tusz do drukarki Dodaj do ulubionych

• drzewko
  • od najstarszego
  • od najnowszego
  • drzewko odwrotne
  • Witam, gdzie w Cz-wie zaopatrujecie się w tusz do drukarek atramentowych w rozsądnych cenach?

--

tanie-obiady.bee.pl - dania domowe w Częstochowie
    • Gość: Szkoda słow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.11, 13:32
      A wystaczy wpisać na tym forum w wyszukiwarkę "TUSZ" w wyskoczy Ci tyle stron z opisem gdzie w Częstochowie można kupić tusze że dzis ich nie przeczytasz bo czasu brakie.
      • wpisałem w wyszukiwarkę frazę "tusz" i od razu zapragnąłem wymalować sobie rzęsy: szukaj.gazeta.pl/forumSearch.do?&s.sm.query=tusz

kolego, nie szukam informacji gdzie w Cz-wie kupić tusz, w tym celu użyłbym www.pf.pl , ale chodzi mi o sprawdzoną, optymalną cenowo ofertę

danke, za Twoje słowa, których było "szkoda".

--

tanie-obiady.bee.pl - dania domowe w Częstochowie
        • Gość: Szkoda słow IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.11, 13:46
          I na dodatek nie umie szukać. Wpisz "TUSZ" i zaznacz aby wyszukał "W TEMACIE" a nie "W TREŚCI". JAK PISZE TO WIEM.
    • Gość: adiz IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.11, 13:51
      Niezłe tusze (zamienniki) do drukarek to PRYZMAT. Mają sklep firmowy w I aleji.
      Jak pracowaliśmy w biurze -jeszcze na drukarkach atramentowych - to te zamienniki najlepiej nam chodziły na sprzęcie HP.
    • Gość: king 22 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 01.04.11, 18:04
      Ja zawsze kupuje zamienniki Active jet i uważam, że są dobre, kupuje w sklepie Webta na ryneczku ul. Wolności 17 obok kasy Gazowni.Cenowo taniej jak gdzie indziej.
    • Gość: m IP: *.rev.inds.pl 01.04.11, 18:41
      Była kiedyś reklama na Forum. Wystarczy zadzwonić i pan przyjeżdża do domu i napełnia 515762556

Wysyłaj powiadomienia o nowych wpisach na forum na e-mail:

Aby uprościć zarządzanie powiadomieniami zaloguj się lub zarejestruj się.

lub anuluj

Zaloguj się

Nie pamiętasz hasła lub loginu ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Okazje.info.pl

Bestsellery

Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.