariacie
          Akcji Katolickiej w Rzymie
          5. Iwona Młodkowska-Przepiórowska – archeolog; b. dyr. Muzeum Częstochowskiego
          6. Andrzej Kornobis – przewodniczący ZZ Policjantów Garnizonu Częstochowskiego
          7. Zbigniew Burda – artysta fotografik
          8. Izabela Tyras – prezes częstochowskiego Oddziału Civitas Christiana
          9. Urszula Giżyńska – redaktor naczelny Tygodnika Regionalnego „Gazeta
          Częstochowska”
          10. Edward Kędziorski – członek władz krajowych Stowarzyszenia „Solidarni dla
          Niepodległości”
          11. Marian Zalewski – lider Solidarności Rolników Indywidualnych Ziemi
          Częstochowskiej
          12. Dorota Tomczyk – prezes Fundacji „Pomóżmy Dzieciom Poznać Świat”
          13. prof dr hab. Zygmunt Bąk – rektor Akademii. Jana Długosza w Częstochowie
          14. prof dr hab. Teresa Grabińska – nauczyciel akademicki
          15. prof dr hab. Ludwik Kania – Politechnika Częstochowska
          16. Lech Mastalski – historyk wojskowości Ziemi Częstochowskiej okresu II
          Rzeczypospolitej
          17. Stanisław Ziębacz – prezes Stowarzyszenia Rozwoju Demokracji Lokalnej i
          Zwalczania Patologii „Nasz Wspólny Dom”
          18. Jakub Michalski – wiceprzewodniczący NZS w Akademii Jana Długosza w Częstochowie
          19. Krzysztof Witkowski – wiceprezes Towarzystwa Patriotycznego Kresy
          20. Krzysztof Janus – wiceprezes Chrześcijańskiej Demokracji
          21. Jan Hadrian – Starszy Cechu Rzemiosł Różnych w Częstochowie
          22. Czesław Tylicki – dr n. med., były przewodniczący Sejmiku Samorządowego
          Województwa Częstochowskiego
          23. Zbigniew Strzelczak – dr n. med. Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego
          „Parkitka” w latach 2007–2008
          24. Piotr Janik – lekarz stomatolog; działacz Częstochowskiej i Naczelnej Izby
          Lekarskiej
          25. Zbigniew Bonarski – wiceprezes Jasnogórskiej Fundacji Pro-Patria
          26. Henryka Okwiet – Polski Związek Emerytów, Rencistów i Inwalidów prezes Koła
          w Okręgu Częstochowskim
          27. Ryszard Majer – wiceprezydent Miasta Częstochowy
          28. Paweł Szczeszek – przewodniczący Zarządu Ogólnopolskiego Stowarzyszenia
          Byłych Działaczy NZS
          29. Danuta Króliszewska – częstochowska malarka, Stowarzyszenie Artystów
          Plastyków im. Jerzego Dudy-Gracza
          30. Marek Dziubek – członek Zarządu Fundacji Solidarna Wieś; poseł RP w latach
          1989 – 1993
          31. Krzysztof Sztanderski – wiceprzewodniczący Rady Miasta Częstochowa
          32. Kazimierz Słobodzian – prezes Stowarzyszenia Wzajemnej Pomocy „AGAPE”,
          wiceprezes „KaFOS”
          33. Robert Kępa – Stowarzyszenie Rodzin Katolickich Archidiecezji Częstochowskiej
          34. Witold Biel – prezes Polskiego Towarzystwa Społeczno-Sportowego „Sprawni
          Razem” Oddział Częstochowa
          35. Wiesław Goliszek – Stowarzyszenie LKS GOL – START Częstochowa
          36. Stanisław Adamczyk – przewodniczący Solidarności w Myszkowie
          37. Adam Stefański – Częstochowski Klub Cyklistów SCOUT
          38. Andrzej Spiewak - Przewodniczący Sekcji Krajowej Ciepłownictwa NSZZ
          „Solidarność”
          39. Zdzisław Bojarski - Przewodniczący Regionalnego Komitetu Założycielskiego
          NSZZ Solidarność w Częstochowie
          40. Włodzimierz Mierzwa - lekarz, ordynator w Szpitalu im. Najświętszej Maryi
          Panny w Częstochowie
          41. Jerzy Synowiec - poseł na Sejm RP w latach 1991–1993
          42. Paweł Staszewski , D.Sc.Ph.D.,Prof.nadzw - Politechnika Warszawska
          43. Bernadetta Utzig - absolwentka Akademii Polonijnej w Częstochowie,
          nauczyciel jęz. angielskiego w Chrzanowie
          44. Kazimerz Szalonka - internowany za sprawę Solidarności w latach osiemdziesiątych
          45. Andrzej Szczypiór - wójt gminy Miedźno powiat kłobucki
          46. Bogdan Napieraj – przewodniczący Rady Miasta i Gminy Krzepice
          47. Damian Pilarz – wiceprzewodniczący Rady Miasta i Gminy Krzepice
          48. Danuta Kasprzyk – wiceprzewodnicząca Rady Miasta i Gminy Kłobuck
          49. Andrzej Stawiarski – wiceprzewodniczący Rady Powiatu Częstochowskiego
          50. Alicja Każmierczak – Koćwin – właścicielka biura pośrednictwa w obrocie i
          zarządzaniu nieruchomościami Częstochowa
          51. Adrian Kosowski – przewodniczący Studenckiego Koła Naukowego Historyków
          52. Zdzisława Trzeciakowska – wiceprzewodnicząca Akcji Katolickiej w Kościele
          Najświętszego Serca Pana Jezusa w Częstochowie
          53. Michał Dziewior – współwłaściciel Firmy „Majami”
          54. Anastazja Janik – lekarz stomatolog
          55. Grażyna i Andrzej Patrzykowie – właściciele restauracji „Bagatela” w
          Częstochowie
          56. Joanna Szczepaniak – właścicielka restauracji „Polonia” w Częstochowie
          57. Barbara Stodółka – prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, parafia
          pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
          58. Marian Panek – artysta , malarz; nauczyciel akademicki - Wydział Wychowania
          Artystycznego , Akademia Jana Długosza w Częstochowie
          59. Barbara Szymańska – starszy kustosz w Bibliotece Miejskiej w Częstochowie;
          Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich
          60. Artur Gawroński – Pełnomocnik Krajowego Związku Lokatorów i Spółdzielców
          61. Grzegorz Michalski – doktorant Politechniki Częstochowskiej
          62. Beata Barc – członek zarządu Rady Dzielnicy Częstochowa – Raków
          63. Jozef Nowak – współwłaściciel prywatnej Firmy branży samochodowej, Wrzosowa,
          gmina Poczesna
          64. Aleksandra Bugaj - prezes Akcji Katolickiej w parafii pw. Św. Tadeusza Judy
          w Częstochowie
          65. Ojciec dr Eustachy Rakoczy – Jasnogórski Kapelan Żołnierzy Niepodległości
          66. Ks. prof. Wacław Chmielarski – Kustosz Muzeum Braci Chmielarskich - Krzepice
          67. Stanisław Majer – właściciel Firmy budowlanej w Krzepicach
          68. Kazimierz Kubicki – właściciel Firmy „DACH - LECH” w- Krzepice
          69. Krzysztof i Robert Brzozowscy – właściciel Firmy „BROIMPEX” - Krzepice
          70. Marek Spaczyński – właściciel Firmy „MAXPOL”
          71. Marek Kajkowski - właściciel Firmy „PROSPOL” - Krzepice
          72. Maciej Mońka – właściciel Firmy stolarskiej - Krzepice
          73. Michał Krzak - lekarz dentysta; członek Częstochowskiej Izby Lekarskiej
          74. Gerhard Kokot – zasłużony trener drużyn Piłkarskich Rakowa; przewodniczący
          Rady Trenerów Okręgu Częstochowskiego
          75. Izabela Marlena Hadaś – wieloletni urzędnik w centralnych i warszawskich
          instytucjach oświatowych
          76. Jakub Madaliński – prezes Częstochowskiego Klubu Skuterowego „TRYB”
          77. Jadwiga Nowak – członek Częstochowskiej Izby Pielęgniarskiej
          78. prof .nadzw. dr hab. med. - Piotr Korzekwa; Instytut Fizyki – Akademia Jana
          Długosza w Częstochowie; Klinika KOMED w C
          • Gość: Tomasz Jaskóła Re: Prezydent RP przyjeżdża na dożynki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.10, 08:46
            Proponuję, abyś wysłał listy do osób z tej listy, aby w nim zawrzeć żądanie
            odpowiedzi na pytania dlaczego poparli kandydaturę J. Kaczyńskiego. A jest wśród
            nich wielu nietuzinkowych naukowców, rektor, artyści, przedsiębiorcy (gdybyś nim
            był to słyszałbyś, że wielu przedsiębiorców mówi wyraźnie: dwa, trzy rządy
            istotnie prowadziły reformy gospodarcze: Belki i Kaczyńskiego.

Twoje wpisy przypominają mi wypowiedzi nieopierzonego studenta, który na I roku
            uznał, że posiadł mądrości wszelakie świata i każdą z wypiekami na twarzy wrzuca
            do sieci. :)

• pluto37 Re: Prezydent RP przyjeżdża na dożynki 04.09.10, 09:42

> [b]Proponuję, abyś wysłał listy do osób z tej listy, aby w nim zawrzeć żądanie
              > odpowiedzi na pytania dlaczego poparli kandydaturę J. Kaczyńskiego. A jest wśró
              > d
              > nich wielu nietuzinkowych naukowców, rektor, artyści, przedsiębiorcy (gdybyś ni
              > m
              > był to słyszałbyś, że wielu przedsiębiorców mówi wyraźnie: dwa, trzy rządy
              > istotnie prowadziły reformy gospodarcze: Belki i Kaczyńskiego.
              >
              >
              Tomaszu! Czy ty rozumiesz co sie pisze do ciebie? I o czym?
              Kto jakie reformy gospodarcze i kiedy wprowadzal, to ja potrafie sam ocenic. Bez twojej pomocy.
              Ustawy czytac nauczylem sie juz dawno.
              > Twoje wpisy przypominają mi wypowiedzi nieopierzonego studenta, który na I roku
              > uznał, że posiadł mądrości wszelakie świata i każdą z wypiekami na twarzy wrzuc
              > a
              Ja wiem, ze tobie sie rozne rzeczy z roznymi kojarza. Ale lepiej nie wywoluj tematu student, bo
              wiem kogo spytac o twoje osiagniecia uczelniane i moze byc ci rownie glupio jak twojemu
              wybrancowi. Oceny twojej pracy na tym forum tez kiedys wystawiali ci absolwenci. Nie wszystkie
              byly pozytywne.
              Lepiej moze nie otwierac puszki z pandora, bo znowu bedzie ci glupio. I mlodziez bedzie miec
              powod do niezlej zabawy.
          • pluto37 Re: Prezydent RP przyjeżdża na dożynki 04.09.10, 09:32

> Mylisz wzorzec postępowania ze złożonym głosem w wyborach. Wyrywasz moje słowa
            > z
            > kontekstu. Głosowałem na Kaczyńskiego i nie zamierzam się z tego tłumaczyć.

Ja nie kaze ci sie tlumaczyc Tomaszu Jaskolo.
            Ja tylko komentuje wydarzenie z twoim udzialem, ktorym raczyles sie publicznie pochwalic.
            Niczego nie wyrywam z kontekstu. Bo i nie ma czego wyrywac jaki fakt jest sam podales nam na
            tacy. W mojej ocenie skoro jestes nauczycielem mlodziezy i przedmiot ktorego uczysz ma ksztalcic
            mlodych ludzi na przyzwoitych obywateli, to powinienes swoim wyborem dawac przyklad, ze
            obowiazki obywatelskie traktujesz powaznie.

Ty
            > natomiast nie zmieniłeś się na tym forum. Nadal nie potrafisz zaakceptować, że
            > ktokolwiek mógłby myśleć inaczej niż ty.

A dlaczego mialbym sie zmienic? Ja nie nazywam sie Kaczynski i nie mam na imie Jaroslaw, nie
            mam ochoty mydlic nikomu oczu, zebym dzis byl komunista lezacy plackiem przed Gierkiem,
            Oleksym czy Napieralskim, jutro kleczal pod Szczytem, a pojutrze farbowal sie na konserwatyste i
            klamal liczac na to ze nie da sie sprawdzic kto?co? kiedy i dlaczego?.
            A w sprawie akceptacji, to
            wlasciwie masz racje. Nie widze powodu, zeby akceptowac postawe nauczyciela, ktory na
            codzien powinien uczyc mlodziez na czym polegaja prawa i obowiazki obywatela RP, a potem glosi,
            ze popiera w wyscigu prezydenckim faceta, ktory w swojej karierze polityka krecil, oszukiwal, klamal
            i jako panstwowy funkcjonariusz lamal podstawowe prawa obywateli. Sam i ludzie mu podlegli.
            I tu wylazi cos co nazywa sie HIPOKRYZJA
            . Za komuny to jeszcze jakos mozna bylo zrozumiec,
            ale dzisiaj?
            I nie mydl ludziom oczu Dukaczewskim, bo skoro twoj wybraniec nie brzydzil sie uslugami
            komunistycznego sedziego skazujacego ludzi w stanie wojennym na wiezienie i zatrudnil u siebie w
            rzadzie razem z funkcjonariuszem wysokiego szczebla komunistycznej partii, co bedziesz marudzil o
            Dukaczewskim?
            Twoj wybraniec jakos nie udowodnil, ze ow zbrodzien popelnil jakas zbrodnie
            przeciw RP, a moze sie myle?

A z tych innych wielbicieli, to te mi sie najbardziej spodobaly.
            57. Barbara Stodółka – prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, parafia
            pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
            4. Dr Konrad Głębocki – pracownik naukowy Politechniki Częstochowskiej; jedyny
            przedstawiciel Polskiej Akcji Katolickiej w prestiżowym, światowym sekretariacie
            Akcji Katolickiej w Rzymie
            9. Urszula Giżyńska – redaktor naczelny Tygodnika Regionalnego „Gazeta
            Częstochowska

Tylko czy ta lista cos zmienia? Kaczynski stanie sie czysciejszy? Prawdomowny? Nie bedzie szkalowal
            ludzi? przestanie uprawiac nekrofilie w polityce?
            Moherkiem wywabimy plamy z zyciorysu wodza?

Przyznaj sie lepiej, ze znow ci sie marzy start w wyborach i szukasz wsparcia ideolo w PiSie. Inaczej
            bys sie nie chwalil i nie podpieral ta lista.
            • Gość: Tomasz Jaskóła Re: Prezydent RP przyjeżdża na dożynki IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.09.10, 14:08
              Dyskusja z Tobą jak zwykle przypomina obronę ataków ad Personam. Nie bawię
              się w takie zabawy z frustratami Włodku. Sąsiednia piaskownica jest wolna weź
              łopatkę, wiaderko Pluto - Włodku i po prostu dalej dyskutuj jak dziecko z
              przedszkola. Raz jeszcze przeczytaj POWOLI pierwszy mój wpis i po prostu
              zachowaj się zgodnie z regulaminem tego forum, którego nie przeczytałeś lub co
              gorsza przeczytawszy nie zrozumiałeś ... nie odpisuj, nie odpowiem :).
              Przynosisz nam Polakom za granicą wstyd - właśnie tacy tworzą nam tutaj opinię
              pieniaczy, frustratów. Pomyśl, przeczytaj i zachowaj się nie idiotycznie, jak
              zwykle.
              • pluto37 Re: Prezydent RP przyjeżdża na dożynki 05.09.10, 03:43

> [b]Dyskusja z Tobą jak zwykle przypomina obronę ataków ad Personam.
                - Nie rob sobie zartow z powaznych ludzi.
                Przecie nie uzyles liczby mnogiej i nie sprowadziles zjawiska glosowania na Kaczynskiego do
                zachowan jakiejs grupy spoleczenstwa, ale dales nam do zrozumienia, ze to byla twoja OSOBISTA
                [presonalna jak wolisz] decyzja i "wlasnorecznie" na oswiadczyles, ze to JA-TOMASZ JASKOLA we
                wlasnej osobie poparlem KAczynskiego.
                Co ja przyjalem do wiadomosci i .....skomentowalem.
                Wiec o co masz pretensje?

Nie bawię
                > się w takie zabawy z frustratami Włodku. Sąsiednia piaskownica jest wolna weź
                > łopatkę, wiaderko Pluto - Włodku i po prostu dalej dyskutuj jak dziecko z
                > przedszkola.
                Nie zartuj i nie opowiadaj, ze sie nie bawisz. Przecie po to sie chwalisz na forum, zeby sie
                pochwalic ze wlazles kupe i czekasz na aplauzy. Podparles sie lista, zeby podniesc swoje ego do
                poziomu tych z tytulami bo publisia ma uwierzyc, tys jak te one. Czyli tez sliczny:) Taki numerow
                nie klepie sie bezinteresownie wiec jedyny uprawniony wniosek, ze planujesz odniesc z tej zabawy
                korzysci. Jakis czas temu na tym forum dawalas odglosy, ze chetnie bys przerobil sie na radnego.
                Wybory sie zblizaja, to pewnie zrobiles podliz pod Kacza spolke.
                A skoro tak, to nie placz, ze ktos z publicznosci opisal, ze zabawka, ktora ci sie spodobala ma
                wady ...genetyczne i jest niezdrowa jak chinskie plastiki.

Raz jeszcze przeczytaj POWOLI pierwszy mój wpis i po prostu
                > zachowaj się zgodnie z regulaminem tego forum, którego nie przeczytałeś lub co
                > gorsza przeczytawszy nie zrozumiałeś ... nie odpisuj, nie odpowiem :).
                Tomaszu! Mnie wczesniej nauczono czytac ze zrozumienim, niz ciebie pisac. Przyjmij wiec rade,
                zeby pisac z sensem i najpierw pomyslec, a potem pisac. Az wstyd nauczycielowi takie prawdy
                przypominac.

> Przynosisz nam Polakom za granicą wstyd - właśnie tacy tworzą nam tutaj opinię
                > pieniaczy, frustratów. Pomyśl, przeczytaj i zachowaj się nie idiotycznie, jak
                > zwykle.

Wstyd to nam Polakom przynosza tacy Polacy co bezmyslnie glosuja na pajacow, co sie
                przebieraja jak chlopczyki na sexparadach i udaja panienki. A szczegolnie tacy, ktorzy daja sie nabrac
                na te plewy jak to mialo miejsce w twoim Tomaszu Jaskolo przypadku.
                A co do wstydu jeszcze to musze polecic twoje ekstrawagancje puszczane na tym forum pod
                ksywka "proczestochowa". Sa sliczne i ubaw moze miec kazdy kto zechce sie z nimi zapoznac.
                I wlasciwie trudno powiedziec, ze przynosza ci wstyd. One pokazuja do jakich stanow
                emocjonalnych dochodzi nauczyciel spod Mstowa wpuszczony do miasta przez pomylke i ktory
                uwierzyl, ze juz mu skarpetki moga zastapic onuce.

Trzymaj sie zdrowo!
                I nie naduzywaj:)
            • Gość: won dupersztajn Re: Prezydent RP przyjeżdża na dożynki IP: *.internetdsl.tpnet.pl 05.09.10, 21:29
              [i]pluto37 napisał:

Twoj wybraniec jakos nie udowodnil, ze ow zbrodzien popelnil
              > jakas zbrodnie
              > przeciw RP, a moze sie myle?
              >
              > A z tych innych wielbicieli, to te mi sie najbardziej spodobaly.
              > 57. Barbara Stodółka – prezes Parafialnego Oddziału Akcji Katolickiej, pa
              > rafia
              > pw. Najświętszej Maryi Panny Wspomożycielki Wiernych
              > Moherkiem wywabimy plamy z zyciorysu wodza?[/b]
              > Przyznaj sie lepiej, ze znow ci sie marzy start w wyborach i szukasz wsparcia i
              > deolo w PiSie. Inaczej
              > bys sie nie chwalil i nie podpieral ta lista.

[/i]

Ty chory debilu.Co za goowna wypisujesz?
      • pluto37 Re: Prezydent RP przyjeżdża na dożynki 04.09.10, 09:47

angrusz! Nie klam, ze wielokrotnie.
        Ile razy Lech Kaczynski byl na JGorze?
        Potrafisz policzyc?

Gość portalu: angrusz1 napisał(a):

> A skąd wiesz ?
        >
        > Może ojcowie paulini zaprosili prezydenta .Wielokrotnie prezydent był na Jasnej
        > Górze , no o prócz tego co miał wirusa filipińskiego .
    • jaca10_73 Re: Prezydent RP przyjeżdża na dożynki 03.09.10, 13:20
      Pisząc że "nikt go tu nie zapraszał" wypowiadasz się za większą grupę ludzi, np. mieszkańców
      Częstochowy. Idąc dalej tym tokiem rozumowania, wypowiadasz się też za mnie, a ja sobie nie
      przypominam, żebym cię do tego upoważniał.

Przecież jeżeli Ci nie pasuje wizyta Pana Prezydenta, mogłeś napisać coś w rodzaju " nie życzę sobie
      jego przyjazdu". Wtedy wypowiadasz się sam za siebie, i tyle. Masz pełne prawo do tego.

Twój wpis "nikt go tu nie zapraszał" jest bardzo podobny do haseł z Krakowskiego Przedmieścia,
      gdzie to "obrońcy krzyża" bronią go w "imię narodu". Ja się tylko pytam którego narodu ( patrz
      partii politycznej ).
      • Gość: babcia Re: Prezydent RP przyjeżdża na dożynki IP: *.iplus.com.pl 03.09.10, 18:43
        Jezus-cytrus NIE ŻYCZĘ sobie żebyś wypowiadał się za mnie. Nie jestem osobą
        > ubezwłasnowolnioną , nie jestem pozbawiona praw obywatelskich , nie udzieliłam
        > ci swojego > pełnomocnictwa , więc niby z jakiej racji uważasz ,że masz prawo mówić wza mnie
        > . Mam swój > rozum i sama potrafię powiedzieć to co chcę .

Ja też
        Jezus-cytrus nie upoważniłam cię do wypowiadania się w moim imieniu!!!
Inne wątki na temat:

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka