• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego

dr Kubacka, dermatolog Dodaj do ulubionych

• 03.11.10, 18:26
    witam, szukam na forum i nie mogę znależć. pomóżcie mi proszę, czy w Częstochowie przyjmuje Kubacka na fundusz?? bo nie mam kasy żeby iść do niej prywatnie, a zależy mi. z góry dziękuje.
    Zaawansowany formularz
    • Gość: marta IP: *.centertel.pl 03.11.10, 18:31
      Witam, tak przyjmuje na fundusz w przychodni na ul. 3 maja i ul. Sobieskiego.
      • 03.11.10, 18:35
        wielkie dzięki :)
        • 03.11.10, 19:51
          a tak wogóle to ile kosztuje u niej wizyta i jak długo sie czeka??
          • 03.11.10, 20:23
            halo halo, proszę o odp :)
            • Gość: pacjentka IP: 195.88.28.* 03.11.10, 21:14
              byłam u niej prywatnie, nikomu nie polecam , nie dość że kilkunastu pacjentów umawia na tą samą godzinę i mimo że prywatnie to czekasz w kolejce kilka godzin to jeszcze nie pomaga, bynajmniej mnie nie pomogła. a słyszałam ze na fundusz jeszcze bardziej się nie przykłada do swojej pracy, ale wiadomo jak jest każdy liczy na kasę.
              • 03.11.10, 21:30
                dzięki a mogłabyś mi napisać ile płaciłaś?
                • Gość: Aśka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.11.10, 22:31
                  Raz w tygodniu przyjmuje też na Kopalnianej w Dźbowie
                  • Gość: marta IP: 178.56.84.* 04.11.10, 14:13
                    Pierwszy raz wizyta była prywatna w przychodni na ul. Sobieskiego jest taka możliwość że wykupuje się wizytę koszt dwa lata temu 30 zł i wtedy wywiad rozmowa trwała ok pół godziny, teraz na NFZ wizyta też trwała nawet ponad pół godziny i każdego pacjenta tak długo trzyma a ludzi do niej jest bardzo dużo.
              • Gość: babcia IP: *.iplus.com.pl 04.11.10, 15:24
                Dzwoniłam do niej na komórkę w sprawie wnuka .
                kazała mo dzwonic do przychodni ,aby umówic prywatną wizytę do niej !!! .
                Nie zadzwoniłam , ale poszłam do przychodni za Sobieskiego i jeszcze tego samego dnia przyjeła nas bardzo miła ikompetna pani dr. dermatologo ,która przyjmuje na zmianę z tą Kubacką
                • 04.11.10, 17:54
                  dzięki :) "babcia" a jak sie nazywała ta druga dermatolog?
                  • 04.11.10, 18:25
                    :)
    • Gość: nn IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 04.11.10, 19:29
      Nie polecam jezdziłem z synem prywatnie przez dwa lata przez rok syn brał antybiotyk po dwóch latach pojechałem do Krakowa po pół roku wizyta raz w miesiącu trądzik wyleczony jest już rok po kuracji brak nawrotu a samo podejście do syna nie da sie opisac
      • 04.11.10, 19:49
        nn dzięki za radę :) ale i tak chcę do niej pójść i zobaczyć czy te wszystkie rzeczy co o niej słyszałam to prawda, a sa i dobre i złe. ale chce iść na fundusz, oczywiście jak sie dostane :D no bo jak naprawde nie warto sie u niej leczyć, to i nie warto kasy wydawać na marne. pozdro :)
        • Gość: ,m IP: *.rev.inds.pl 04.11.10, 20:34
          Mojej córce bardzo pomogła i nie trwało to długo (okropny trądzik).Była leczona na fundusz.
          • 09.11.10, 07:49
            a gdzie z nią chodziłaś/eś??
    • Gość: jagna IP: *.internetdsl.tpnet.pl 09.11.10, 10:05
      Ale bełkot ! Czy rozumiecie coś z tego ?
      • 11.11.10, 16:08
        jagna, nie interesuje Cię temat, to do widzenia.
  • Powiadamiaj o nowych wpisach

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.