Dodaj do ulubionych

Obudźmy energię Częstochowy-Krzysztof Matyjaszczyk

19.11.10, 23:22
21 listopada możemy zmienić Częstochowę na lepsze. Dlatego proszę o
Twój głos w wyborach na prezydenta naszego miasta.

Uważam, że w Częstochowie każdy ma prawo wykorzystać swoją szansę,
dlatego trzeba naszemu miastu zagwarantować rozwój. Należy rozwinąć
potencjał, jaki w nas tkwi. Częstochowie potrzebne są zmiany, których
nie można odwlekać, żeby nie pogłębiać nawarstwionych przez ostatnie
lata zaniedbań.

więcej na www.matyjaszczyk.info
Edytor zaawansowany
  • Gość: popieralski IP: 212.87.241.* 19.11.10, 23:36
    Napisz nam agitatorze, skąd kandydat weźmie (ma?) pieniądze na realizację tych obietnic wyborczych?
    www.youtube.com/user/TadeuszWrona?feature=mhum#p/u/2/DQQEG2Sn8KA
    www.youtube.com/user/TadeuszWrona?feature=mhum#p/u/3/rvw6gV-sl4g
    Chcemy i mamy prawo to wiedzieć!
  • Gość: obiektyw-ny IP: *.54.169.14.tvksmp.pl 19.11.10, 23:38
    chcieć to móc :)))
  • Gość: popieralski IP: 212.87.241.* 19.11.10, 23:45
    Gość portalu: obiektyw-ny napisał(a):
    > cieć to móc? :)))
    Aleś ur-wał :-/
    A gdy już dostaniemy wyborczą kiełbasę i zupę będziemy móc pocałować ich w dupę na następne 4 lata.
  • barczysty90 19.11.10, 23:44
    Mówię stanowczo nie populistom, żerującym na naiwności częstochowian.
    I odsyłam do pierwszej wypowiedzi gościa: popieralskiego.
    --
    Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach – to klęska.
    Do przodu p.Tadeuszu!
  • Gość: stop IP: *.internetdsl.tpnet.pl 23.11.10, 00:04
    naiwność częstochowian wyszła własnie w niedzielę:( szkoda
  • Gość: ladybird IP: *.swic.dialup.inetia.pl 23.11.10, 23:31
    ludzie, obudźcie się, i nie słuchajcie tego bubka! II tura wyborów to nasza ostatnia szansa. Głosujmy na Leszczynę, tylko ona nadaje się na prezydenta i reprezentuje sobą jakieś wartości,a nie używa tanich chwytów jak dziecko dla ocieplenia wizerunku, albo wypominanie komuś kredytu. Kto dzisiaj nie ma kredytu?
  • Gość: krzyś IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 24.11.10, 09:55
    Ja
  • Gość: ladydi IP: *.swic.dialup.inetia.pl 24.11.10, 16:56
    kredyt to coś normalnego. Kredyt jest stworzony dla ludzi, tak jak wszystko inne. O niczym to nie świadczy. Normalni ludzie - wyborcy też biorą kredyty. A Izabela Leszczyna jest właśnie normalnym człowiekiem. Takiego właśnie chcemy mieć prezydenta. Równego nam, a nie wywyższającego się. znającego ludzkie problemy, chcącego im zaradzić.
  • quasi-modo 27.11.10, 11:20
    Uważaj żebyś się nie obudził(a) z ręką w nocniku . --
    Quasi
  • Gość: vb IP: *.net.stream.pl 27.11.10, 16:37
    Żebyście się wszyscy nie obudzili z rękami w nocnikach jak powiecie na siebie o kilka słów za dużo których skutkiem będą kłótnie przez następne 4 lata. :( - aż żal że to miasto ma "szczęście" do takich ludzi.
  • Gość: pppp IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 28.11.10, 18:37
    i nie byloby problemow.
  • e_mirabelka00 28.11.10, 21:05
    o co chodzi z tym kredytem? czy nie można pisać niczego bardziej konstruktywnego? to już jest nudne!
    gdyby Pani L. kupiła mieszkanie za gotówkę to dopiero byłoby..."gdzie tak dobrze się zarabia", "kogo reprezentuje" itp, itd. Dopiero co niektórzy "Milusińscy "zaczęliby jadem rzucać, kredyty są dla ludzi i dobrze, ze tego nie ukrywają.
  • Gość: vg IP: *.internetdsl.tpnet.pl 30.11.10, 10:42
    Na nic innego dzieci z sld nie stac. Gale pokazowki i napier....nie na innych.
    A zeby tak jedeen z drugim du.. ruszyl i pogadal z mieszkancami.
  • barczysty90 30.11.10, 11:31
    Ktoś już na forum to napisał : z bloga I.L.

Ponieważ niektórzy ludzie mają to do siebie, że jeśli dostają coś za darmo to biorą, a później czytają, więc chciałabym skomentować nieprawdziwe czy zmanipulowane informacje o mnie:)
    Pierwsza:
    podobno chcę zostać prezydentem, żeby móc spłacić kredyt

Ten kredyt jest kredytem hipotecznym zaciągniętym przez moją córkę na zakup mieszkania. Jak chyba każdy rodzic, pomogłam swojemu dziecku i byłam współkredytobiorcą, bo Kasia nie miała samodzielnie zdolności kredytowej. Pożyczka jest bezpieczna, jeśli moje dziecko nie da rady spłacać kredytu, bank zabierze mieszkanie, a już na pewno kredytu nie będą spłacać mieszkańcy Częstochowy, o czym każdy normalny człowiek wie, ale zamieszać zawsze można, a nuż ktoś pomyśli, że to prawda...
    Z kredytami jest tak, że są dla ludzi, trzeba je tylko spłacać i dobrze bilansować dochody i wydatki. Umiałam to robić zawsze, także wtedy, gdy nie byłam posłem.
    W informacji jest jeszcze jedno przekłamanie: wynagrodzenie posła jest wyższe niż prezydenta miasta, więc gdybym kierowała się przesłankami materialnymi, nie kandydowałabym.
    --
    Być zwyciężonym i nie ulec to zwycięstwo, zwyciężyć i spocząć na laurach – to klęska.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka