Dodaj do ulubionych

Serwis Peugeot ASO DUDEK Waszym zdaniem

24.10.10, 23:11
Witam forumowiczów. Od połowy roku męczę się z peugeotem 307 1,6 hdi. Czasami niema on mocy i niezapala kontrolki diagnostycznej, ten brak mocy jest naprawde odczuwalny a najbardziej mnie denerwuje jak trafi mi sie to przy wyprzedzaniu. Byłem u różnych złotych rączek ale nic niewskurali. Dotąd omijałem serwis z daleka bo ceny usług moim zdaniem są za drogie ale chyba niebędę miał wyjścia i będę musiał tam sie udać. Pytanie takie, Co myślicie o tym serwisie. Czy pracują tam fachowcy którzy znają się na rzeczy i wiedzą jak do tematu podejść a nie wymyślają różne cuda? Za opinie z góry dzięki.
Edytor zaawansowany
  • Gość: kierowca stary IP: 46.112.26.* 25.10.10, 08:31
    Skoro twierdzisz ,że byłeś u różnych złotych rączek i nic ci nie pomogli to czego oczekujesz-nic za darmo dzisiaj nie ma .Fachowcy-forumowicze ci nic nie pomogą bo dzisiaj za friko nic nie ma.Jedż do serwisu Dudka tam maja najlepsze w Częstochowie przyrządy do diagnostyki i może znajdą przyczynę albo powiedzą nie szalej po mieście.Złote rączki uczą się
    w znanych serwisach samochodowych i potem otwierają naprawy w różnych garażach nie mając do tego żadnych przyrządów diagnostycznych z oprogramowaniem-a to wszystko kosztuje.Na oko bez diagnostyki nie zawsze udaje się usunąć przyczynę rożnych nieraz skomplikowanych niedomagań samochodu.O przyczynach niedomagań w twoim samochodzie nie będą wcale pisał bo może ich być kilka a na forum dzisiaj wiele bzdur jest pisane.Samochody dzisiejsze są coraz bardziej skomplikowane nie mówiąc o tym jak mają kilka lat i sprowadzane są gdzieś z zagranicy.
  • gizmo-o 27.10.10, 21:53
    OK. Przeczytałem wszystkie uwagi za i przeciw i postanowiłem umówić sę na diagnostykę. Dopiero w przyszłym tygodniu wstawie tam auto i zobaczymy co oni tam potrafią..Jak wróce od Nich to podziele się z Wami swoimi spostrzeżeniami. Narazie dzięki za Wasze sugestie.
  • Gość: l; IP: *.internetdsl.tpnet.pl 25.10.10, 09:27
    alternatywa do serwisu jest jeszzcze www.autoservice.com.pl/ we wrzosowej.
  • pall.mall 25.10.10, 09:40
    Stanowczo odradzam ten serwis. Spece tam są, ale od wyciągania kasy... Ja takie mam doświadczenia. Lepiej jechać do innego miasta - obojętnie gdzie. Albo do innego serwisu - nie koniecznie ASO.
  • Gość: pike22 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.10, 09:49
    Prywatnie nie mam Peugeota, ale z służbowym "Partnerem" i "206-stką" jeżdżę "do Dudka" na Dźbowską od kilku lat. Nigdy nie miałem u nich zastrzeżeń do przeglądów okresowych i napraw pogwarancyjnych. A ceny? Był czas że szukaliśmy oszczędności i jeździłem do przypadkowych serwisów "wszystkich marek" i "tych francuskich". Z poziomem zadowolenia po naprawie i z cenami bywało bardzo różnie. W większości kwoty za naprawę były porównywalne do tych z ASO. Co najważniejsze przed naprawą otrzymuję zawsze kompletną informację co będzie zrobione i ile dana część/uzługa będzie kosztować. Jeśli w trakcie naprawy wychodzą dodatkowe problemy to jestem o tym niezwłocznie informowany telefonicznie i decyzja o dalszych krokach należy do mnie. Z tego co się orentuję to od pewnego czasu jest wybór jeśli chodzi o naprawy z częściami oryginalnymi "Peugeot" lub dobej jakości tańszymi "zamiennikami". Ogólnie polecam "Dudka" - przynajmniej jeśli chodzi serwis - jest też miła i kompetentna obsługa.
  • Gość: genialnitoniesą IP: *.xdsl.centertel.pl 25.10.10, 15:57
    a mnie wkurza u nich ta powolność i obsługa trochę jak za komuny
  • Gość: perzocik IP: *.159.48.129.static.crowley.pl 25.10.10, 22:15
    Kierowca stary ma racje, jak już inni spece prubowali i nic, to jedź do" Dudka". Osobiście serwisuje tam 206ke od wielu lat i niedawno też tam byłem bo miałem z nim problemy coś z kompyterem wtrysku było nietak ale poznałem tam jednego mechanika ma na imie Robert o ile dobrze pamiętam taki w okularkach i powiem Ci gizmo-o że gościu sie zna na rzeczy i wie co robi. Jakby co to pytaj o tego mechanika on naprawde Ci pomoże. Fakt usługi może niesą takie tanie ale zliczając liczne wizyty u tych złotych rączek i ciągłe flustracje to powiem Ci szczerze że lepiej jest raz odrzałować tych pare groszy i pojechać do serwisu "Dudka" a ceny trzeba sie dogadać oni niesą tacy sztywni. ogólnie polecam ten serwis.
  • Gość: klient od 7 lat IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.10.10, 23:51
    serwisuję już u Dudka drugiego Peugeota (307hdi) i złego słowa powiedzieć nie mogę. Serwis na najwyższym poziomie (a korzystałem przez jakiś czas z innego - już notabene nie istniejącego)- obsługa zarówno w biurze jak i serwis ok. Pozdrawiam wszystkich a w szczególności p. Agnieszkę, p.Michała, p.Piotra , Wojtka oraz serwis blacharski panów Tomaszów. Prawdę powiedziawszy to drugie autko sprzedał serwis :) (dużo jeżdżę i muszę mieć pewność że nie zostanę na lodzie (czas-auto zastępcze itd) i usługa będzie wykonana prefect) Również serwis lakierniczo-blacharski to pierwsza liga (przypadki chodzą po ludziach i samochodach)
    Co do cen to za dobrą robotę trzeba zapłacić (i w końcu musimy się do tego przyzwyczaić) i umieć się targować :)
    Serwis jak najbardziej polecam.

P.S. nie jestem z rodziny p.Dudka ani pracownikiem żeby była jasność!
  • Gość: pan dzban IP: *.realestate.net.pl 26.10.10, 10:00
    Do formułowicza "pike 22" i "klient od 7 lat". Z tego co widzę to chyba piszecie z tego samego IP - neoplus.adsl.tpnet.pl? I nie pisz kolego z "klient od 7 lat" że nie jesteś znajomym Dudka, bo widać że coś tu jest nie tak. Napisz jeszcze kilka pozytywnych opinii z tego samego IP. Jeżeli chodzi o serwis to nie wiem czy jest taki wspaniały?
  • Gość: pike22 IP: *.cdma.centertel.pl 28.10.10, 22:52
    "Do formułowicza "pike 22" i "klient od 7 lat". Z tego co widzę to chyba piszecie z tego samego IP neoplus.adsl.tpnet.pl?"

Śmieszny jesteś z tą swoją teorią spisku. To oznacza nic innego jak neostradę TP :)
    Co do serwisu "Dudka" to jak ze wszystkim innym - nie ma takiego co by wszystkim dogodził, ale jak chłopina ma konkretny problem z autkiem to bym zaryzykował ten jeden raz i podjechał do autoryzowanej stacji obsługi, która specjalizuje się w danej marce, a nie "doktoryzował" na swoim samochodzie jakiegoś pana Heńka "złotą rączkę".
    Pozdrawiam.
  • Gość: mac IP: *.adsl.inetia.pl 26.10.10, 10:51
    Też 307 niestety serwisowałem się u Dudka i stanowczo odradzam. Często nie potrafią usunąć usterki, naciągają na kasę, następnie okazuje się że usterka znów się pojawiła i znów trzeba płacić za naprawę. Do póki nie pojechałem do innego serwisu, też wydawało mi się że wszytko jest ok.
    2 razy chcieli mnie ostro naciągnąć na kasę. Za pierwszym razem usunięcie usterki wycenili na 1600pln, w serwisie w Krakowie tą samą usterkę naprawili za 150pln.
    Za drugim razem byłem na przeglądzie samochodem w Krakowie, wszytko było ok, po tyg. zapaliła mi się pomarańczowa kontrolka silnika,żadnych innych objawów nie było. Byłem wtedy w Częstochowie więc podjechałem do Dudka sprawdzić co się dzieje.
    Trzymali auto cały dzień, wieczorem zadzwonili, ich diagnoza -powypalane tłoki, cały silnik do remontu kapitalnego (auto miało 4 lata i jakies 60k przebiegu), koszt już nie pamietam ale kilka tysięcy miało to kosztować.
    Z związku z tym, że kilka dni wcześniej auto było na przeglądzie i wszytko było ok, skontaktowałem się z serwisem z Krakowa, twierdzili,że według nich auto jest sprawne, ale proszą,żeby podjechać do nich i że zwrócą koszty dojazdu.
    Na drugi dzień pojechałem do Krakowa, w ciągu godziny usuneli usterkę- koszt coś koło 30pln- okazało się że gdzieś jakiś kabelek był zaśniedziały.
    Miałem też kilka mniejszych problemów z Dudkiem, ale nie warto o nich wspominać.
    Ogólnie radze serwis Dudka omijać, nie warto tracić nerwów i pieniędzy.
  • Gość: kierowca IP: 94.254.197.* 26.10.10, 11:15
    Jeżdże również Peugotem 12 lat i proszę o podanie adresu gdzie w serwisie w Krakowie tak tanio naprawiają auta.Oczywiście jak jeżdzisz starym autem do tego samego serwisu często to i naprawę drobną zrobią ci za darmo-ja u Dudka już 2 razy nic nie płaciłem za takie krótkie naprawy Przecież to nie Dudek naprawia tylko ludzie tam zatrudnieni i to pod ich adresem imiennie powinno się pisać jak nie potrafią zrobić dobrze naprawy.W każdej branży zdarza się to samo że naprawa jest niezbyt uczciwa bo każdy pracownik tłumaczy się,że mało zarabia.Jak temu zaradzić to jest coraz większy problem????Każdy chce zarobić tak pracownik jak i właściciel danej branży.Napisz w jakiej branży pracujesz to ci odpiszę twoje przewinienia.
  • Gość: tom IP: *.internetdsl.tpnet.pl 26.10.10, 11:30
    Po wykonanej naprawie każ sobie zwrócić wszystkie stare, wymienione części.
    Inaczej możesz się nieźle zdziwić. Na fakturze części naliczone a w samochodzie nie wymienione - to norma u nich! Dlatego zawsze żądaj zwrotu starych elementów. I po zwrocie sprawdź, czy aby na pewno są to elementy z Twojego samochodu, bo potrafią podłożyć zupełnie z innych modeli i myślą, że przejdzie.
    Jak już ktoś napisał wcześniej - lepiej jechać do innego miasta na serwis Peugeotem.
  • Gość: PPARTNER IP: *.chello.pl 26.10.10, 19:32
    Serwisowałem Partnera u Dudka 1 raz i nigdy więcej. Usterki, niby usunięte, pojawiły sie znów po kilku dniach. Reklamacji nie uwzględniono. Jeżdżę do Sosnowca. Różnica w cenach jest na tyle duża, że się opłaca. Poza tym w Sosnowcu są bardziej mili, mechanicy również wydają mi się bardziej kompetentni, zwłaszcza elektrycy. Bo ten u Dudka do rozpacz.
  • Gość: gość niezależny IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.11.10, 13:37
    Ja na twoim miejscu to zanaczył bym sobie farbą wszyskie części bo jesze wymienią Ci cały samochód twoje teorja z naliczaniem części a nie wymienianiem ich jest z kosmosu, bo ja gdybym był pewny , że niewymieniono mi danej części poszedł bym z tym do sądu anie opisywał bzdury na forum!!
  • Gość: king IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 27.10.10, 11:47
    Jeżeli chodzi o serwis Peugeot w Częstochowie, to moim zdaniem jest beznadziejny. Bywa dosyć często że nie potrafią poprawnie zdiagnozować usterki , ale za to potrafią dobrze policzyć za naprawę:)
  • gizmo-o 03.11.10, 15:28
    Wróciłem z serwisu i jestem pozytywnie zaskoczony. Auto wreszcie chodzi jak trzeba, wymienili mi jakiś czujniczek bo podobno przekłamywał wartości i wgrali mi najnowsze oprogramowanie do sterownika wtrysku. Robił mi go ten koleś Robert z którym puźniej troche pogadałem,facet naprawde zna sie na rzeczy. A cena niebyła taka straszna bo jakieś 400zł. ogólnie opłacało się tam podjechać. tak czy inaczej chyba lepiej jest do serwisu podjechać zliczając wizyty u innych fachowcach którzy jakieś pieniądze wzieli i nic niezrobili. Pozdrawiam Was.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka