Dodaj do ulubionych

Szukam towarzystwa na piwo

03.05.11, 13:29
Poszłabym z min. jedną osobą na piwo ale nie ma z kim...
Edytor zaawansowany
  • jezus_cytrus 03.05.11, 13:40
    Znam to uczucie...
  • papryczka24 03.05.11, 17:00
    Jeszcze miałam odrobinę nadziei, że może Częstochowa, nie jest zapyziałym i zacofanym miastem ale jednak...

Do Bananowego: Gdybym chciała dawać d..., to na pewno nie pisałabym tutaj, tylko na innym portalu i ceniłabym się o wiele więcej niż na kwotę zapłaty za piwo w knajpie...

Do )()( : Jeśli już chcesz umoralniać innych, rób to w odpowiedni sposób, bez prymitywnych przezwisk. Widać z Twojej wypowiedzi, jaki poziom kultury reprezentujesz...

Wróciłam po kilku latach studiowania w innym mieście i liczyłam na wyluzowane i spontaniczne towarzystwo ale tutaj nie ma na to szans.
  • Gość: K2 IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.11, 18:24
    gdybym w czewie mieszkał to problemu by nie było... i ludzie czemu jedno góra dwa przy majówce no trzy też problemu by nie było...czemu nie? Nie każdy oiwosz to obszczymór;)...a jej raczej chodziłó o to by wyjść gdzieś a nie siedzieć w domu
  • Gość: ja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 03.05.11, 20:24
    Papryczka, nie łudź się, że w Częstochowie, a zwłaszcza tu na forum spotkasz wyluzowane i spontaniczne towarzystwo. To miasto ochamiało i zdziadziało już do reszty (głównie z frustracji), fajniejsi ludzie już dawno stąd wyjechali, zostali głównie bezrobotni i emeryci. Jeszcze parę lat i będziemy przypominać miasto Prypeć, tyle że zamieszkany.Tu ciekawi ludzie zdarzają się tak często jak zaćmienia słońca. Tez wróciłem tu nie tak dawno po kilku latach studiowania i czasem bardzo tego żałuję.
  • the-only-bodzio 03.05.11, 21:23
    Ja jak ty coś napiszesz to łapy opadają.Fajniejsi wyjechali , został znudzony ja.Mój syn nie narzeka nie musiał wyjechać .Bo tu kończy studia.Trzeba sobie znaleźć,lub umieć znależć dobre towarzystwo.Bo od narzekającego to rwią na dwa kilosy.Zchamiało ,zdziczało ,prypeć .ale rodzynkami sypiesz.Jutro jadę do Łodzi ,tam się dzieje lol.Odwiedzałem sporo miast ostatnio.Ale Czewa jest jedna.Śnieg spadł i stopnieje będzie ciepło.Grill, sport .Siatkówka się skończyła jest żużel .A ty tylko szlochać umiesz.Jak jesteś tak mało zaradny bo pryskasz tylko śliną.To poszukaj przyjaciół na Facebooku.Łapy opadają pisać takie bzdety.
  • Gość: ja IP: *.ip.netia.com.pl 04.05.11, 08:13
    Bodzio, taka prawda. Fajniejsi i ciekawsi wyjechali, zostali tacy jak ty...
    A Twojemu synowi życzę żeby nie musiał wyjeżdżać jak nie będzie mógł roboty znaleźć po studiach, chociaż pewnie będzie ją miał u Ciebie w firmie. Niestety nie każdy ma tak dobrze, że ma ojca który ma własną firmę. Ja też tu miałem super towarzystwo, ale powyjeżdżali. Warszawa, Wrocław, Poznań, zagranica. Tam teraz mają pracę i życie. Czasem któryś zajrzy i tylko potwierdza że to miasto się stacza i nie chodzi tu o rozrywkę. Chodzi tu głównie o to, że nie ma tu pracy za normalną pensję (1200 netto to nie pensja tylko kieszonkowe). Żużel i siatkówka mnie nie interesują, a na siłę się tym interesować nie będę. Jestem tutaj tylko dlatego, że o dziwo udało mi się znaleźć dosyć dobrą pracę i tutaj mam rodzinę, która mnie potrzebuje. Gdyby nie to to nie byłoby mnie tu dzisiaj.
  • crocop997 03.05.11, 18:47
    piwa nie pije ale sok mozna wypic ;d
  • Gość: Do papryczki24 IP: *.dynamic.chello.pl 03.05.11, 22:34
    Papryczko, czy to wyjście na piwo jest nadal aktualne? Może jakiś dzień w tygodniu by Ci pasował? Jestem "za" a nawet "za" :) Możesz podać jakiś namiar do siebie? :)
  • papryczka24 03.05.11, 22:53
    Ale wywołałam burzliwą dyskusję:PP

papryczka24@gazeta.pl
  • Gość: cerveza IP: 91.210.242.* 04.05.11, 19:57
    Papryczysko troszkę pościemniało ale jak widac z dobrym rezultatem, tylu baranów już dalo się wkręcic. I mało tego, zaczeliscie sobie ubliżać. Dramat!

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła lub ?

Zapamiętaj mnie

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka
Agora S.A. - wydawca portalu Gazeta.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników Forum. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Regulamin.