Dodaj do ulubionych

T. Wrona w TV Orion

11.09.10, 12:46

www.tvorion.pl/index.php?action=show_news&idNews=6866
dobry wywiad
Edytor zaawansowany
 • Gość: władca_isengardu IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 13:05
  tak samo dobry, jak "Częstochowa to dobre miasto".
  Leśnikowski, czy ty w końcu nie dasz sobie spokoju z tym forum? Jeśli nie, to podpisuj sie chociaz z imienia i nazwiska i powiedz czy raczej napisz otwarcie, że promujesz Wrone. Przynajmniej nikt nie bedzie sie smiał z twoich kilku ników i głównego "lajt motiwu" jako "terl"
 • Gość: ja IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.10, 13:48
  Terl-czyli Leśnikowski, jeżeli już taki żołnierz jak ty, zachęca do obejrzenia tego wywiadu, to znaczy,że Wrona traci już ostatniego żołnierza.Będąc wiernym swemu panu, nie powinieneś promować programu, w którym twój pan wypadł,jak ostatni idiota.Nie potrafił nawet się wytłumaczyć z kłamstw,które pisze na swoich stronach. Właściwie, to jak sam powiedział,mało kto czyta te jego wypociny i mało kto to dostrzegł. Ale kłąmstwo ma krótkie nogi. Ten człowiek nie ma już argumentów na swoją obronę.Brak materialów programowych,które miały być przygotowane jeszcze przez jego ekipę tłumaczy brakiem czasu urzędników w województwie śląskim, z powodu przygotowywania się do referendum tamtejszego prezydenta.To następna głupota.Referendum prezydenta , to jego prywatna sprawa, a nie urzędu.
 • Gość: gosc IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.10, 13:26
  Koniecznie to obejrzyjcie, przekonacie się,że Wrona,jak zwykle KŁAMIE! Nawet dane statystyczne dotyczące bezrobocia sam zmienia! To jest hańba,żeby ktoś taki znowu startował.Kłamca i hipokryta! Dość obłudy. Kłamcy nie mają miejsca. Sam Sokołowski mówi,że kiedy Wrona odszedł, to wszystko w mieście ruszyło!Brawo Panie Kudlik! Brawo!!! Na dodatek szykuje się do PiSu.Wiele osób w mieściwe mówi,że razem z Wiśniewska i Karasiewiczem chcą wprowadzić wszelkimi sposobami swoich ludzi do PiS-u przed wyborami, utwarzyć frakcję i wystawić uich na listach PiS-u do samorządów.
 • Gość: Terl IP: 212.87.241.* 11.09.10, 13:48
  Chłopie bo sie zapalisz
 • Gość: janek IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.10, 14:06
  A ja słyszałem,ze ludzie ze Wspólnoty wykombinowali razem ze swoimi " doradcami", że będą składać deklaracje bezpośrednio do Warszawy,żeby im dał rekomendacje sam prezes Kaczyński, ma ich tam wprowadzać pewna posłanka. Ten opowiadający, to członek Wspólnoty.Nie wydaje mi się to jednak możliwe, gdyż prezes nie będzie się chyba dał wikłać w intrygi, których sam zakazuje. Efektem takich intryg padło już tam wiele osób, między innymi pani Jakubiak.
 • Gość: Terl IP: 212.87.241.* 11.09.10, 14:13
  To żeby rozwiać wszystkie głupie spekulacje to informuję, iż Wspólnota nie jest zainteresowana poparciem PiSu. Może PiS spróbować wejść w koalicje z PO ale nie sądze by mieli szanse.
  PiS ewoluuje w stronę partii radykalno-chrześcijańskiej więc rozmowa o przyszłości miasta jest niemożliwa.
 • Gość: obserwator IP: *.internetdsl.tpnet.pl 11.09.10, 14:17
  Wiesz terl, co ja na to? ha,ha,ha.
 • Gość: Teresa Maria W. IP: *.net.stream.pl 11.09.10, 14:33
  Oby jak najszybciej nadeszły te wybory i zakończyły wszelkie spory, kłótnie i oczernianie.
  Wszyscy kandydaci są ludzmi mądrymi i wartościowymi. Każdy ma doświadczenia w pracy
  samorządowej mimo różnych zawodów.
  Ktokolwiek z nich przejdzie, będzie ten urząd piastował godnie.
  Pytanie tylko, Kto?
  Wszystko jest w rękach Boga. • Gość: ktoś IP: 94.254.234.* 11.09.10, 16:57
  Jak to nie są zainteresowani PiS-em? Przecież posłanka Wiśniewska ,Wrona i pani Jakubiak pod skrzydłami Wspólnoty, a nie PiS-u zorganizowali spotkanie promujące Wronę,jako samorządowca.Co prawda,pani posłanka Jakubiak nie wiedziała wtedy,że nie zaproszono na spotkanie środowiska PiS-u,tylko wspólnotę,jak informowała niektórych ,taka wiadomość miała się pojawić w gazetach,ale się nie pojawiła.Czyżby komuś zależało na tym,aby PiS nie brał w tym spotkaniu udziału? Ciekawe,dlaczego?
 • Gość: PM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 14:23
  Ciekawe w czym wywiad jest dobry? W tym, że p. TW co najmniej dwukrotnie kwestionuje demokratyczne zachowania mieszkańców (Aleja), odnosząc je do faktu swojego odwołania. Skoro decyzja pozwolenia na budowę została uchylona przez organ nadzoru, to oznacza że została przygotowana bez należytej staranności. A przygotowywali ją przecież urzędnicy p. TW. To po pierwsze. Podnoszenie faktu uchylenia decyzji, przez co istotnie przedłużyła się możliwość rozpoczęcia inwestycji w Alei, jest przekłamywaniem prawdy i jest samo w sobie złe. Pochopnie można by to było odczytać tak: gdybym rządził ja, to prawo dało by się nagiąć? Czy p. TW uważa, że organ nadzoru wydał decyzję niesuwerennie, pod presją - jak to mówi p. TW - "referendarzy"? Nonsens. Na marginesie, sytuacja z Aleją to jeden z dobrych efektów referendum - wzrosła bowiem świadomość obywatelska, a przy okazji obnażono poziom merytoryczny urzędników odpowiadających za inwestycję.
  Po drugie. Dziura w budżecie to nie oczko w pończosze, że pojawia się nagle i niespodziewanie. Można śmiało powiedzieć, że tę dziurę spowodowała rozrzutność władz w ostatnich paru latach. Odnoszenie złej sytuacji budżetowej do kilku miesięcy rządów "prezydenta zastępczego" jest znów mijaniem się z prawdą, jeżeli nie zwykłym kłamstwem. I przy okazji chęć udowodnienia, że zła sytuacja budżetowa jest spowodowana złym zarządzaniem częstochowską edukacją w ostatnich kilku miesiącach. Znów bzdura. Bzdura, jakiej były prezydent ćwierćmilionowego miasta nie powinien wypowiadać publicznie. Szastanie pieniędzmi i brak planowania to jest przyczyna stanu finansów miasta p. TW.

  PM
 • Gość: BjB IP: *.54.168.53.tvksmp.pl 11.09.10, 16:55
  Pozwolisz, że w częsci dot. Alej z Tobą się nie zgodzę. O ile pamiętam zakwestionowano fakt, że brak było opracowania dot. wpływu planowanej inestycji na środowisko. Opracowanie to zostało wykonane, wynik jest oczywiście korzystny dla inwestycji bo inny nie mógł być. I co zostało osiągnięte? Na opracowanie poszły dodatkowe pieniądze a inwestycja została zatrzymana i jak tak dalej pójdzie to będą z niej wielkie NICI. Oczywiście Wam, referenciarzom tylko i wyłącznie o to chodziło a nie o "staranność" jej przygotowania.
  I jeszcze jadna sprawa: referendum dotyczyło odwołania prezydenta a nie tego czy realizować przebudowę alej czy nie. To zasadnicza różnica.
 • Gość: PM IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 17:30
  Twój wywód przypomina mi nieco znaną wypowiedź "z Kargula i Pawlaka". Sprawiedliwość sprawiedliwością, ale racja (albo prawda) musi leżeć po naszej stronie. Skoro nie było opracowania "środowiskowego" to znaczy, że decyzja pozwolenie na budowę została wydana z naruszeniem prawa. I nie było ważne, jakie owo opracowanie będzie (pozytywne/negatywne). Był błąd w procedurze rzutujący na uchylenie decyzji. To proste.
  Nie wiem o kim mówisz "referenciarze" i nie bardzo mnie to obchodzi. Jestem mieszkańcem miasta, któremu to miasto jest w jakimś sensie bliskie. Na marginesie - w ogóle nie podoba mi się obecna koncepcja Alei (była mi bliższa pierwotna - bez krawężników, z lampami w trotuarze, etc.), a już wielkie planowane betonowisko im. Biegańskiego napawa mnie przerażeniem, pomijając fakt, że burzy koncepcję Alei jako traktu stanowiącego całość - od św. Zygmunta, po parki podjasnogórskie. Również planowany sposób poruszania się wokół placu Biegańskiego, za ratuszem i kościołem św. Jakuba, z dodatkowymi światłami to wg mnie sen idioty (obecnie w ciągu dnia ul. Śląska jest skutecznie zakorkowana, co będzie gdy wprowadzone zostaną dodatkowe "ułatwienia" - wolę nie myśleć, jak również nie wyobrażam sobie autobusów na fragmencie za ratuszem (oj będzie się działo, będzie)). Ogólnie, nie przemawia do mnie, że w Alei jest ładniej niż było. Bo mogłoby być i ładniej, i taniej. Wyremontowany fragment Alei sypie się (dosłownie), kostka brukowa wymaga przełożenia, co któraś płyta jest pokruszona, więc z czego się cieszyć? Dla mnie w życiu publicznym na pierwszym miejscu liczy się jakość, dopiero później inne rzeczy. A jak powszechnie wiadomo, w tym mieście w inwestycjach za czasów p. TW liczyła się bylejakość a pierwotne plany szybko potrafiły ulegać "korektom", nie wspominając o ich niedoszacowaniu (dla przykładu: nienaprawiona po dziś dzień ul. Berka Joselewicza, odebrana/nieodebrana /?/ III Aleja właśnie, fontanna na pl. Solidarności /zepsuta w tym samym dniu, sypały się kostki/, fragmenty remontowanych ulic sypiące się nazajutrz po remoncie, wielomilionowa (wiele ponad pierwotne założenie) inwestycja w postaci remontu kamienicy kupieckiej).

  PM
 • Gość: vx IP: *.146.94.35.nat.umts.dynamic.eranet.pl 12.09.10, 22:10
  Z "niedorobonych" inwestycji wykonanych za czasów Tadeusza Wrony wypada jeszcze wymienić fontannę przed Urzędem Miasta gdzie źle wyprofilowano nachylenie podłoża oraz kratki odwadniające czego dowodem jest wielka kałuża jaką codziennie można zaobserwować przed wejściem do magistratu.
  Tak samo jak wpadki ludzi Wrony: słynne już wpadki Pana Augustyna z przebudową miejsc parkingowych przy ul. Rolniczej (wyznaczenie parkowania równoległego zamiast skośnego czego skutkiem jest zmniejszenie ilości miejsc parkingowych) czy wariacje na temat stanu technicznego mostu w ciągu al. Niepodległości.
  BjB twierdzi że referendum było przeciw Wronie a nie jego inwestycją a czym innym są inwestycje jak nie realizacją wizji gospodarza miasta jakim w naszym wypadku jest Prezydent. To właśnie przeciwko tej wizji (której obrazem były bylejakie inwestycje) oraz jego bucie i przekonaniu o własnej nieomylności głosowali uczestnicy referendum.
  I powiem wam jeszcze jedno. Absolutnie nie wierzę że Tadeusz Wrona zmienił swoje podejście do zarządzania miastem i mieszkańców. Jego słowa to tylko poza będąca kalką zachowania Jarosława Kaczyńskiego z wyborów prezydenckich. Nie dajmy się na nią nabrać bo w przeciwnym wypadku po wyborach znów usłyszymy że referendum nie było przejawem demokracji a wszelkie głosy przeciw inwestycją to nagonka partyjna przeciw "Słońcu Jury i jego złotej drużynie".
 • Gość: antek z gazowni IP: 94.254.193.* 11.09.10, 14:25
  Leśnikowski znowu nadajesz... jeszcze nie "wyleciałeś" z okien magistratu? Już niedługo..szykuj się ..i pamiętaj...są osoby,które mają jaja i pierwsze co powinny zrobić w listopadzie to pozbyć się ze wszelkich synekurek ludzi o mentalności prostytutki politycznej...
 • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 15:36
  W przyszłym roku arcy.... odchodzi na emeryturę i co zostawi częstochowianom? Startowanie Wrony może spowodować,że do drugiej tury przejdzie Wrona i Matyjaszczyk.Negatywny elektorat Wrony jest taki duży,że wygra Matyjaszczyk,a zatem arcy... zostawi nam na stołku prezydenta lewicowca albo czerwonego jak niektórzy wolą.Wrona przegra z każdym w drugiej turze-dlatego nie powinien startować i hierarchowie powinni mu to wytłumaczyć.Jeżeli Wrona zrezygnuje to wygra wybory kandydat wystawiony przez koalicje prawicową.Leszczyna ma małe szanse na wejście do drugiej tury,ale gdyby się tak stało to wygra tylko z Wroną.Czy o to chodzi?
 • Gość: ja IP: 94.254.234.* 11.09.10, 17:03
  Chłopie nie dowartościowuj tak Wrony, on nigdy nie wejdzie do drugiej tury, chyba,że będzie startował na burmistrza w szczecińskiem. Nigdy Częstochowa nie da mu następnego kredytu zaufania.Na jego miejscu trzeci raz nie kompromitowałbym się.To jego koniec.Jest bardzo merytorycznie osłąbiony.Nie ma honoru, a to najgorsze u polityka.Zawsze prowadzi do zagłady.
 • Gość: zorientowany IP: *.182.65.142.nat.umts.dynamic.eranet.pl 12.09.10, 22:27
  Tak naprawdę to Tadeusz musi startować bo prawdą jest to co pisze na swojej stronie internetowej o ludziach którzy zgłaszają się do niego i nakłaniają do startu. Nie powiedział/napisał tylko że tymi ludźmi są osoby z jego zaplecza polityczno-wspólnotowego których poupychał po zarządach i radach nadzorczych spółek gminnych a którzy trzęsą majtami żeby nowa władza nie wymiotła ich na zasiłki.
  To oni niejako siłą rozpędu pchają naszego kandydata z wąsem do startu i każą ściemniać zwykłym mieszkańcom, że chodzi o wielką odpowiedzialność za miasto i wielkie zmiany w jego podejściu do mieszkańców.
 • Gość: zwierowka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.10, 22:47
  Czy telewizja Orion to ta w której pracuje jakiś dziennikarz sportowy co to harka chrząka?
  Nie znam jego nazwiska ale kiedyś słyszałem go na meczu żużlowym pierwszy raz słyszałem taki cyrk palił chyba przy tym papierosa
 • Gość: romo IP: *.nmp.trustnet.pl 11.09.10, 16:58
  Brawo Tadeusz! Dobre i merytoryczne wypowiedzi. Zapraszamy do urn! W drugiej turze Izę zjesz na podwieczorek - o ile jest jadalna.
  Panie Kudlik - dziennikarzu z bożej łaski - lepiej stań za kamerą a nie przed.
 • Gość: ??? IP: 94.254.234.* 11.09.10, 17:46
  ???Czyżby to następny,żałosny szeregowy z zastępu TW? Twój koniec taki sam,jak twego dowódcy,chyba ,że będziesz dalej miał pracę rzecznika...
 • Gość: kolo IP: *.146.49.75.nat.umts.dynamic.eranet.pl 11.09.10, 20:43
  jak czytam takie brednie polane jadem nienawiści to zastanawiam się co jeszcze można zrobić z nienawiści i do jakich kłamstw, obelg można posunąć się. To nie ekipa Wrony zawiniła z pozwoleniem na budowę na aleje ale doprowadzili do tego referendarze. W szczegóły nie wchodzę bo zresztą i tak psy do szczekania nie będą wstanie zastanowić się nad innymi argumentami. Poza tym to mówienie że Wrona kłamie z powodu tylko takiego że ma inne zdanie niż bluzgający jest mało przekonujące i merytoryczne. No cóż taki poziom dyskusji jak dyskutantów.
 • Gość: gość IP: *.net.stream.pl 11.09.10, 21:43
  A to dobre, to nie urzędnicy za panowania Wrony nie dopełnili wszystkich formalności tylko ludzie stojący za referendum. Puknij się w główkę i wróć całować tyłek swojego mentora Tadzia. I to Wrona krzyczał głośno że referendum poprzedzała kampania kłamstw. Malutki człowieczek bez honoru, dobrze że ten szkodnik został usunięty.
 • Gość: ????? IP: *.net.stream.pl 12.09.10, 20:23
  Jak większość zwykłych (lecz jeszcze normalnych ludzi) nie lubię być "nabijany w butelkę" lub "robiony w konia". Nie daje mi również satysfakcji "oczernianie" innych lub wmawianie innym "ICH nieprzyzwoitości".
  Jak każdy potencjalny wyborca mam prawo mieć wątpliwości a także zadawać nurtujące mnie pytania.
  Obserwując od wielu lat tragicznie śmieszną lokalaną ' scenę polityczną ' ( o ile tak mozna określić coś zbliżonego do "szamba" lub "kloaki"; jak kto woli "układzików") doszedłem do wniosku, że niektóre wypowiedzi są tragicznie śmieszne lub zabójczo groteskowe.
  W "Poniedziałku" przeczytałem stanowisko Zarządu Głównego Ogólnopolskiego Zrzeszenia Emerytów i Rencistów w sprawie wyborów samorządowych:

  "Z wielkim zdziwieniem, a także oburzeniem, na listach potencjalnych kandydatów do urzędu prezydenta Częstochowy, w zbliżajacych się wyborach samorządowych odnajdujemy pana Tadeusza Wronę.
  15 listopada 2009r. blisko 40 tysięcy mieszkańców naszego miasta, w demokratycznych procedurach, prosto woczy tego Pana powiedziało - DOŚĆ !!!
  Ponowne zgłoszenie się Tadeusza Wrony uważamy za brak honoru i elementarnego poczucia przyzwoitości. W tych okolicznościach, uważamy za usprawiedliwione, przywołanie z nieograniczonego zbioru przysłów ludowych, które są mądrością narodu, przysłowia o padającym deszczu.
  Zbliżajaca się sześcdziesiąta rocznica urodzin Tadeusza Wrony, a zwłaszcza ujawniane w publikowanych tekstach poważne luki w pamięci, potwierdzają naukowe teorie o początkach sklerozy.
  Analiza tzw. "aktualności" autorstwa Tadeusza Wrony z Jego strony internetowej wskazuje na nagły powrót pamięci o wydarzeniach z lat młodości, a zsczególnie o Jego działalności w socjalistycznych organizacjach studenckich Politechniki Częstochowskiej. Natomias opis niedawnych wydarzeń zawiera wiele nieścisłości i przekłamań.
  Wydaje się również, że duży wpływ na niespodziewany powrót pamięci w latach 70-tych miała pozytywna ocena Towarzysza Edwarda Gierka, dokonana przez prezesa PiS Pana Jarosława Kaczyńskiego.
  Elastyczny kręgosłup ideologiczny, jak zwykle skłonił pana Tadeusza Wronę do pochwalenia się aktywnością polityczną w tamtym okresie.
  Wyrażamy przekonanie, że mieszkańcy Częstochowy, podobnie jak w niedawnym referendum, wyrzucą Pana Tadeusza Wronę - na śmietnik historii"

  Później "w sieci" TV Orion wysłuchałem wywiadu z Tadeuszem Wroną. Na stawiane pytania (zarzuty) usłyszałem góralskie powiedzenia, pouczenia, dyskredytację działań kontynuatorów (własnej polityki), PR "twór" o jakiejś rozmowie z 'ozięble żegnającym gościem' , matematyczne zawiłości procentowe (nowa teoria, że 8% = 8,9%), kolejną autopromocję ?. Czy Obywatel Tadeusz Wrona zatrudniony przez mieszkańców Częstochowy na funkcji Prezydenta wiedział, że oprócz zagranicznych wojaży (USA, Brazylia, Europa) miał również OPŁACANE wszelkie działania (starania) związane z tą funkcją. Czy to było wykonywanie obowiązków (za wynagrodzeniem) czy praca społeczna ?
  Dokonania ?
  NIE PORÓWNUJĘ. Ale przypomina mi się, że Stalin i Hitler chwalili się wieloma dokonaniami (gospodarka, industrializacja) - a ta druga strona medalu ??? Czym zasłynęli w historii ?
  Usłyszałem też "o rzece" i ciągłych zmianach (obiecanki, usprawiedliwienie czy zmiana wizerunku ?).

  Kiedy przypomniałem sobie artykuły prasowe, komentarze etyków, socjologów - dotyczące analizy precedensowego w skali kraju wyniku tego referendum oraz porównałem z autopromocyjną wypowiedzią ob. Tadeusza Wrony, że "szanuje poglądy innych osób", skojarzył mi się obelisk ku czci słowiańskiego bożka o czterech twarzach: "Światowida". Z tego wynika poważny problem: która twarz jest prawdziwa ? Do której wznosić modły ? Czy też traktować Światowida jedynie jako kameleona ....???

  Mam prośbę: czy ktoś może mi udzielić odpowiedzi i rozjaśnić mój ciemny umysł ?
 • Gość: kiedrzyn70 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.10, 20:45
  Obejrzałam ten wywiad i z przykrością zauważyłam, że panu Kudlikowi w wywiadzie zabrakło sorki -jaj. Wywiad bez wyrazu nudny powolny bez ikry. Wzdychania i długie wywody redaktora uśpiło mnie po 5 minutach. Pan Wrona zrobił z redaktorem co chciał nacyganił, a pan Kudlik nawety specjlanie tego nie wyłapał. Brawo panie tadeuszu. Tak to jest Orion pozbył się dobrych redaktorów to teraz musi grać druga ligą.
 • Gość: ela IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.10, 17:31
  Zwróć się o wyjaśnienia do księdza infułata
 • Gość: n IP: *.apus-net.pl 11.09.10, 22:09
  A Pan Wrona wygra w pierwszej turze.
 • Gość: gość IP: *.net.stream.pl 11.09.10, 22:19
  Tak samo miał ocalić głowę w referendum, też mieliśmy mieć tylko pisanie... :-)
 • the-only-bodzio 11.09.10, 22:32
  jako duży chłopiec piszę.dobra propaganda na necie połowa sukcesu.Trel niezłomnie pisze o tadziku.dla mnie tadzik może startować , ale nie wygra .Choćby wody miało przybywać , a dna nie było widać.
 • Gość: zło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 11.09.10, 22:37
  Tadzik, nie Tadzik, Wrona, nie Wrona, a dla mnie to wszystko jedno kto tu będzie prezydentem, bo i tak czarnym będzie w dupę właził
 • Gość: krzyś IP: *.centertel.pl 11.09.10, 23:16
  Obiektywnie można powiedzieć , że Pan Tadeusz Wrona wypadł dobrze w wywiadzie, mówił konkretnie, na temat. Nie wiem co mają co po niektórzy wypisujący bzdety na tym forum, bo nic ad rem nie mają...
 • Gość: ja IP: 109.243.0.* 12.09.10, 00:03
  Jeżeli uważasz,że Wrona wypadł tu dobrze, to znaczy,że nie masz żadnych oczekiwań od przyszłego prezydenta,tak,jak wszyscy ci, co kiklka lat temu na niego głosowali.Myśleli wtedy,że będzie dobry,liczyli na niego, ale zawiódł.I już takim w pamięci większości mieszkanców pozostanie.Niech teraz sposobem pana Kropiwnickiego /b.prezydenta Łodzi, też odwołanego w referendum/ ma trochę honoru i stara się o posadę na "zewnątrz" , niech raczej nie próbuje startować trzeci raz na ten sam urząd.Dwa razy został odwołany. Raz przez Radę Miasta, drugi raz przez ogromną część społęczeństwa.Człowiek, który został tak oceniony, może przez chwię założyć maskę na twarz i udawać, że jest skruszony i będzie lepszy, ale to nie prawda.Już teraz jego dawni współpracownicy opowiadają,czego to oni nie zrobią,jak Tadeusz wróci.A może inaczej, co zrobią , kiedy Tadeusz wróci.Nie brzmi to jak chęć naprawy stosunków między magistratem a społeczeństwem.Brzmi to raczej,jak zemsta za "krzywdę",jakiej sami doznali,tracąc przede wszystkim kasę.
 • Gość: rozbawiony IP: *.net.stream.pl 12.09.10, 00:49
  >>> "krzyś"

  "Nie słowa a czyny" - tak mniej więcej brzmiała dewiza T W przed referendum. Więc trudno nie zgodzić się, " ... że Pan Tadeusz Wrona wypadł dobrze w wywiadzie". Pan T. Wrona zawsze dobrze "wypadał w wywiadzie" ! Ale mierząc wyżej zacytowanymi przesłankami dewizy chwalenie wywiadu dotyczy jednak słów.
  A jakie są realia czynów ?
  Samoocena Pana Tadeusza wypadła jak zwykle doskonale a za wszystkie nieszczęścia i niedociągnięcia odpowiadają ....kosmici lub niedookreśleni referendarze. Między bajki nalezy włożyć wszelkie "oszczerstwa" o urzędniczym nepotyźmie, "układzikach", "chorych pomysłach" lub "świetlanych wizjach" - nie wspominając o niekompetencjach i apodyktycznym zarządzaniu niektórych "wybrańców". Nawet lokalna prasa nigdy nie pisała żadnych sensacji na temat spółek komunalnych; gdyż ideały są bez skazy ...
  Właściwie to wszystko było SUPER, tylko ten niewdzięczny narodek (dla wzmocnienia argumentów można dołożyć, że nienawistny) "czepiał się" pędzącej ku świetlanej przyszłości "lokomotywy postępu i dobrobytu".
  Identycznie jak to obecnie głosi "samowładcza partyja". Na dodatek niektórzy bardzo dosłownie potraktowali słowa pewnej "legendy panny "S" - i ... "wszystko brali w swoje ręce". Dla reszty "chołoty" - okruchy z pańskiego stołu i niech się cieszą, że NASZA łaska jest tak wielka ... A KYSZ !

  I jak tu nie pić ? (Bies poł litra nie rasbieriosz !)
 • Gość: zło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 12.09.10, 08:43
  Wrona spartolił już wszystko co się spartolić dało, wybierany głosami popleczników J G i kościoła, bo się innym do urn iść nie chciało, lepiej było siedzieć i potem narzekać, w tyle mam takie miasto i jego mieszkańców, niech wam najjaśniejsza świeci z góry i rąbie was w dupę towarzystwo zafajdane w koloratkach i kapturkach, bo nic lepszego wam się nie należy, bo nawet logicznie myślących ludzi nie potraficie wybrać do rady miasta i prezydenturę też oddawaliście bez walki, zaorać to wszystko i posiać trawę i zacząć wszystko od poczatku
 • andrzejdziaba 12.09.10, 13:36
 • Gość: Maniek IP: *.adsl.inetia.pl 12.09.10, 21:24
  Jeśli wrona kandyduje to znaczy że jeszcze wiele jest do zniszczenia w tym mieście.
 • andrzejdziaba 12.09.10, 21:59
  Trzeba tylko nie pozwolić na drodze wyborczej, aby dalej niszczył używając katolickich miejsc, kontaktów i symboli dla celów politycznych.
 • Gość: gosc IP: 188.33.1.* 13.09.10, 08:04
  Obecność Wrony w tym mieście to jakaś kara Boża.Musimy się bardzo poprawić,bardzo starać,żeby Bóg nad nami się ulitował i wyprowadził Tadka poza Częstochowę.Ten człowiek bezustannie kłamie.Przypominacie sobie sprawę Cegielni w Gnaszynie?Przez 6 lat okłamywał mieszkańców,że nie wydał pozwolenia zintegrowanego na opał trującym mazutem właścicielowi?Mimo wystarczającej ilości dowodów - ciągle się wypierał.A mieszkańcy nawet okien nie mogli otwierać z uwagi na okropny smród.Po zgłoszeniu sprawy do Prokuratury,właściciel Cegielni- Austriak napisał list, w którym stwierdził, że działa zgodnie z prawem,że zezwolenie wydał mu Urząd Miasta Częstochowy.I wiecie co wtedy powiedział Wrona? Ze on tego zezwolenia nie wydał, podpisał je Bogumił Sobuś / białe rękawiczki Wrony/. Po tym fakcie Austriak wycofał się z opału mazutem i mieszkancy odetchnęli. Czemu tego nie zrobił Wrona ,dlaczego przez tyle lat zadręczał mieszkańców Gnaszyna?Jak można poważnie traktować takiego człowieka? Nie można pozwolić na jego powrót, bo zniszczy jeszcze to, co można uratować.
 • Gość: Maniek IP: *.adsl.inetia.pl 13.09.10, 08:21
  Gość portalu: gosc napisał(a):

  > Obecność Wrony w tym mieście to jakaś kara Boża.Musimy się bardzo poprawić,bard
  > zo starać,żeby Bóg nad nami się ulitował i wyprowadził Tadka poza Częstochowę.T
  > en człowiek bezustannie kłamie.Przypominacie sobie sprawę Cegielni w Gnaszynie?
  > Przez 6 lat okłamywał mieszkańców,że nie wydał pozwolenia zintegrowanego na opa
  > ł trującym mazutem właścicielowi?Mimo wystarczającej ilości dowodów - ciągle si
  > ę wypierał.A mieszkańcy nawet okien nie mogli otwierać z uwagi na okropny smród
  > .Po zgłoszeniu sprawy do Prokuratury,właściciel Cegielni- Austriak napisał list
  > , w którym stwierdził, że działa zgodnie z prawem,że zezwolenie wydał mu Urząd
  > Miasta Częstochowy.I wiecie co wtedy powiedział Wrona? Ze on tego zezwolenia ni
  > e wydał, podpisał je Bogumił Sobuś / białe rękawiczki Wrony/. Po tym fakcie Au
  > striak wycofał się z opału mazutem i mieszkancy odetchnęli. Czemu tego nie zrob
  > ił Wrona ,dlaczego przez tyle lat zadręczał mieszkańców Gnaszyna?Jak można powa
  > żnie traktować takiego człowieka? Nie można pozwolić na jego powrót, bo zniszcz
  > y jeszcze to, co można uratować.


  A kto to czarne ptaszysko poważnie traktuje?? zasługuje tylko na to aby pluć mu w twarz.
 • Gość: Maniek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.10, 10:06
  Wiecie co..aż żal czytać te wszystkie inwektywy pod adresem Wrony.
  Przyglądam się od dłuższego czasu z boku na to co się dzieje i stwierdzam, ze pojecie ludzie przechodzi co Wy tu wypisujecie.
  Ludzie ogarnijcie się troche!!!Co ten człowiek Wam zrobił??zabił Wam dziecko?matke?..psa???
  Wszystkie brudy wylewacie na niego.....NIECH TEN BEZ WINY PIERWSZY RZUCI KAMIEN!!
  Nikt,nigdy w życiu i na całym świecie nie był zadowolony z wszystkiego co się dzieje, bo nigdy nikomu się nie dogodzi...więc morał taki, że lepiej nic nie robic, żeby nikt nie miał pretensji.
  A ludzi, którzy chcą coś robić najlepiej zamknąć w klatce.
  Wybór oczywiście należy do nas wszystkich i kto na kogo zagłosuje to jego prywatna sprawa tylko nie rozmiem oczerniania kandydatów a szczególnie Wrony.
 • Gość: gość IP: *.net.stream.pl 13.09.10, 10:29
  Tak się traktuje ludzi bez honoru którzy za wszelką cenę próbują się znów dorwać do koryta.
 • Gość: ika IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.10, 10:40
  To spotkaj sie z nim i powiedz mu to w twarz a nie obrabiaj dupe za plecami.
 • Gość: gość IP: *.net.stream.pl 13.09.10, 14:50
  A co to mój kolega żebym się z nim spotykał? I nic nie robię za plecami, Tadzio może sobie wejść na forum i poczytać co o nim ludzie sądzą. Może niedługo odmówicie ludziom komentowania zachowań i dokonań polityków, co? Pełni jeden z drugim funkcję publiczną więc niech się liczy z krytyką.
 • Gość: zło IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.10, 17:58
  powiedziałem i nawet mu powieka nie drgnęła...
 • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 13.09.10, 18:01
  Bo Wrona nie ma honoru
 • Gość: ????? IP: *.net.stream.pl 13.09.10, 14:03
  Do gościa; "Maniek":

  No cóż. Przyglądaj się dalej (jak sądzę przyglądasz się z zamkniętymi oczami ?). A tak nawiasem mówiąc, warto byłoby zajrzeć choćby do artykułów prasowych, posłuchać ludzi (oprócz benificjentów i apologetów) którym "urzędnicy PANA" ("namaszczeni guru") zrobili niejedno "KU-KU". Nawet obiektywni i niezależni etycy, socjologowie, politolodzy - jednoznacznie określili moralne aspekty działań i manipulacji. Zadawali sobie pytanie jak to możliwe aby tak znany samorządowy działacz obrażał się na fundamentalne zasady demokracji (referendum) i nie prowadził NALEŻYTEGO dialogu ze społeczeństwem i konsultacji z fachowcami ( a nie tylko z "przydu...mi").
  Cudowny P R służył jedynie do "zamiatania pod dywan" i przykrywania tego co ... cuchnie. Może za parę lat wiele się wyjaśni - może odpowiednie organa zaczną dostrzegać oczywiste sprawy (bez służalczości i uległości ?).

  Nie jesteś jedyny "wymanewrowany" i zapewne nie ostatni.
  Kiedy wejdziesz do tego niemierzalnego "oceanu wyrządzonych krzywd i nieszczęść ludzkich" to zapewne wróci zdrowy rozsądek i zrozumienie !!!

  Na razie życzę zdrowia.
 • Gość: gosc IP: 109.243.34.* 14.09.10, 07:08
  Tak zdezorientowanego i zagubionego Wrony , nigdy jeszcze nie widziałem.Jest to dowód,że z jego psychiką coś niedobrego się dzieje.Piszę niedobrego,ale właściwie to dobrze,że nareszcie pokazał,jaki jest niemerytoryczny i słaby. Po tym, co zrobił, a właściwie-czego nie zrobił dla Częstochowy nie zasługuje na pozwolenie na następny start w wyborach.Społeczeństwo nie lubi przegranych,szczególnie tych, co są tak żądni władzy,jak Wrona ,po przegranym referendum.
 • Gość: kwiatek IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.10, 18:05
  Niezłe ja.. telewizja Orion przeprosiła się z redaktorem Markiem Kułakowskim. Znowu pojawił się na ekranie. Może w końcu ktoś do rzeczy będzie prowadził wywiady z politykami bo póki co mam wrażenie, że Oriona funduje nam coraz większą mizerię
 • Gość: vvvvvv IP: *.54.174.97.tvksmp.pl 01.11.10, 18:19
  Wrona miał już swoje pięć minut .dziękujemy
 • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.11.10, 21:02
  Pisz do Tadeusza
  "czyż cie sumienie nie rusza",
  zachowaj szczyptę honoru,
  przecież masz tyle wyborów.

  Możesz zostać pismakiem,
  Infułat cie przyjmie ze smakiem.
  Nakład Niedzieli wzrośnie,
  napiszesz o tym radośnie.

  Będziesz chwalił Nowaka,
  to sprawa nie byle jaka,
  podwyżkę da ci Infułat,
  bo tak uchwali kapituła.

  Wystąpisz o order dla Irka,
  przecież ma ich już kilka,
  od Kwacha ma najważniejszy,
  i przez to jest dostojniejszy.

  Poco ci zatem rządzenie,
  i własnej d..../osoby/ chwalenie,
  powiedz-ZE MNĄ JUŻ KWITA,
  NIECH CZĘSTOCHOWA ROZKWITA!!!

  niegodny sługa krzyś
 • Gość: gość IP: 89.108.246.* 01.11.10, 21:10
  Brawo dla Krzysia,niezły wierszyk
 • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 02.11.10, 10:00
  Powinno się zaczynać-" Piszę do Tadeusza..."- brakuje "ę" - przepraszam za brak litery
 • Gość: Tadeusz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 05.11.10, 11:30
  Zgubiłem mój honor no i twarz
  Chcesz mnie? - to mnie tu masz!
  Wiszę sobie wysoko na każdym słupie,
  A Częstochowę miałem i mam w dupie.

 • Gość: vox populi IP: *.chello.pl 01.11.10, 21:50
  Brawo! Konkretny wywiad, rzeczowe odpowiedzi. Głosuję na Tadeusza Wronę.
 • Gość: kruk IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.11.10, 14:06
  Panie vox populi. Straszne pan głupoty kopuli.

  Vox populi to wypieprzyło Wronę na zbity pysk z urzędu prezydenta a ten jak bumerang usiłuje powrócić. Niedoczekanie.
 • Gość: ! IP: *.net.stream.pl 06.11.10, 18:59

  Szanowny "kruku" !

  Wspaniale, że pilnujesz "TO" szemrane towarzystwo udające "świętojeb...ych"
  okupantów klęczników. Jednakże tak subtelnymi przyganami nie można "TYCH"
  ubogich w przyzwoitość ludzików w żaden sposób "wyleczyć". Ten zespół chorobowy zwany "moralno-etyczną gangreną" można uleczyć jedynie radykalnymi operacjami
  (np referendum lub środkowym palcem w wyborach).

  Na nawrócenie, zmianę sposobu myślenia lub uczciwy diałog nie można liczyć.
  Dlatego wielu heroldów i apologetów (wiernych gwardzistów) dawnego blasku
  naszego słoneczka - nadal będzie "tworzyć" hymny i pieśni pochwalne z tęsknoty
  za minioną epoką dostatku (swojego i Pana).

  A "vox populi" to skrót od "vox populi wron-uli". Zawsze zawłaszczali sobie
  prawo do wyrażania się w imię "narodu", jak wszyscy tyrani.
  To towarzystwo w poszukiwaniu "ciepłych gniazd" zawsze będzie piało na
  swoistą nutkę !
 • Gość: mieszkanka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.11.10, 20:14
  Panie Wrona teraz czas na Gawrona. miej pan trochę wstydu. !!!! Pan już był i może dość!!! co???

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka