Dodaj do ulubionych

Arcyciekawy filmik

02.01.11, 12:35
Warto zobaczyć: www.youtube.com/watch?v=K2isBQSYTl0
Edytor zaawansowany
  • Gość: gość IP: *.net.stream.pl 02.01.11, 13:20
    Wstrętna antykościelna propaganda ;))). A tak na poważnie, to dla mnie niepojęte że ludzie przy władzy się na to godzą. Nie rozumiem tego, może ktoś to wytłumaczy.
  • Gość: jasiu... IP: *.dip.t-dialin.net 02.01.11, 13:57
    Jeśli ludzie naprawdę chcieliby czegoś innego, to wybraliby takie władze, które ten stan potrafiłyby zmienić.

Głosując w wyborach na partie, które akceptują obecną sytuację, każdy podpisuje się pod tym, że obecna sytuacja mu odpowiada. Dokąd "palikociarze" nie opanują Sejmu, by obecną sytuację zmienić, dokąd "Fakty i Mity" nawet w części nie będą miały takiego nakładu, jak choćby babskie kolorówki, to taka sytuacja będzie. A będzie dlatego, że ludziom to odpowiada.

Bo warto powiedzieć, że na całym świecie są ludzie, którzy zgadzają się, by część płaconych przez nich podatków wracała (w różny sposób) do kościoła. Gdyby chcieli inaczej, wybraliby taki rząd, który tą sytuację by zmienił. Ale tym ludziom jest dobrze z taką dystrybucją podatków, stąd lewackie partie w parlamentach na świecie raczej nie mają nic do powiedzenia.

Materiał jest naiwny, bo gra na uczuciach. Po co ktoś to zrobił - nie wiem. Ci, którzy decydują o kształcie sejmu (a więc i prawie w Polsce) tego nie obejrzą, a że kilku gimnazjalistów się podnieci - ich sprawa. Dorosną, zobaczą na jakich zasadach świat funkcjonuje i czas skrzydełka im podetnie. W końcu kogo to tak naprawdę obchodzi? Czy zmniejszając zatrudnienie księży będzie lepiej - te pieniądze trafią w inne miejsca, choćby do organizacji walczących o równouprawnienie gejów itp. Podatki przez to się na pewno nie zmniejszą.

I wtedy katolicy będą podobne filmiki tworzyć, że dostają lesbijki, a oni płacąc podatki chcieliby innej dystrybucji pochodzących stąd pieniędzy. Na szczęście rządzi demokracja i skoro aktualny stan funkcjonuje, to znaczy, że tego chce większość. Świadomie, albo i nie, ale chce. A z demokracją pogodzić się trzeba - w końcu czy chodzi o powrót dyktatury, tym razem dyktatury antyklerykalizmu?

No właśnie - o co w tym tak naprawdę chodzi, skoro ta sytuacja trwa?
  • Gość: h IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 06.01.11, 23:33
    h
  • Gość: :D IP: 178.56.85.* 07.01.11, 11:14
    zajebisty
  • Gość: g IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 07.01.11, 20:04
    g
  • Gość: r IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.01.11, 00:49
    r
  • Gość: ajerkoniak IP: *.internetdsl.tpnet.pl 12.01.11, 08:44
    Trzeba było słuchać babci i uczyć się w seminarium ;)
    Wnuczek taki przystojny ale by był z niego ksiądz mówiła babcia, ale mnie się wydawało że to nudne życie. Jakoś nigdy mnie religia nie pociągała :) msze, kościoły i całe to gadanie że ksiądz to prawie święty i ten cholerny celibat.
    Jak bardzo się myliłem!!! To całe pieprzenie jest po to żeby odwrócić uwagę przeciętnego Kowalskiego od tego co za zasłoną! W pracy chlanie wina coby się lepiej przemawiało, sprowadzanie aut z zagranicy na super warunkach (dobrze że ukrócili), dupcenie juz w zasadzie na legalu - nawet nie muszą po agencjach łazić wystarczy dobrze w parafii poszukać zbłądzonej owieczki a cała reszta udaje że nie widzi bo to świnty przecież.
    Taka fucha mi przeszła koło nosa kurw.... mać!!!
    no i babcia była by w niebo wzięta :)
    może nie musiałbym teraz wynajmować mieszkania za grube pieniądze tylko jak proboszcz z pewnej częstochowskiej parafii który namawia babki do przepisywania mu mieszkania bo po śmierci będzie się za nie gorrrrąco modlił i sam wynajmuje - a wnuczka babki się tuła bo nie ma gdzie mieszkać. Eh... wino, dupy wszystko przeszlo kolo nosa
  • Gość: Mas IP: *.adsl.inetia.pl 12.01.11, 12:02
    Trzeba było iść!
    Tylko jedna wada trzeba kiecke zakladac.
    A tak to: najlepsze prostytutki, auta i chaty
  • Gość: ;) IP: *.internetdsl.tpnet.pl 14.01.11, 10:30
    w portkach tez lataja - ja bym byl takim portkowym bez kiecki na stanie :)

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka