Okulista dla dziecka Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Gdzie nalepszy okulista dla dziecka prywatnie i ile taka wizyta kosztuje chodzi mi o sprawdzenie wzroku
    • Ewa Zajusz, przyjmuje w Medarze (MEDAR)na 1 Maja, tak na NFZ jak i prywatnie, mogę polecić
    • Gość: x IP: *.adsl.inetia.pl 06.09.10, 19:10
      Polecam prof.Pojdę z Katowic jak chcesz dam Ci namiar.
      • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.09.10, 19:30
        Nie ryzykuj-jedź do Katowic do kliniki-tam gdzie Gierkowa była dyrektorem.Z moją córką przez wiele lat chodziłem po częstochowskich okulistach z tytułami doktora- a właściwą diagnozę postawiono po dokładnych badaniach w Katowicach.NIE RYZYKUJ W CZĘSTOCHOWIE-TO JEST TWOJE DZIECKO-piszę to z pełną odpowiedzialnością-pociąg nie kosztuje tak drogo.
        • Czlowieku, chodzi o rutynowe sprawdzenie wzroku u dziecka, a nie o specjalistyczne badania....

tez polecam E. Zajusz. Poświęca czasu ile tego wymaga sytuacja, nigdzie Jej się "nie spieszy", jak to bywa u innych lekarzy. Dobry lekarz nie tylko na 1. wizyte dziecka, ale na stałe.
          • Gość: do krzys IP: *.adsl.inetia.pl 07.09.10, 09:46
            Podzielam Twoją opinię x...też już dużo przerobiłem w tym temacie:)
            • Gość: selena IP: *.chello.pl 07.09.10, 09:55
              Dr.Reza z ul.kordeckiego super podejście do dzieci ,wizyta 70zł.
              • Polecam Doktora Reze, świetny soecjalista. Chodzimy do niego z naszą córką od drugiego miesiąca życia. Świetnie podejscie do dzieci + ogromna wiedza i doświadczenie. Lekarz z powołania a nie konował z dwuletnią specjalizacją jak większośc naszych częstochowskich lekarzy. Dla naszej córki to wujek do którego chetnie chodzi bez płaczu i grymasów.Przyjmuje na kordeckiego w Optyku jak i w Klinice św. łukasza wizyta 80 zł
                --
                Pozdrawiam

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.